שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשימת התקציבים המלאה.
10-Aug-2014, 18:43
הודעה: #31
רשימת התקציבים המלאה.
לא חמוד אני לא מתסיס לא מקנטר ולא כלום. יש לי דעה ושלא כמוך אין לי בעיה להעלות אותה. אין לי בעיה לטעות ולהודות בזה וגם אין לי בעיה לקרוא את השטויות שאתה כותב ואתה כותב מלא שטויות , ועדיין לא לקלל אותך מקסימום לא להסכים. אתה לא מסוגל להתדיין עם שום דבר שסותר את דעתך בלי לתבל בקללה. אל תבוא אלי בטענות, תבוא לעצמך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2014, 18:58
הודעה: #32
RE: רשימת התקציבים המלאה.
(10-Aug-2014 18:43)טל.מ כתב:  לא חמוד אני לא מתסיס לא מקנטר ולא כלום. יש לי דעה ושלא כמוך אין לי בעיה להעלות אותה. אין לי בעיה לטעות ולהודות בזה וגם אין לי בעיה לקרוא את השטויות שאתה כותב ואתה כותב מלא שטויות , ועדיין לא לקלל אותך מקסימום לא להסכים. אתה לא מסוגל להתדיין עם שום דבר שסותר את דעתך בלי לתבל בקללה. אל תבוא אלי בטענות, תבוא לעצמך.

אתה? מודה בטעויות? כאן בפורום?? הצחקת אותי....
10-Aug-2014, 19:04
הודעה: #33
רשימת התקציבים המלאה.
בפרוש. טעיתי לגבי ההחתמה של מזרחי ולויטה וגם כתבתי את זה פה. לא טעיתי לגבי עשרות דברים אחרים. רובם לצערי.
אבל בוא נמשיך עם הקו שלך .. כשאתה טוען שאור ברוך זו החתמה ש״לכאורה״ (ככה אתה רוחץ כפיך הא .?) הוא גזירת קופון , אתה מאשים את מזרחי או שגב או שניהם בשחיתות לא ככה ??? מי מתסיס ? העיקר אמרת לכאורה ..

10-Aug-2014, 19:10
הודעה: #34
(10-Aug-2014 19:04)טל.מ כתב:  בפרוש. טעיתי לגבי ההחתמה של מזרחי ולויטה וגם כתבתי את זה פה. לא טעיתי לגבי עשרות דברים אחרים. רובם לצערי.
אבל בוא נמשיך עם הקו שלך .. כשאתה טוען שאור ברוך זו החתמה ש״לכאורה״ (ככה אתה רוחץ כפיך הא .?) הוא גזירת קופון , אתה מאשים את מזרחי או שגב או שניהם בשחיתות לא ככה ??? מי מתסיס ? העיקר אמרת לכאורה ..

אני לא עובד אצל מזרחי או אצל שגב ומה שמפריע לי אני כותב.
אתה לא מפרגן אף פעם, מחפש את הרע בכל דבר, הגורו של פשכה אפרופו עיתונאים, הוא לפחות מתפרנס מזה ולא אוהד הקבוצה אבל אתה שמתיימר לקרוא לעצמו אוהד שרוף זה משהו פסיכי.
10-Aug-2014, 19:20
הודעה: #35
רשימת התקציבים המלאה.
מה פסיכי ? בוא תגיד לי ממתי להביא לינק הופך אותי לשותף דעה ?! ואם נהיה רציניים, פשחצקי לא סילף פעם אחת העונה.
ואם אני חושב ששגב פישל עם הקטע של דודו ובן שושן אני כותב את זה . אז מה ההבדל ? אתה מנסה להגן בכח, אני למדתי להיות אוביקטיבי ולא עיוור.

10-Aug-2014, 19:45
הודעה: #36
(10-Aug-2014 19:20)טל.מ כתב:  מה פסיכי ? בוא תגיד לי ממתי להביא לינק הופך אותי לשותף דעה ?! ואם נהיה רציניים, פשחצקי לא סילף פעם אחת העונה.
ואם אני חושב ששגב פישל עם הקטע של דודו ובן שושן אני כותב את זה . אז מה ההבדל ? אתה מנסה להגן בכח, אני למדתי להיות אוביקטיבי ולא עיוור.

אז עכשיו אתה החלטת לשחק אותה ענו ותמים???
אתה יושב כבר כמה שנים בפורום הזה על תקן "קוטר" ומכבה/מצנן שמחות סידרתי.
בעונה שעברה קיטרת כל השנה על היכולת וראית בהפועל פ"ת ובני לוד כקבוצות שיכולות לאיים על הקבוצה.
בעונה קודם לכן עוד לפני שחזרתי לכתוב היית מתעמת פה כל הזמן עם הגולש "אלימלך" ואתה כרגיל על תקן הקוטר.
אתה לא מסוגל להיות אובייקטיבי וגם לא עיוור, אתה פשוט רואה כל תמונה ואוטומטית מחפש לצבוע אותה בשחור.
10-Aug-2014, 19:50
הודעה: #37
רשימת התקציבים המלאה.
משה תהיה מדויק. אל תגרר. אני התווכחתי עם כולם פה ולא נסוג מילימטר - מכבי נתניה לא חיפשה בעלים מעולם וחשבה שלנצח תוכל לחיות ממכירת שחקנים. ולא מעניין אותי מה אלימלך ושות אמרו. אמרתי שזה יגמר בירידת ליגה וצדקתי. אמרתי שטל בנין בנה קבוצה חלשה להחריד בעוד שאמרו לי כאן שהוא המקצוען מספר אחת בארץ. איך זה נגמר כולם יודעים. אמרתי גם ואני לא חוזר בי מכלום שהכדורגל של מזרחי מכוער וגורם סבל ואני לא אוהב את מה שאני רואה שבוע אחרי שבוע. אמרתי מאידך גיסא שבמבחן התוצאה מזרחי הצליח בענק ועל כן מגיע לו להוביל אותנו בליגת העל למרות שבאופן אישי אני לא מחזיק ממנו. לא חוזר בי מכלום. ממש טעיתי בענק הא ?

10-Aug-2014, 20:01
הודעה: #38
בהנחה שהתקציב של נתניה נכון(עם או בלי מחלקת הנוער),לא רואה הצדקה שחומר השחקנים במכבי נתניה יהיה פחות טוב מקבוצות בתקציב נמוך משלנו.
מכיוון שחלק קטן מהתקציב עדיין מפרנס טעויות טרום מזרחי ואת מחיר הטעויות האלו ניתן לקזז,עדיין עומד לרשות מזרחי תקציב שחקנים של אמצע טבלה ועל כן מצפה מימנו שידאג לנצל את הכסף שהועמד לרשותו בתוספת מתקן האימונים הטוב בליגה ואיצטדיון מהשורה הראשונה ולסיים את עונת השיבה של מכבי נתניה בהצלחה.
10-Aug-2014, 20:04
הודעה: #39
רשימת התקציבים המלאה.
הכסף כבר נוצל. עכשיו השאלה היא איך תתערבב לו השקשוקה. בינתיים זה טעון שיפור.

10-Aug-2014, 20:07
הודעה: #40
(10-Aug-2014 20:04)טל.מ כתב:  הכסף כבר נוצל. עכשיו השאלה היא איך תתערבב לו השקשוקה. בינתיים זה טעון שיפור.

צריך להוסיף קצת תבלינים ופלפל חריף בתחת של כמה שחקנים...Tongue
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים