שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מועדון בן ערובה
15-Mar-2016, 5:03
הודעה: #21
RE: מועדון בן ערובה
עידן ציטטת מישהו בשם אבירם שלא ראה את נתניה הגדולה
ואני אומר לך שהוא לא הגזים בכלל כל עונה מאז 82 זה החמצה
שתבין רק דבר קטנטן
בעונת 81 בסופה לא לקחנו אליפות אבל במשחק האחרון שבני יהודה פתחה רגליים לכפר סבא ואילו אנחנו הבסנו את ראשל"צ 1-4 כשנתנו להם להוביל ככה שאולי כפר סבא ירגישו שאננים
באותה עונה ראינו את תצוגות הכדורגל היפות ביותר בסיומה כאמור אפילו שלא לקחנו אליפות כל הקהל מחא כפיים לשחקנים ולמאמן .

כאוהד וותיק שחווה את העונה הראשונה עם דויד שוויצר כמאמן ועד ימינו אלו אני יכול להצביע על הבעיה של מכבי נתניה בסגירת עיניים .... עד אותה תקופה הכדורגל היה עובר דרך מרכזי מכבי והפועל היה בערך בצורה גסה חלוקת משאבים שוויונית ככה שכל קבוצה התבססה על השקעה בערך שווה , כשנכנס הכסף הגדול הכל החל להתפרק ... יצחק לנד ז"ל עוד ניסה אבל גם הוא כבר לא יכל ...

אם יבוא משקיע רציני יקח לו לפחות 5 שנים להחזיר את האימפריה אבל אחרי השקעה ראשונית מאסיבית לאחר מכן יוכל לקטוף הרבה כבוד אבל לא רווחים
דוגרי מיליונר לא מספיק להחזיר האימפריה צריך מיליארדר והכיוון עם גרוס לא מבשר לי בשורות אולי קבוצת מרכז טבלה ומדי פעם פליאוף עליון אבל לא יותר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Mar-2016, 12:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2016 על ידי 12:05 עידן444.)
הודעה: #22
מועדון בן ערובה
(15-Mar-2016 5:03)זאב רווח כתב:  עידן ציטטת מישהו בשם אבירם שלא ראה את נתניה הגדולה
ואני אומר לך שהוא לא הגזים בכלל כל עונה מאז 82 זה החמצה
שתבין רק דבר קטנטן
בעונת 81 בסופה לא לקחנו אליפות אבל במשחק האחרון שבני יהודה פתחה רגליים לכפר סבא ואילו אנחנו הבסנו את ראשל"צ 1-4 כשנתנו להם להוביל ככה שאולי כפר סבא ירגישו שאננים
באותה עונה ראינו את תצוגות הכדורגל היפות ביותר בסיומה כאמור אפילו שלא לקחנו אליפות כל הקהל מחא כפיים לשחקנים ולמאמן .

כאוהד וותיק שחווה את העונה הראשונה עם דויד שוויצר כמאמן ועד ימינו אלו אני יכול להצביע על הבעיה של מכבי נתניה בסגירת עיניים .... עד אותה תקופה הכדורגל היה עובר דרך מרכזי מכבי והפועל היה בערך בצורה גסה חלוקת משאבים שוויונית ככה שכל קבוצה התבססה על השקעה בערך שווה , כשנכנס הכסף הגדול הכל החל להתפרק ... יצחק לנד ז"ל עוד ניסה אבל גם הוא כבר לא יכל ...

אם יבוא משקיע רציני יקח לו לפחות 5 שנים להחזיר את האימפריה אבל אחרי השקעה ראשונית מאסיבית לאחר מכן יוכל לקטוף הרבה כבוד אבל לא רווחים
דוגרי מיליונר לא מספיק להחזיר האימפריה צריך מיליארדר והכיוון עם גרוס לא מבשר לי בשורות אולי קבוצת מרכז טבלה ומדי פעם פליאוף עליון אבל לא יותר

אם הברירה היא בין מיליארדר שיבוא ישקיע כאן כספים בלי הבחנה, יביא אותנו לתארים בטווח הקצר, יברח כשירגיש מיצוי או כשיגמר לו הכסף- וזה בדרך כלל קורה די מהר לאנשים מהסוג הזה- לעומת האופציה בה בא אדם פחות עשיר, יותר מחושב, עם ראייה לבנות מועדון איתן, לטווח ארוך- עד כמה שזה מפתה להגיד שאני מעדיף את האופציה הראשונה העיקר סוף סוף לראות תארים- זו באמת דילמה.
בכל מקרה אם גרוס נמצא בקבוצה השניה ועובדתית, קבוצת כדורגל לא מצליחה למשוך לכאן גולדהארים כל שני וחמישי(אפילו אם הם אוהדים...)- ושעון החול אוזל- אני מחבק את גרוס, מאוד מקווה שכל האנשים היקרים שאוהבים את הקבוצה, העיריה, וכמובן הקהל- יתנו לו גב ורוח גבית להוציא את המועדון הזה לדרך חדשה.
אנחנו קצת מקדימים את המאוחר בעניין גרוס פשוט רציתי להגיב להתייחסות שלך לגביו.
כל עוד זה לא סגור אני משתדל להתייחס לעניין כמשהו שהוא בגדר סימן שאלה גדול.
לפי הפרסומים אני מעריך שמדובר בבן אדם שיש לו את היכולות הכלכליות. בכל מקרה גם כסף גדול לא עוזר אם לא משתמשים בו נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
15-Mar-2016, 13:32
הודעה: #23
הוא בליגה של שירצקי פלוס....
שקט כלכלי זה הדבר החשוב ביותר שמועדון צריך. אם גרוס ייקח את הקבוצה ויביא את השקט הזה איתו הרווחנו. אני מאמין שעם האוכל יבוא התאבון....

אבל קודם בוא נראה אם ולאן זה מתקדם....
15-Mar-2016, 14:07
הודעה: #24
מה שנקרא שיהיה בכייף ...

http://sports.walla.co.il/item/2943650

התחזית של עידן עולה שלב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Mar-2016, 14:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2016 על ידי 14:16 עידן444.)
הודעה: #25
מועדון בן ערובה
״ממתי העיריה גובה כסף על שימוש באצטדיון מראש?״

אתמול מנכ״ל העיריה טען שהצ׳ק שחזר הוא עבור השימוש במתקנים עבור 2015...

אז מי כאן משקר או יוצר מציאות מדומה?

15-Mar-2016, 14:31
הודעה: #26
בואו נדייק....
הצקים של ה800 היו על שנת 2015(מינואר עד דצמבר)
העיריה רוצה לקבל היום גם עבור 2016 (מינטאר עד דצמבר).
2 הצדדים צודקים,דורון שמעולם העיריה ךא לקחה בטוחות והעיריה שמעולם מכבי נתניה לא החזירה צ'ק...ולכן רוצים להבטיח גם את העתיד.
15-Mar-2016, 14:36
הודעה: #27
מועדון בן ערובה
(15-Mar-2016 14:31)אייל ס כתב:  בואו נדייק....
הצקים של ה800 היו על שנת 2015(מינואר עד דצמבר)
העיריה רוצה לקבל היום גם עבור 2016 (מינטאר עד דצמבר).
2 הצדדים צודקים,דורון שמעולם העיריה ךא לקחה בטוחות והעיריה שמעולם מכבי נתניה לא החזירה צ'ק...ולכן רוצים להבטיח גם את העתיד.

השאלה העיקרית היא האם תקציב מכבי נתניה התבסס על הכספים מתשובה, קאהן וגאלבוט?

15-Mar-2016, 14:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2016 על ידי 14:54 אופיר34.)
הודעה: #28
מתי בעבר קרה שהעירייה שעבדה את ההקצבות שמגיעות לקבוצה על חשבון דמי שימוש עתידיים? פעם ראשונה בהיסטוריה שחזרו צ'קים של הקבוצה?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ברור לכל שלעירייה כנראה נמאס וזה הנשק שהם בחרו להשתמש בו כדי לגרום לדורון לקבל את ההחלטה. רק יש שתי בעיות פה -
1. האגו והכבוד של דורון לא יאפשרו לו להתפטר
2. עובדי המועדון שהפכו לבני ערובה בגלל יחסים מעוררים בין אוסידון לבן חמו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
15-Mar-2016, 16:01
הודעה: #29
פעם ראשונה שצ'ק של מכבי נתניה חוזר וחשבון הופך מוגבל.
להזכירך ההקצבה של העיריה לשנת 2016 ולכן במקום לשלם מראש זה ישולם חלק יחסי חודש בחודשו ואז לא תיהיה בעיה....
15-Mar-2016, 16:50
הודעה: #30
(15-Mar-2016 16:01)אייל ס כתב:  פעם ראשונה שצ'ק של מכבי נתניה חוזר וחשבון הופך מוגבל.
להזכירך ההקצבה של העיריה לשנת 2016 ולכן במקום לשלם מראש זה ישולם חלק יחסי חודש בחודשו ואז לא תיהיה בעיה....

אתה אומר שב 25 שנה האחרונות מעולם לא חזר צ'ק של הקבוצה ??

ועוד שאלה לגבי אותו 700K שהעיירה מחזיקה - הטענה היא החשש שהקבוצה לא תהיה מסוגלת לשלם בעבור דמי השימוש של המתקנים בעבור 2016.
תקן אותי אם אני טועה - על האיצטדיון הקבוצה משלמת בסביבות 30-40 למשחק, על מגרש האימונים אני בכלל לא בטוח שהקבוצה משלמת כי המתקן של המועדון. נשארו עוד חודשיים לתום הליגה. 3 משחקי בית.
למה לא לקזז את דמי השימוש מה 700 ולהעביר את השאר . למה צריך לעכב משכורות לעובדים תמימים שלא קשורים לכל מלחמות הייהודים האלה ??
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים