שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
08-Nov-2013, 22:26
הודעה: #21
RE: שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
(08-Nov-2013 20:49)אייל ס כתב:  
(08-Nov-2013 20:46)אריאל כתב:  
(08-Nov-2013 20:39)אייל ס כתב:  בהנחה שנצליח לעבור את השנה בשלום
שבשנה הבאה צריך לבנות קבוצה חדשה לחלוטין.
חוץ משוער ואולי החלוץ הזר,אין לנו שחקנים ששווים ליגת על
אם כל הכבוד ויש לי המון כבוד,לא מבין איך אנחנו הקבוצה בעלת התקציב הגבוה בליגה ומדוע תקציב השחקנים אצלנו כפול מכל הקבוצות האחרות.
כשאני חוזר על המנטרה פעם אחרי פעם שצריך שחקנים רעבים ב30/40/50 אלף דולר ולא שמות שבעים ב100 אלף דולר צפונה,באים בטענות ומענות....
תסלחו לי,אך במכבי נתניה היום יש שני נכסים בלבד
שוער,מה3-4 הישראלים הטובים(והיום לקח שער של מיליון אחוז)
וקהל,שתומך למרות שקשה לתמוך בכלום ושום דבר שרואים שבוע אחרי שבוע.

קבוצה רעבה הורידה אותנו ליגה

מי היה רעב?
אחמד/דג'אני?

היתה פה תאוריה "ולא חשוב של מי" שקבוצה רעבה, עם מאמן רעב וחיזוק של 2,3 שחקנים עם ניסיון...

אין לנו זיכרון כזה קצר!
תיאוריית הרעבות לא שווה את הנייר או המקלדת עליה היא הוקלדה.

זאת תיאוריה לחסרי כסף.
שחקנים מרויחים כי הם טובים.
שחקנים טובים כי יש להם גם כישרון וגם ניסיון.

אתה לא בונה קבוצה על 2 שחקני נוער או ליגה שלישית שהם בינגו.

אז אצלנו קופצים מקבוצה רעבה עם שני "עלאק כוכבים" ומאמן חסר ניסיון ומבטיח לקבוצה מזדקנת עם שני "רעבים" ומאמן שלא ברור למה הוא עושה במכנסיים מהמטלה שהוא קיבל

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Nov-2013, 22:35
הודעה: #22
אופיר השאלה היא פשוטה לפחות בעיני . אתה רואה אופציה לשיפור מהקבוצה ? אני כרגע לא מצליח לזהות מניין יבוא עזרנו. זה כל שבוע אותו הדבר. אין גרף של שיפור לא ניתן לזהות שיש כאן דרך ושיטה . הקבוצה לא נראית בכלל מאומנת. עדר ללא רועה שחי מהברקות של ערן לוי וקצת קובי חסן. הקבוצה נראית מבולבלת וחסרת כיוון ובמצב שכזה בקרוב מאוד נתחיל לאבד נקודות . ולא זו לא נבואת זעם. ככה אנחנו פשוט נראים ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Nov-2013, 22:52
הודעה: #23
מי שקורא את מה שכתבת יכול לחשוב שמדובר בקבוצה מליגה למקומות עבודה ולא בקבוצה שמובילה את הליגה השנייה ממחזור אחד ועד מחזור 10. קבוצה לא מאומנת, גרועה שחיה מהברקות לא תוביל 10 מחזורים את הליגה הזאת. בוא לא נצא מפרופורציות.
אני מסכים שיש לנו בעיות. מגיעים בקלות מידי למצבים מולנו, חסר מהירות, אין קשר אחורי ברמה, מגן שמאלי גמר את הסוס מזמן. הכל נכון, ועדיין, האם אנחנו הקבוצה האיכותית בליגה הזאת, שיכולה לנצח כל משחק וכל קבוצה בכל זמן ? התשובה חיובית.
אנחנו מקום ראשון כי יש לנו את ערן לוי ושריקי וחסן ולויטה וטופי ושלו. עם השחקנים האלה אפשר בליגה השנייה לנצח בכל משחק. אם אני מתמוגג ממה שאני רואה ? בוודאי שלא. הייתי שמח לראות משחק מהיר יותר, הגנה טובה יותר ומגן שמאלי נורמלי אבל צריך לזכור שעדיין מדובר בליגה השנייה ולא יהיה ניתן להביא לפה קליברים ברמה של ליגת על.
אני מאמין שיהיה שינוי מסוים בינואר. מבחינתי מטובול וז׳אן אפשר להפרד ויפה שעה אחת קודם. נראה לי שזה מה שהולך לקרות. נקווה שימצאו משהו קצת יותר איכותי מהשניים האלה.
08-Nov-2013, 23:10
הודעה: #24
אופיר(חיכתי לתגובה החיובית שלך....)וטל,שניכים קיצוניים לכל כיוון...מצד אחד הקבוצה משחקת לא טוב(למרות מיקומה)מתחילת העונה ואני טוען כל מחזור(גם היום)שיש לנו יותר מזל משכל,אבל מכאן ועד להחליף את מזרחי המרחק גדול.אין ספק שאנחנו נראים לא טוב וחייב לבוא שינויי כי גם אני חושב שאותותו אנחנו נתחיל לאבד נקודות אבל מצד שני אנחנו במקום הראשון וכנראה שיש כמה דברים טובים בסגל.לדעתי וכבר אמרתי זאת,צריך לרוץ עם הרכב קבוע ולתת לו ביטחון.קאיודה ושריקי צריכים להיות בחוד,ערן לוי(אם יוסי החליט לתת לו קרדיט אין סופי)צריך לשחק יותר למטה,לגבי הקישור ומגן שמאלי זו נקודת התורפה שלנו ועליה צריך לשים דגש בינואר....
08-Nov-2013, 23:19
הודעה: #25
למה אנשים בטוחים שאנחנו צריכים להיות ברצלונה? יש לנו קבוצה מצויינת לליגה שנייה,לא במקרה אנחנו מובילים את הליגה,נכון אנחנו לא משחקים כמו שמצפים מאיתנו ואיטים מאוד בהתקפה אבל כול עוד אנחנו מובילים את הליגה אז הכול דופק כמו שצריך,העיקר שנברח מהליגה הזו,שבליגה הזו התוצאה חשובה ולא הדרך
08-Nov-2013, 23:26
הודעה: #26
טיגאדי טא טי טייבה
טיגאדי טא טה טייבה
טיגאדי טא טי טא טי טא טי טא טה טייבה

מפגר ולא אופטימי.
08-Nov-2013, 23:34
הודעה: #27
(08-Nov-2013 23:10)אלון כתב:  אופיר(חיכתי לתגובה החיובית שלך....)וטל,שניכים קיצוניים לכל כיוון...מצד אחד הקבוצה משחקת לא טוב(למרות מיקומה)מתחילת העונה ואני טוען כל מחזור(גם היום)שיש לנו יותר מזל משכל,אבל מכאן ועד להחליף את מזרחי המרחק גדול.אין ספק שאנחנו נראים לא טוב וחייב לבוא שינויי כי גם אני חושב שאותותו אנחנו נתחיל לאבד נקודות אבל מצד שני אנחנו במקום הראשון וכנראה שיש כמה דברים טובים בסגל.לדעתי וכבר אמרתי זאת,צריך לרוץ עם הרכב קבוע ולתת לו ביטחון.קאיודה ושריקי צריכים להיות בחוד,ערן לוי(אם יוסי החליט לתת לו קרדיט אין סופי)צריך לשחק יותר למטה,לגבי הקישור ומגן שמאלי זו נקודת התורפה שלנו ועליה צריך לשים דגש בינואר....

אין לי בעייה להיות חיובי, נהפוכו, אבל לא זכור לי שאמרתי משהו חיובי על המשחק של היום.
אתה תמשיך עם תאוריית המזל שלך רק תבטיח לי שאם נעלה בטעות אתה תודה שעלינו כי היינו יותר טובים מהשאר ולא כי היה לנו מזל...
אנחנו כל הזמן נותנים למזרחי עיצות. הצעתם לשחק עם שני קשרים אחוריים -שיחק, התפלאתם איך הוא לא פותח עם קובי חסן - חסן פותח, ביקשתם את ירין חסן - ירין משחק, רציתם את ז׳אן קשר אחורי במקום צלישר - קיבלתם, עכשיו אתה רוצה את קאיודה ושריקי - אני מאמין שגם את זה תקבל.
קיבלנו את כל מה שרצינו. אנחנו נראים יותר טוב לשיטתכם ? כנראה שלא. מה שאומר שלא פשוט למצוא את ההרכב האופטימלי שכולם יהיו מרוצים ממנו. האחריות היא כולה על איש אחד ובינתיים הוא עומד בה בגאון.
ודרך אגב, סתם בשביל לנחם, בפעם האחרונה שעלינו ליגה זה היה נראה הרבה הרבה הרבה יותר גרוע. מה שרואים היום זה רמה של ליגת האלופות ליד הכדורגל שאיתו עלינו ליגה בפעם האחרונה. לא נזכיר שוב את שם המאמן שאימן אותנו אז...
08-Nov-2013, 23:36
הודעה: #28
הדבר החשוב שאפשר ללמוד מהמשחק הזה, ומשני המשחקים הקודמים, הוא שאי אפשר לפתוח עם ערן לוי וקובי חסן ביחד.
כנראה קובי חסן הוא אחד היתרונות הגדולים שלנו על כל הליגה, בתנאי שהוא עולה במחצית כשהוא רענן ומכניס מהירות ורעננות למשחק. ואולי ממילא אין ברירה כי אין לו כוח למשחק שלם.
לערן לוי הייתי נותן לשחק משחק מלא אפילו בעמידה, לבעיטות שלו ולהכנסות הכדורים אין תחליף.
09-Nov-2013, 0:06
הודעה: #29
לא קראתי את התגובות שלכם
אבל הנה הניתוח שלי למשחק.

משחק מצויין שלנו כמעט כולם נעו ללא כדור.
קובי חסן מצויין וכך גם ערן לוי, הנעת כדור מהירה לשם שינוי הביאה בתוספת לחלוצים מהירים המון מצבים טובים.
יופי תמשיכו ככה.

מפגר ולא אופטימי.
09-Nov-2013, 0:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2013 על ידי 0:19 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(08-Nov-2013 23:36)arika כתב:  הדבר החשוב שאפשר ללמוד מהמשחק הזה, ומשני המשחקים הקודמים, הוא שאי אפשר לפתוח עם ערן לוי וקובי חסן ביחד.
כנראה קובי חסן הוא אחד היתרונות הגדולים שלנו על כל הליגה, בתנאי שהוא עולה במחצית כשהוא רענן ומכניס מהירות ורעננות למשחק. ואולי ממילא אין ברירה כי אין לו כוח למשחק שלם.
לערן לוי הייתי נותן לשחק משחק מלא אפילו בעמידה, לבעיטות שלו ולהכנסות הכדורים אין תחליף.

אפרופו לא יכולים לשחק ביחד, לא ברור לי מה רוצה יוסי מזרחי להשיג בציוות לוי+שריקי+אקסברד.
השלישיה הזו שווה איטיות, כבדות, אופסיידים בלי סוף וסטטיות בהתקפה, אי אפשר להבקיע גולים ככה!!! זה לשחק לידי הגנת היריב. כולם ראו מה קרה כשנכנס אלמנט של מהירות להתקפה, אני מקווה שמזרחי למד היום שעם השלישיה הזו אי אפשר לשחק יותר ביחד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים