שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה - ב"ש
23-Apr-2018, 12:30
הודעה: #21
RE: נתניה - ב"ש
(23-Apr-2018 1:41)טל.מ כתב:  ביקורות .. קטילות .. יש עובדות תתמודד איתן .. סלובו וברדה דעתי עליהם ידועה. ציפיתי שהם ייצבו את הקבוצה בחצי השני אבל הם עלו בדיוק באותה הדרך וחטפו אחרי 5 דק. מצידי תעשה אותי עוכר ישראל . יש דברים פשוטים שאתה מדלג עליהם .. אם אתה משווה את בני יהודה להפועל בש על מה אני יכול לנהל איתך דיון ? אתה רוצה תצדיע להם. לדעתי הם רוקיז והמשחק הזה בסופו של יום הוא כשלון שלהם בהכנה ובניהול. קיבלנו מתנה בחצי ירדנו רק ב1:0 ובמקום לבצע את השינוי המיוחל ולהכניס עוד קשר שיעזור לנהל את המשחק וגם יתן הגנה, חיכו הצמד לשני, הלכו על כל הקופה וחטפו חמישייה. אכן מסכים איתך - אני קורא לזה טפשות.
בסופו של יום בעיני הקטע הזה של להגיע לאירופה לקבוצה כמו נתניה הוא קשקוש לכן לא מתרגש מכל הפלייאוף הזה . כאילו מה נעשה באירופה .. סיבוב ונעוף ?עדיף להגיע מוכנים לליגה מאשר לבזבז אנרגיה על משהו חסר תוחלת.

עוכר ישראל לא אבל שולף מהמותן וחסר פרופרציות כן....

ועשה לי טובה אל תהפוך לי עכשיו את ב"ש לריאל מדריד. בינתיים בשניים מתוך שלשה משחקים העונה גילית עלינות ברורה עליהם.

"קיבלנו מתנה בחצי" ? מה עוד אתה מסוגל להגיד כדי להבליט את הנגטיביות הבלתי נשלטת שלך. מי קיבל פנדל מפוקפק במחצית הזאת ? אני או הם ?
המחצית הראשונה שלנו הייתה בכלל לא רעה. החזקנו בכדור, לחצנו גבוה בדקות ארוכות, ונכון שלא הגענו למצבים של 100 אחוז ,אבל עדיין אם ערן ביום יותר מדויק לפחות אחת מהבעיטות שלו נכנסות פנימה.

לגבי החילוף - שוב, זה או שאתה יוצא טר"ש או שאתה מקבל צל"ש. גם זה וגם זה כבר קרה העונה. לי אין בעיה עם החילוף הזה. הוא גם הוכיח את עצמו והביא שער מצמק מאד מהיר, ואם לא הפנדל השני (המפוקפק יותר מהראשון) אני לא יודע איך המשחק הזה מתפתח.

וטוב מאד שלא אתה מנהל ומאמן במערכת הזאת שנקראת מכבי נתניה. יש דבר כזה מוזר בקבוצת ספורט שנקרא תחרותיות והישגיות. אותך זה כנראה לא מעניין ולכן אני שמח מאד שתפקידך בכח מתחיל ונגמר באהדה ולא בפסיק מעבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Apr-2018, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 13:09 אלדד.)
הודעה: #22
קבוצה שמקבלת 2 טעויות של מלכודת נבדל ומוצאת את עצמה פעמיים לבד מול השוער ומקבלת בנוסף גם פנדל תודות לשופט והבלם הנדיבים, תביס את הקבוצה היריבה

אם לא היינו בכלל משחקים עם הגנה גבוהה ומלכודת הנבדל, לא היינו מפסידים למרות הפנדל
23-Apr-2018, 13:11
הודעה: #23
(23-Apr-2018 12:30)אופיר34 כתב:  
(23-Apr-2018 1:41)טל.מ כתב:  ביקורות .. קטילות .. יש עובדות תתמודד איתן .. סלובו וברדה דעתי עליהם ידועה. ציפיתי שהם ייצבו את הקבוצה בחצי השני אבל הם עלו בדיוק באותה הדרך וחטפו אחרי 5 דק. מצידי תעשה אותי עוכר ישראל . יש דברים פשוטים שאתה מדלג עליהם .. אם אתה משווה את בני יהודה להפועל בש על מה אני יכול לנהל איתך דיון ? אתה רוצה תצדיע להם. לדעתי הם רוקיז והמשחק הזה בסופו של יום הוא כשלון שלהם בהכנה ובניהול. קיבלנו מתנה בחצי ירדנו רק ב1:0 ובמקום לבצע את השינוי המיוחל ולהכניס עוד קשר שיעזור לנהל את המשחק וגם יתן הגנה, חיכו הצמד לשני, הלכו על כל הקופה וחטפו חמישייה. אכן מסכים איתך - אני קורא לזה טפשות.
בסופו של יום בעיני הקטע הזה של להגיע לאירופה לקבוצה כמו נתניה הוא קשקוש לכן לא מתרגש מכל הפלייאוף הזה . כאילו מה נעשה באירופה .. סיבוב ונעוף ?עדיף להגיע מוכנים לליגה מאשר לבזבז אנרגיה על משהו חסר תוחלת.

עוכר ישראל לא אבל שולף מהמותן וחסר פרופרציות כן....

ועשה לי טובה אל תהפוך לי עכשיו את ב"ש לריאל מדריד. בינתיים בשניים מתוך שלשה משחקים העונה גילית עלינות ברורה עליהם.

"קיבלנו מתנה בחצי" ? מה עוד אתה מסוגל להגיד כדי להבליט את הנגטיביות הבלתי נשלטת שלך. מי קיבל פנדל מפוקפק במחצית הזאת ? אני או הם ?
המחצית הראשונה שלנו הייתה בכלל לא רעה. החזקנו בכדור, לחצנו גבוה בדקות ארוכות, ונכון שלא הגענו למצבים של 100 אחוז ,אבל עדיין אם ערן ביום יותר מדויק לפחות אחת מהבעיטות שלו נכנסות פנימה.

לגבי החילוף - שוב, זה או שאתה יוצא טר"ש או שאתה מקבל צל"ש. גם זה וגם זה כבר קרה העונה. לי אין בעיה עם החילוף הזה. הוא גם הוכיח את עצמו והביא שער מצמק מאד מהיר, ואם לא הפנדל השני (המפוקפק יותר מהראשון) אני לא יודע איך המשחק הזה מתפתח.

וטוב מאד שלא אתה מנהל ומאמן במערכת הזאת שנקראת מכבי נתניה. יש דבר כזה מוזר בקבוצת ספורט שנקרא תחרותיות והישגיות. אותך זה כנראה לא מעניין ולכן אני שמח מאד שתפקידך בכח מתחיל ונגמר באהדה ולא בפסיק מעבר.

עזוב .. יש לך סגנון דיון שמעייף אותי אפילו לחשוב לענות לך. כרגיל אני הבעיה .. רק משפט שתבין .. המתנה בחצי היתה שירדנו ב1:0. היינו צריכים לרדת בפיגור של 3 . וכאן מבחינתי הדיון הסתיים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Apr-2018, 13:57
הודעה: #24
(23-Apr-2018 13:02)אלדד כתב:  קבוצה שמקבלת 2 טעויות של מלכודת נבדל ומוצאת את עצמה פעמיים לבד מול השוער ומקבלת בנוסף גם פנדל תודות לשופט והבלם הנדיבים, תביס את הקבוצה היריבה

אם לא היינו בכלל משחקים עם הגנה גבוהה ומלכודת הנבדל, לא היינו מפסידים למרות הפנדל

ברק בכר ישב ולמד את השיטה של מכבי נתניה.
בחייאת , 2 משחקים שהיינו יותר טובים מב"ש , יותר מ40 משחקים בעונה בכל המפעלים , ומה חשבתם שלא ילמדו את מכבי נתניה שנשארת על אותו מערך?
היה ברור שזה יקרה מתישהו...
נקווה שהיחיד שעשה שיעורי בית זה ברק בכר.
23-Apr-2018, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 14:56 אלדד.)
הודעה: #25
(23-Apr-2018 13:57)black and yellow כתב:  
(23-Apr-2018 13:02)אלדד כתב:  קבוצה שמקבלת 2 טעויות של מלכודת נבדל ומוצאת את עצמה פעמיים לבד מול השוער ומקבלת בנוסף גם פנדל תודות לשופט והבלם הנדיבים, תביס את הקבוצה היריבה

ברק בכר ישב ולמד את השיטה של מכבי נתניה.
בחייאת , 2 משחקים שהיינו יותר טובים מב"ש , יותר מ40 משחקים בעונה בכל המפעלים , ומה חשבתם שלא ילמדו את מכבי נתניה שנשארת על אותו מערך?
היה ברור שזה יקרה מתישהו...
נקווה שהיחיד שעשה שיעורי בית זה ברק בכר.

אתמול לא שיחקנו בשיטה שלנו, אתה לא יכול ללחוץ את היריבה כשאתה שולט בהחזקת הכדור יותר מ-60 אחוז ומנסה לפתח התקפות מסודרות

כשקבוצה לוחצת אותך הפתרון היחידי זה לשחק על כדורים ארוכים, להעביר את כובד המשקל ליריבה לתת לה ליזום וללחוץ אותם גבוה

ב"ש היא קבוצה שמחזיקה בכדור 70 אחוז מהמשחק, בכל המשחקים שלה העונה היא מחזיקה יותר מהיריבה
רק במשחק אחד העונה ב"ש החזיקה פחות מהיריבה! וזה מה שעשה אתמול בכר גרם לקבוצה שלו להחזיק 38 אחוז בהחזקת כדור, הוא זה שלחץ אותנו וידע שאנחנו לא מצטיינים בליזום התקפות ולא נצליח להתמודד עם משחק לחץ
23-Apr-2018, 15:02
הודעה: #26
(23-Apr-2018 13:11)טל.מ כתב:  עזוב .. יש לך סגנון דיון שמעייף אותי אפילו לחשוב לענות לך. כרגיל אני הבעיה .. רק משפט שתבין .. המתנה בחצי היתה שירדנו ב1:0. היינו צריכים לרדת בפיגור של 3 . וכאן מבחינתי הדיון הסתיים.

עשה טובה, רד ממגדל השן שלך ודבר לעניין. פה זה לא קבוצת "שומרי הסף" המחתרתית שמאד חביבה עליך.

ושוב, כמו תמיד וכהרגלך בקודש, אתה תמיד תצליח להבליט את חסרונותיך ולהצניע את יתרונותיך.
שום מתנה ושום בטיח. המתנה היחידה (ואולי שתי מתנות) שהיו במשחק הזה אלו שני פנדלים מאד מפוקפקים שנשרקו בקלות דעת מאד מרגיזה.
ולא, לא הפסדנו בגלל זה , הפסדנו כי ב"ש באו לנצח את המשחק הזה, רצו יותר והענישו אותנו כמו שכתוב בספר על כל טעות, אבל בכדורגל כמו שכולנו יודעים מומנטום יכול לשנות משחק והפנדלים האלה בהחלט יצרו מומנטום.

ועוד פעם, גם המשחק הזה לא יפגע בהישג שעשינו השנה (ותאהב את זה או לא אבל למאמנים שאתה כל כך מעריך יש חלק גדול מאד בהישג הזה)
23-Apr-2018, 16:48
הודעה: #27
דראפיץ' אמר בדיוק את מה שהוא עשה , אם היינו רצים לאליפות היה משחק יותר סגור , את השאר תבינו לבד לא צריך לריב , המאמנים רוצים שהקהל ייהנה פעם שעברה הצלחנו מול מכבי תל אביב הפעם לא הלך
23-Apr-2018, 16:54
הודעה: #28
ואני מקווה שנשחק באותה שיטה גם שנרוץ לאליפות ועל אחת כמה וכמה....
23-Apr-2018, 18:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2018 על ידי 18:18 טל.מ.)
הודעה: #29
אני באמת חושב שדראפיץ קצת איבד את זה .. הוא באמת מאמין שהוא יכול להוציא מבש משהו עם משחק כזה פתוח ? לדעתו הקהל נהנה ? כשהוא הוציא נק מבש הוא שיחק עם 3 קשרים אחוריים .. ואותו קוגבנייה שכבש שער ניצחון החליף את ערן לוי ..

לא הספיקו לו המכות נגד ביתר הפועל חיפה ומכבי תא ..? למה אין הפקת לקחים ? אני מודה שהתשובה שלו בעיני רק מקטינה אותו נשמע לי כמו סוג של תירוץ. אז אני יודע שיש כאלה שאומרים שהם מעדיפים להפסיד 5:1 מאשר 1:0 משעמם .. שיהיו בריאים וחזקים כולם, אין לי יכולת להזדהות לא עם אמירות כאלה ולא עם האמירה של דראפיץ. אם הנצחון לא היה חשוב לו חבל שלא הודיע קודם..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Apr-2018, 18:22
הודעה: #30
אגב, יש למישהו כאן ספק שאם טהא או אלחמיד רוכבים על קייטה כפי שתירם על נוואקמה וקייטה מפיל את עצמו כמו נוואקמה אדלר עושה לו תנועת "תקום תקום" וההתלבטות היחידה שלו היא אם להוציא צהוב על התחזות או לא?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים