שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מיספר 6 בצהוב !
08-Feb-2014, 0:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2014 על ידי 0:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: מיספר 6 בצהוב !
(08-Feb-2014 0:16)טל.מ כתב:  
(07-Feb-2014 23:47)פיליפצוק כתב:  סליחה שאני מצנן פה את ההתלהבות לגבי עידו לוי, גול יפה אבל כרגיל משרה חוסר שקט ורוגע בחלק האחורי.
בגול של הרצליה יש לו חלק כמו גם לכל חוליית ההגנה, לא יכול להיות שיהיה מטווח על לויטה וההגנה על תקן משקיפה.
בשורה התחתונה, הוא רחוק עדיין מלהיות בלם קלאסי.
קובי חסן, שוויה שוויה הבנאדם היה מחוץ לעניינים כמעט חצי שנה, אני בטוח שיוסי ידע לשלב אותו בהדרגתיות, הוא צריך אותו.
בן מלכה, כולה כמה דקות, בואו לא נמדוד את האיש עם סטופר הוא הגיע כתוסף לא כמישהו שאמור לקחת את המושכות.
טופי מעולה, לא מבין בכלל איך חשבו לוותר עליו.
לגבי השחקנים שעושים "פוזות", שישתו מים קרים.
אני אשתמש במשפט של יוסי "אף אחד לא עצוב כשהוא בא לקחת את המשכורת ב- 15 לחודש"

אני אשתמש במשפט שלך -

טופי מעולה לא מבין איך בכלל חשבו לוותר עליו.
I rest my case.

אף אחד לא מושלם, גם לא יוסי מזרחי.
אני יכול להבין יחד עם זאת את הרצון להביא זר לעמדת הקשר האחורי, כי זאת עמדה משמעותית שחסר לקבוצה בה כיום שחקן טוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Feb-2014, 7:49
הודעה: #22
ויכול להיות שבגלל שהתחנכתי ב"מוסדות" שבהם לוקחים אחריות,בדיוק כמו שמעניקים סמכות,
יש רק אחראי אחד(לטוב ולרע),על מה שאנחנו רואים כל שבוע ועל בחירת השחקנים והעמדתם על המגרש ועל החילופים ועל הצרופים ועל החימום לפני והשחרור אחרי והכושר גופני והכושר משחק....ובעיקר על המיקום וצבירת הנקודות.

והערה קטנה בנושא קובי חסן,אין לי מושג מאיזה פציעות/מחלות הבחור סובל,לו אני מאמן/מנהל/בעלים של הקבוצה,אין סיכוי שהבחור רואה שנית משחק וזה רק בגלל הקללות שהמאמן סופג בכל דקה שקובי חסן לא על המגרש.
08-Feb-2014, 11:52
הודעה: #23
למה אתה חושב שהקללות הם בגלל קובי חסן אני יושב למזרחי על הכתף
ומכיר את הפרצופים זה נראה לי יותר מהטיפוסים שמקללים בלי סיבה ובחי הגיון ולראיה גם כשקובי חסן היה פצוע הם קיללו ...
אגב לקובי חסי היתה דלקת ריאות קשה ואפילו אושפז לא בטוח שכל כך מעניין הוא רוצה מענק עלייה ועוד עלייה ברזומה ...
לא מבין למה לא עושים משהו עם החרא אנשים אני יושב שם כי תמיד מסתירים לילדים שלי וממש אין לי ברירה ...
08-Feb-2014, 12:28
הודעה: #24
המקללים אלו אותם אנשים שעושים את זה גם בבית וגם בחוץ בערך מהמחזור ה 3-4.
כמה שפחות במה ניתן להם ייטב לכולם.
08-Feb-2014, 12:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2014 על ידי 12:37 amir.)
הודעה: #25
עוד לא הצלחתי להבין מה הם רוצים פעם צועקים תכניס חלוץ תוציא את זה תוציא את ההוא לא יודע.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

בשידור ראיתי שוב את מה שחשבתי גם הגול הזה רשום על לויטה מה זו העדיפה המזעזת הזאת לבעיטה פשוטה כל כך הוא פשוט חלם והבעיטה הפתיעה אותו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Feb-2014, 12:55
הודעה: #26
(08-Feb-2014 12:33)amir כתב:  עוד לא הצלחתי להבין מה הם רוצים פעם צועקים תכניס חלוץ תוציא את זה תוציא את ההוא לא יודע.

בשידור ראיתי שוב את מה שחשבתי גם הגול הזה רשום על לויטה מה זו העדיפה המזעזת הזאת לבעיטה פשוטה כל כך הוא פשוט חלם והבעיטה הפתיעה אותו.

אלו המאמנים של שנות ה- 2000
08-Feb-2014, 13:43
הודעה: #27
גם ליפניה וגם לויטה לא בתקופה טובה ...אמרתי באחד הפוסטים הקודמים שעד שאני לא רואה את לויטה 10 משחקים בליגת העל מוכיח את עצמו אני לא רגוע ....
אפרופו שוערים יש לנו את שוער הנבחרת האולימפית בנוער ...המצחיק שאין לי ספק שמתן זלמנוביץ טוב ממנו אבל זה מראה כמה הכדורגל שלנו לא שיוויוני...
08-Feb-2014, 15:00
הודעה: #28
(07-Feb-2014 21:34)אייל ס כתב:  
(07-Feb-2014 21:15)אבירמבו המכבי כתב:  
(07-Feb-2014 20:40)Haziz23 כתב:  יחסית למה שאנחנו רגילים הוא היה לא רע.
ניהול משחק נהדר של יוסי מזרחי.
איך בכלל רצו לשחרר את טופי אני לא מבין!!!

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני מתלבט עם איזו שורה אני חולק עליך יותר.

עידו לוי שיחק מצוין. רק שימשיך ככה. זה הלחם שלו.

אתה חולק או לא חולק,
ועל מה בעיקר אתה חולק?

חולק.

לעידו לוי היה משחק טוב מאוד. הייתה פעם אחת שטוברנו פינס עשה שטות גדולה כשכל השחקנים שלנו היו בהתקפה, עשה גם עבירה ששווה כרטיס צהוב, שהוא לא קיבל במזל כי השחקן של מכבי הרצליה המשיך עם הכדור עד שנחסם אצל... עידו לוי.

עם כל הכבוד לרצון לשלב את בן מלכה כבר במשחק הזה, בדקות בהן מכבי הרצליה מעמידה מולנו קו הגנה גבוה כאילו הייתה ברצלונה, היה מקום להכניס את לרי קיודה במקומו של עידו אקסברד ולתת לערן לוי להעניש אותם בכדור עומק.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
The following 1 user Likes אבירמבו המכבי's post:
amir (0808-0202-2014201420142014)
09-Feb-2014, 10:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2014 על ידי 10:03 חזום חזום.)
הודעה: #29
Re: RE: מיספר 6 בצהוב !
(08-Feb-2014 12:28)פיליפצוק כתב:  המקללים אלו אותם אנשים שעושים את זה גם בבית וגם בחוץ בערך מהמחזור ה 3-4.
נתן דטנר מספר שהוא בתור אוהד רמת גן יושב קרוב לגדר. לאחר הרמת דגל לא מתאימה של הקוון הוא רואה שמישהו קופץ מעליו מטפס על הגדר ומתנהג כמו בבון ומקלל את הקוון.
לאחר מבט שני מתברר כי הבחור הוא מורשה החתימה שלו בבנק.
מסקנה יש אנשים שמגרש הכדורגל זה הפורקן שלהם.
ושאלה
למה קיודה לא פותח?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
09-Feb-2014, 10:51
הודעה: #30
(09-Feb-2014 10:03)חזום חזום כתב:  
(08-Feb-2014 12:28)פיליפצוק כתב:  המקללים אלו אותם אנשים שעושים את זה גם בבית וגם בחוץ בערך מהמחזור ה 3-4.
נתן דטנר מספר שהוא בתור אוהד רמת גן יושב קרוב לגדר. לאחר הרמת דגל לא מתאימה של הקוון הוא רואה שמישהו קופץ מעליו מטפס על הגדר ומתנהג כמו בבון ומקלל את הקוון.
לאחר מבט שני מתברר כי הבחור הוא מורשה החתימה שלו בבנק.
מסקנה יש אנשים שמגרש הכדורגל זה הפורקן שלהם.
ושאלה
למה קיודה לא פותח?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

1. כל עוד אקסברד נותן כל משחק גול, אי אפשר להוציא אותו מההרכב.
2. לשים גם אותו, אקסברד וערן לוי ביחד בהרכב יש לך שלושה שחקנים שלא עושים הגנה, עם הקישור האחורי "הלא מלהיב" שיש לקבוצה, זה לוקסוס גדול מידי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים