שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל אל תתן לנו לסבול מהעיתונאים הלא אינטרסנטים
04-May-2017, 9:38
הודעה: #21
לגבי הראיון ב 103, למעט קופמן שדיי פרגן (מפתיע) כולם תקפו את אייל והזהירו אותו כאילו הם גאוני הדור..גם בסיום הראיון כשהם ״איחלו״ בהצלחה בליגת העל, אפשר היה לשמוע את הציניות בנימה. מקווה שהללי יאכל את הכובע. לסיום אהבתי את העקיצה להללי על אימרותיו לגבי אלי שגב ו״הונו״ הרב שיכול להחזיק שתי קבוצות בליגת העל..

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2017, 9:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2017 על ידי 9:45 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: אייל אל תתן לנו לסבול מהעיתונאים הלא אינטרסנטים
אני יכול להגיד לך מי....

אלה השמות לדעתי:
ירין שרעבי
נפתלי
שחף אלעד
לני
בר גל

(04-May-2017 9:38)Elads84 כתב:  לגבי הראיון ב 103, למעט קופמן שדיי פרגן (מפתיע) כולם תקפו את אייל והזהירו אותו כאילו הם גאוני הדור..גם בסיום הראיון כשהם ״איחלו״ בהצלחה בליגת העל, אפשר היה לשמוע את הציניות בנימה. מקווה שהללי יאכל את הכובע. לסיום אהבתי את העקיצה להללי על אימרותיו לגבי אלי שגב ו״הונו״ הרב שיכול להחזיק שתי קבוצות בליגת העל..

הללי הזה אחד הבלונים היותר מנופחים שקיימים בתקשורת שלנו. משחק אותה מבין גדול ומעורה בעיניינים אבל בתכלס אין לבן אדם חצי מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. סתם קשקשן שיודע לדבר אבל לא אומר כלום ....
04-May-2017, 10:25
הודעה: #23
בשני הראיונות לא עניין אותי העיתונאים על ה-ז !!! ענין אותי לשמוע את אייל סגל , לדעתי בראיון הראשון 103 יצאת קצת טמבל , למה ? מה בגלל שאמרו לך שצריך זרים במיליון שקל קבעת שיהיה תוספת של 10 מליון שקל ?? מה השטויות האלו ?? ובראיון השני עם איציק זוהר אתה מעריך שיהיו 10 שחקנים חדשים ??? למה ??

אני הייתי עונה אחרת , מה שצוות המאמנים ירצה יקבל במסגרת התקציב , כמה תקציב ? נשמע מה רוצים !! לפי כך נחליט כמה תקציב השחקנים יהיה !!!
אמרתי לך לא צריך להשתולל גם 6-7 מליון זה מספיק , קח 3 -4 מליון שים בצד , תאגור את הכסף הזה ותבנה את הקבוצה עם שלד ישראלי צעיר חזק שירוץ הרבה זמן 2-3 עונות , הזרים הצעירים יתחשלו , ואז בעונה הרביעית תלך על האליפות , תביא שחקני הכרעה זרים !!!
אהבתי את הרעיון שסלובו יחתום לכמה עונות נוספות זה קו חשיבה מבריק !!!
04-May-2017, 10:29
הודעה: #24
(04-May-2017 9:42)אופיר34 כתב:  אני יכול להגיד לך מי....

אלה השמות לדעתי:
ירין שרעבי
נפתלי
שחף אלעד
לני
בר גל

(04-May-2017 9:38)Elads84 כתב:  לגבי הראיון ב 103, למעט קופמן שדיי פרגן (מפתיע) כולם תקפו את אייל והזהירו אותו כאילו הם גאוני הדור..גם בסיום הראיון כשהם ״איחלו״ בהצלחה בליגת העל, אפשר היה לשמוע את הציניות בנימה. מקווה שהללי יאכל את הכובע. לסיום אהבתי את העקיצה להללי על אימרותיו לגבי אלי שגב ו״הונו״ הרב שיכול להחזיק שתי קבוצות בליגת העל..

הללי הזה אחד הבלונים היותר מנופחים שקיימים בתקשורת שלנו. משחק אותה מבין גדול ומעורה בעיניינים אבל בתכלס אין לבן אדם חצי מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. סתם קשקשן שיודע לדבר אבל לא אומר כלום ....

מעניין מה קורה עם אלה שיצאו להשאלות והובילו את הנוער-
ניר עזריה וניב שראל(שגם חתמו יחד עם ירושלמי על חוזים ארוכי טווח), ונור ביסאן(קצת בוגר יותר).

04-May-2017, 10:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2017 על ידי 10:30 אופיר34.)
הודעה: #25
וואלה ,רווח, באמת לא מבין איך אייל לא לקח אותך להיות יועץ תקשורת שלו...
בזבוז...
04-May-2017, 10:31
הודעה: #26
זה לא מאוחר חחחחח
04-May-2017, 10:57
הודעה: #27
רווח, אתה היית כותב גם בפורום הקופסא?
04-May-2017, 11:33
הודעה: #28
כן רק עכשיו נזכרת ?
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
רון סאבן1 (0505-0505-2017201720172017)
04-May-2017, 19:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2017 על ידי 19:32 אלדד.)
הודעה: #29

זה הראיון הכי יפה ומעניין, 40 דקות נטו על מכבי נתניה https://doublepass.sport5.co.il/story.php?id=17812

רונן גבאי מצטרף לצוות המקצועי של הבוגרת
04-May-2017, 23:09
הודעה: #30
פעם ראשונה שראיתי את רז זהבי ערס לא מהרמות של העולם הזה חחחחח הייתי בהלם !!!! איך איך אייל ישב איתו באותו שולחן ???? הזוי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים