שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
החובות של מכבי נתניה נחשפו: כ-20 מיליון ש"ח
01-Jun-2016, 20:14
הודעה: #21
(01-Jun-2016 19:50)אייל ס כתב:  אלון,מבקש הסבר בגוף הסרט מה48 ועד לשרשור החובות.

עידן אמר שההתאחדות לא חייבת כסף. למיטב זכרוני, בתקופת לוזון ההתאחדות הייתה בפני פשיטת רגל ולא מזמן טענו (זליכה, אם אני לא טועה) שנעלמו 48 מיליון₪ מההתאחדות לכדורגל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלון's post:
אייל ס (0101-0606-2016201620162016)
01-Jun-2016, 21:02
הודעה: #22
RE: החובות של מכבי נתניה נחשפו: כ-20 מיליון ש"ח
אם אני זוכר נכון, המספר שנעלם להתאחדות היה 28
01-Jun-2016, 21:17
הודעה: #23
מי סופר כשנהנים ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Shaul (0101-0606-2016201620162016)
01-Jun-2016, 21:25
הודעה: #24
מי הנושים במקרה של ההתאחדות? אין לי מושג. עובדה שאף אחד לא טוען שההתאחדות חייבת לו כסף.
היתה שם בעיה כלשהי בחלוקת הכספים. יש קבוצות שקיבלו מעבר למה שמגיע להן, מניח שעם כוכבית די גדולה על אחת...

01-Jun-2016, 21:45
הודעה: #25
(01-Jun-2016 16:31)אייל ס כתב:  אופיר את הלא יכול שלך אני שומע כל השנה!
תתפלא,יכול גם יכול.
.והוא לא קיבל 12.5 למעשה הוא קיבל כ11(אחרי הכסף מהאמריקאים ותקציב נוסף מהעיריה)
ושום חוב חדש לא התגלה מתקופת שגב.
ואכן צריך להבין איך לוקחים 11 מקבלים מהפועל מיליון(יורדים למעשה ל10) ומגיעים ל20.

ולך חטב,אתה נהנה לרמוז ולכוןן לאלו שהיו מתקופת יאמר,בניגוד אלייך אני הייתי שם אחרי יאמר(ואתה ממש לא)וכאחד שמעולם לא הרוויח ממכבי נתניה ובטח ובטח לא פראייר,לא ראיתי שם עיסקאות בעייתיות ולא מדבר על קבלת אחוזים מתרומות.
לאורך התקופה בין יאמר לשגב המועדון התנהל בשקט תעשייתי ללא בעיות נזילות וגם מבחינה מקצועית היתה שביעות רצון למעט עונת 12/13 שבסיומה נפרדנו מהליגה ונוצר בור של כ3 מיליון ש"ח,בדיחה באופן לנעשה בשנתיים האחרונות.

נראה לי שהשמיעה שלך קצת סלקטיבית.....
אף פעם לא פרגנתי או החמאתי לאוסידון על צורת הניהול של המועדון וזה שלא הצטרפתי לגל המסיתים לא אומר שהסכמתי עם ההתנהלות שלו.

ולגבי החוב - אני מציע שניתן לעורכת הדין לסיים את הבדיקות שלה (בתקווה שתהפוך כל אבן ולא רק מהשנתיים האחרונות) ואז נצא בהצהרות. כרגע עפ"י דבריה (ויסלחו לי כל כתבי וואן האמינים) החוב עומד על 15-18 מליון ,מה שאומר שהגרעון בתקופת אוסידון גדל ב 5 מליון לערך מה שמעיד על ניהול מחפיר וחובבני.
ואתם יודעים מה, ניהול כושל שגורם להפסדים וגרעונות עמוקים אפשר למצוא בלא מעט חברות ועסקים ,אבל גניבה, העלמת ראיות , מחיקת קבצים (לכאורה כמובן) אלו דברים שאנשים נכנסים בגללם לכלא. אם הדברים יוכיחו כנכונים אני אשמח לראות את כל הפושעים שפגעו בקבוצה (ולא בטוח שאוסידון את רני הם היחידים) יושבים מאחורי סורג ובריח.
01-Jun-2016, 22:13
הודעה: #26
הקופה בקובלנץ לא הספיקה?
01-Jun-2016, 22:22
הודעה: #27
צריך לחקור רק את החצי שנה האחרונה וזה כמעט מליון יורו שיכול לעזור (העסקאות עם הפועל ת״א )

01-Jun-2016, 22:48
הודעה: #28
(01-Jun-2016 21:02)idobenami כתב:  אם אני זוכר נכון, המספר שנעלם להתאחדות היה 28

יכול להיות שאני טועה, אבל זה עדיין גבוה מהחובות שלנו, ועדיין אף אחד לא חוקר...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
01-Jun-2016, 22:53
הודעה: #29
משה.ד אתה פשוט בושה וחרפה כשאתה אומר קובלנץ אתה מתכוון לקובי בלדב , אתה ברמז מוציא דיבה על הבן אדם הכי ישר שהיה במכבי נתניה , זה שהוא התרים אנשים ולקח אחוזים לא קשור לניהול האישי שלו , קובי עבד 25 שעות ביממה בשביל מכבי נתניה ואתה מוציא עליו הוצאת דיבה חמורה כאילו הוא גנב ? תתבייש לך !!!
אני יכול לומר לך בוודאות מאז שקובי בלדב זז הצידה כשנכנס אלי שגב וחבורתו נתניה נכנסה למערבולת של שקרים העלמות כספים מכבסת כסף שחור וגניבת מיליונים , זאת הסיבה שגיל לב עזב אחרי שצעקו עליו כשעלה על הפולישטיק ....

אוסידון אם לומר את האמת רצה לעשות טוב אבל עשה טעויות ונכנס גם לשקרים ולרמאויות לכשראה שהאוהדים נגדו והוא אוטוטו עוזב עשה סיבוב פרסה והשאיר אדמה חרוכה אחריו ...
01-Jun-2016, 22:55
הודעה: #30
(01-Jun-2016 21:45)אופיר34 כתב:  
(01-Jun-2016 16:31)אייל ס כתב:  אופיר את הלא יכול שלך אני שומע כל השנה!
תתפלא,יכול גם יכול.
.והוא לא קיבל 12.5 למעשה הוא קיבל כ11(אחרי הכסף מהאמריקאים ותקציב נוסף מהעיריה)
ושום חוב חדש לא התגלה מתקופת שגב.
ואכן צריך להבין איך לוקחים 11 מקבלים מהפועל מיליון(יורדים למעשה ל10) ומגיעים ל20.

ולך חטב,אתה נהנה לרמוז ולכוןן לאלו שהיו מתקופת יאמר,בניגוד אלייך אני הייתי שם אחרי יאמר(ואתה ממש לא)וכאחד שמעולם לא הרוויח ממכבי נתניה ובטח ובטח לא פראייר,לא ראיתי שם עיסקאות בעייתיות ולא מדבר על קבלת אחוזים מתרומות.
לאורך התקופה בין יאמר לשגב המועדון התנהל בשקט תעשייתי ללא בעיות נזילות וגם מבחינה מקצועית היתה שביעות רצון למעט עונת 12/13 שבסיומה נפרדנו מהליגה ונוצר בור של כ3 מיליון ש"ח,בדיחה באופן לנעשה בשנתיים האחרונות.

נראה לי שהשמיעה שלך קצת סלקטיבית.....
אף פעם לא פרגנתי או החמאתי לאוסידון על צורת הניהול של המועדון וזה שלא הצטרפתי לגל המסיתים לא אומר שהסכמתי עם ההתנהלות שלו.

ולגבי החוב - אני מציע שניתן לעורכת הדין לסיים את הבדיקות שלה (בתקווה שתהפוך כל אבן ולא רק מהשנתיים האחרונות) ואז נצא בהצהרות. כרגע עפ"י דבריה (ויסלחו לי כל כתבי וואן האמינים) החוב עומד על 15-18 מליון ,מה שאומר שהגרעון בתקופת אוסידון גדל ב 5 מליון לערך מה שמעיד על ניהול מחפיר וחובבני.
ואתם יודעים מה, ניהול כושל שגורם להפסדים וגרעונות עמוקים אפשר למצוא בלא מעט חברות ועסקים ,אבל גניבה, העלמת ראיות , מחיקת קבצים (לכאורה כמובן) אלו דברים שאנשים נכנסים בגללם לכלא. אם הדברים יוכיחו כנכונים אני אשמח לראות את כל הפושעים שפגעו בקבוצה (ולא בטוח שאוסידון את רני הם היחידים) יושבים מאחורי סורג ובריח.

זה לא ניהול מחפיר וחובבני זה פשע לכל דבר!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים