שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה הולכת לשלם לי הרבה כסף
13-Aug-2014, 23:04
הודעה: #31
Re: RE: נתניה הולכת לשלם לי הרבה כסף
(13-Aug-2014 22:54)תומר חרוב כתב:  אמיר, הבעיה שזה לא מעניין אף אחד. עוד שהיינו בקופסא פניתי לאנשים בנושא, לאיש לא אכפת.
כן כנראה שאתה צודק למרות שאני רואה בזמן האחרון שיש תהליכים שמתחילים מלמטה ומזיזים עניינים יפה מאוד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 23:06
הודעה: #32
RE: נתניה הולכת לשלם לי הרבה כסף
חרוב עזוב מענין או לא מענין נראה לך מישהו יכול להגיד לי לא לעשן בגיל שלי אני מעשן מעל 40 שנה 5 חפיסות סיגריות
אני לא מפריע לאף אחד למה שמישהו יחפש להפריע לי ??
13-Aug-2014, 23:09
הודעה: #33
בשנת 94 כסיימתי את הטיול בדרום אמריקה (זאב רווח יש אחל'ה חומר סע לשם...) עצרתי בדרך חזרה בארה"ב מונדיאל 94 , גמר מונדיאל 500 דולר כרטיס , בפנדלים היה בא לי סיגריה מהמתח והעצבים שאני המנחוס הכי גדול בהיסטוריה שהגמר היחידי שלי הוא הגמר היחידי שנגמר 0:0 ועוד הפנדלים נבעטים לשער הרחוק 200 דונם ממני...אמרתי יאללה זה הזמן לשלוף אחד מלבורו לייט made in usa נקי.. ישר קפצה עליי שוטרת ואמרה לי אם אתה מדליק אתה בחוץ...
לדעתי חובה למנוע את זה ויש פתרון המועדון חייב להשתדרג ולפחות למנויים לקהל הקבוע לתת כיסא קבוע ככה המעשנים יישבו ביחד (אייל אתה יכול לשבת עם המעשנים..(-: ) והמעשנים יחד...כמו במסעדה איזור עישון...לגבי המים לדעתי הנושא יותר מורכב ובנוי מעלות השכרת המזנון שמישהו מרוויח וזה סוג של שרשרת ...אגב פעם גם היה אסור להכניס אוכל ושתייה לקולנוע היום מותר... מסכים עם אריק אתמול כמעט זרקתי על השופט כפכף אבל אז נזכרתי שעלו לי 100 שקל אם זה היה מים ב-5 שקל השופט היה מקבל בקבוק לעין...
13-Aug-2014, 23:27
הודעה: #34
נתניה הולכת לשלם לי הרבה כסף
רגע אבל מכל הסיפור הזה .. בסוף הדלקת את הסיגריה או לא ?! במילא חרא משחק ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 23:42
הודעה: #35
זאב רווח.... אתה באמת מטומטם. אין הגדרה אחרת.
לך תשאל פסיכיאטר אשכנזי - אולי יגיד אחרת.
13-Aug-2014, 23:51
הודעה: #36
היית יוצא בפנדלים מגמר מונדיאל???
13-Aug-2014, 23:54
הודעה: #37
שיעשו יציעים ללא עישון, אני אשב שם בשמחה (גם אם זה בצד או מאחורי השער)

מפגר ולא אופטימי.
14-Aug-2014, 0:04
הודעה: #38
(13-Aug-2014 23:51)דוד חטב כתב:  היית יוצא בפנדלים מגמר מונדיאל???

אני גם לא הייתי מרגיש צורך לשלוף מרלבורו לייט made in usa !

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Aug-2014, 0:59
הודעה: #39
(13-Aug-2014 22:44)זאב רווח כתב:  חזום חזום ואייל אני לא אומר לכם מה לעשות עם החיים שלכם עם כל הכבוד כאן זה לא ברה"מ ולא קומוניזם זאת ארץ חופשית דמוקראטית על ה -ז החוקים ש 120 אידיוטים מוציאים משעמום אני יעשה מה שנוח לי ומה שטוב לי בן אדם שלא נוח לו יש המון מקום באיצטדיון שיילך להיכן רק שהוא רוצה

אני לא מסוגל לראות כדורגל בלי סיגריות לא מסוגל להפסיק, בגלל זה לכנות אותי אידיוט ? ואתה אייל עוד משלים לו את המטרה ? תתבייש לך !!

יש כאלו שחייבים בכדורגל לפצח גרעינים יש כאלו שחייבים להוציא את הגרון בעידוד אז מה ? עכשיו נאמר לאוהדים המעודדים אל תצעקו אני מנסה להירדם ? מה זה השטויות האלו ? חוקים נועדו על מנת להפר אותם רק אידיוטים רובוטים כמו עדר מתנהג על פי חוקים אידיוטים !!

תמיד חשבתי שאשכנזים יותר משכילים מתברר שאשכנזים פשוט פראיירים , חמור הוציא חוק וזהו קפצתם על החוק כמו כלבה מיוחמת !! מחר יוציאו חוק שאסור לזיין אז מה ? נדפק לכם המוח באמת !!!
קרא שוב מה כתבתי
קרא שוב מה כתבת
יש קשר בין מה שאני כתבתי למה שאתה כתבת?
14-Aug-2014, 1:22
הודעה: #40
כן חזום חזום לכלך עלי אתה ציטטת את הפה המלוכלך וכתבת לו שחבל לא יצא לו כלום מכך
לא מתאים לך אייל אתה לא ילד כמו כמה מפגרים כאן

אני לא מבין בכלל על מה כל הקטע הזה ממתי סיגריות התחילו להפריע למישהו ? בבלומפילד לא מעשנים ? בטדי לא מעשנים ?

מה מזיק יותר עשן סיגריות או כל הפירוטכניקה ? מספיק כבר הגזמתם מי שמעשן מרגיש שמנסים לחנוק את זכויותיו

ניחא המפגר הזה שרוצה לתבוע את הקבוצה מנסה לסחוט כספים אבל עליהום על מי שמעשן ? נראה אותכם אומרים ליוסי מזרחי לא לעשן אני במו עיני ראיתי אותו מעשן בשער בזמן משחק !!

דיי כבר השתגעתם לגמרי !!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים