שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם קיים בלם אחורי אחד ברחבי הגלובוס
03-Jul-2014, 10:22
הודעה: #31
RE: האם קיים בלם אחורי אחד ברחבי הגלובוס
(03-Jul-2014 9:55)טל.מ כתב:  אכן סיכמו בהנחה שהוא רוצה בכלל לנתניה. בהנחה שהידיעה נכונה לא מבין מה רודפים אחריו. לא היתה לו עונה מזהירה במיוחד, אני ממש לא בטוח שהוא שדרוג למשהו.

הוא שדרוג רציני...הבעיה שצריך להתחנן אליו...לזה אני לא מסכים מול אף שחקן שיעשה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jul-2014, 10:23
הודעה: #32
(03-Jul-2014 9:55)טל.מ כתב:  אכן סיכמו בהנחה שהוא רוצה בכלל לנתניה. בהנחה שהידיעה נכונה לא מבין מה רודפים אחריו. לא היתה לו עונה מזהירה במיוחד, אני ממש לא בטוח שהוא שדרוג למשהו.

מאמין ומקווה שזה ספין...
03-Jul-2014, 10:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2014 על ידי 10:25 אופיר34.)
הודעה: #33
טל, אני בטוח שהדבר האחרון שעשית השנה זה לאסוף חומר ומספרים על איליץ....
רובנו מכירים את השחקן הזה מהסיקורים בתקשורת ומכמה משחקים בודדים של הפועל ששודרו (שגם אותם בכלל לא בטוח שכולם ראו). אני אישית דווקא קיבלתי המלצות טובות עליו משני אוהדי הפועל שעובדים איתי , ובכל מקרה, גם אם הפועל קיבלו כמות לא מבוטלת של שערים העונה זה עדיין לא מעיד על איכות השחקן.
אם מזרחי כל כך מתעקש עליו כנראה שיש לו סיבה טובה לעשות את זה. אני כמובן סומך על מזרחי (כי הוא כבר הוכיח שאפשר לסמוך עליו) ,ואם איליץ באמת יגיע נשפוט אותו על פי מה שנראה ולא על פי שום דבר אחר.
03-Jul-2014, 10:28
הודעה: #34
האם קיים בלם אחורי אחד ברחבי הגלובוס
תתפלא יש לי קלסר Wink
וברצינות - התקשורת קוטלת אותו כבר תקופה. יכול להיות שזה מגמתי ועם אג׳נדה , לא יודע. עובדתית הוא שמעון הרוש ואוראל דגני היו החוליה החלשה בהפועל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Jul-2014, 10:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2014 על ידי 10:47 אריאל.)
הודעה: #35
תקשורת הספורט היא תחתית המיץ של הביוב ואין כמעט ידיעה אחת שהיא לא מגמתית עם אג'נדה.

תחשוב שהיו נותנים לחבר מרכז ליכוד לסקר את החלטות הממשלה או לפעיל מרץ לסקר את פעילות חברי האופוזיציה בועדות הכנסת ומתייחסים לזה כאל "סיקור עיתונאי אובייקטיבי...

שחקן ששיחק בארץ, תשאל אוהדים שאתה מכיר וראו אותו, הכי טוב

ואל תשכח שלמרות כל הטענות, הקבוצה בה שיחק הגיעה לפליאוף עליון ושנה הבאה... דיינו

מפגר אבל אופטימי
03-Jul-2014, 11:44
הודעה: #36
מכיון שלקחנו כבר סיכונים בהגנה לא הייתי לוקח סיכון גם עם הבלם.לדעתי לקחת את איליץ זה כמו לחצות צומת באור אדום,יכול להיות שתעבור אותה בהצלחה וכלום לא יקרה יכול להיות שתיפגע,אני מעדיף לחצות בירוק.
אופיר,אני לא בטוח שמזרחי כ"כ "מתעקש" עליו,לדעתי איליץ הוא האופציה השלישית (אם לא פחות מכך) מבחינתו אחרי שרפה וצ'וצ'ליץ.
03-Jul-2014, 12:12
הודעה: #37
יוסי מזרחי אמר שהוא בחר שחקנים טובים שבשנה שעברה היתה להם עונה פחות טובה והוא מאמין שהוא ישחזר להם את היכולת הטובה.
אם בוחרים את כולם ככה, אין מצב שמישהו יעשה 2 עונות לא טובות...?
מעל לכל, אחרי שקיבל פריבילגיה של חצי שנה להתכונן לעונה הבאה, מה אומר לכם, נחיה ונראה. אפשר היה לעשות יותר טוב.
אבל כמו שאייל רמז למעלה, כולם חאפרים.
03-Jul-2014, 12:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2014 על ידי 12:22 טל.מ.)
הודעה: #38
חוץ!! מבניניו - המקצוען מספר אחת בארץ.

(03-Jul-2014 10:44)אריאל כתב:  תקשורת הספורט היא תחתית המיץ של הביוב ואין כמעט ידיעה אחת שהיא לא מגמתית עם אג'נדה.

תחשוב שהיו נותנים לחבר מרכז ליכוד לסקר את החלטות הממשלה או לפעיל מרץ לסקר את פעילות חברי האופוזיציה בועדות הכנסת ומתייחסים לזה כאל "סיקור עיתונאי אובייקטיבי...

שחקן ששיחק בארץ, תשאל אוהדים שאתה מכיר וראו אותו, הכי טוב

ואל תשכח שלמרות כל הטענות, הקבוצה בה שיחק הגיעה לפליאוף עליון ושנה הבאה... דיינו

כשיש לך את עומר דמארי בהתקפה אפשר לחיות עם איליץ' בהגנה Tongue

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Jul-2014, 12:33
הודעה: #39
איליץ זה שחקן שלא שיחק כמעט שנה שעברה ועד שיכנס לכושר משחק ואם יכנס לכושר משחק לך תדע ???
יוסי ב 150 אלף ירו אפשר להביא מישהו יותר טוב ואחד שרוצה לשחק בנתניה ולא עושה טובה לסוכן שלו .
03-Jul-2014, 12:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2014 על ידי 12:46 אופיר34.)
הודעה: #40
(03-Jul-2014 11:44)אלון כתב:  מכיון שלקחנו כבר סיכונים בהגנה לא הייתי לוקח סיכון גם עם הבלם.לדעתי לקחת את איליץ זה כמו לחצות צומת באור אדום,יכול להיות שתעבור אותה בהצלחה וכלום לא יקרה יכול להיות שתיפגע,אני מעדיף לחצות בירוק.
אופיר,אני לא בטוח שמזרחי כ"כ "מתעקש" עליו,לדעתי איליץ הוא האופציה השלישית (אם לא פחות מכך) מבחינתו אחרי שרפה וצ'וצ'ליץ.

משפט יפה מאד ובעיקר דמגוגי מאד....
גם לקחת את דודו והרומני זה סיכון לא קטן. בדיוק כמו כל זר אחר שתביא.
ביננו, אם היו אומרים לנו שעומדים להחתים בלם נבחרת סלובני ששיחק בבטיס ובלוקומטיב בעלויות של 150-200 אלף יורו כולם פה היו משתפכים, אבל בגלל שהפועל עשתה עונה לא משהו אז פתאום זה לא מתאים לנו.
בקיצור, הכל פסיכולוגי....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים