שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יובל אבידור חתם
21-Sep-2015, 18:17
הודעה: #21
יובל אבידור חתם
מעדיף לא להגיד את דעתי. שיהיה בהצלחה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2015, 18:17
הודעה: #22
RE: יובל אבידור חתם
אנחנו לא משלמים סכומים כאלה ואני בטוח שהוא עלה הרבה פחות. יובל אבידור שחקן כנף שיתחרה על מקום בהרכב עם איילה ומרגוליס. נבו מזרחי יותר 9 באופי מאשר שחקן אגף. אני גם בטוח שאף חיפאי לא יגיע אלינו בינואר. לא רואה מאיפה הכסף ומה יש לחכות עד ינואר . נפצעו שחקנים צריך להביא מחליפים וזה מה שאפשר ביכולות שלנו. אם בינואר נקבל בחזרה את סבע או ערן לוי - דיינו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2015, 18:21
הודעה: #23
נבו מזרחי יותר מספר 9 ???????

מה עובר עליך טל.מ ??
21-Sep-2015, 18:23
הודעה: #24
יובל אבידור חתם
הוא לא משחק באגף זאביניו. אם היית מגיע למשחקים היית רואה את זה גם

Sent from my iPhone using Tapatalk

21-Sep-2015, 18:27
הודעה: #25
זה שחמור שם אותו באמצע הרחבה מול מכבי פ"ת זה אומר שהוא מספר 9 טלמיניו ??

לדעתי הוא בכלל קשר ולא חלוץ
21-Sep-2015, 18:28
הודעה: #26
יובל אבידור חתם
גם רוני לוי שם אותו 9 בשנה שעברה

21-Sep-2015, 18:31
הודעה: #27
רוני לוי שם אותו בשביל לתת לו לשחק ראיתי קלטת שלו רוב המשחקים באשדוד הוא שיחק קשר
הוא לא בטבעו חלוץ ובוודאי שלא חלוץ מרכזי מספר 9
21-Sep-2015, 18:34
הודעה: #28
(21-Sep-2015 18:17)טל.מ כתב:  אנחנו לא משלמים סכומים כאלה ואני בטוח שהוא עלה הרבה פחות. יובל אבידור שחקן כנף שיתחרה על מקום בהרכב עם איילה ומרגוליס. נבו מזרחי יותר 9 באופי מאשר שחקן אגף. אני גם בטוח שאף חיפאי לא יגיע אלינו בינואר. לא רואה מאיפה הכסף ומה יש לחכות עד ינואר . נפצעו שחקנים צריך להביא מחליפים וזה מה שאפשר ביכולות שלנו. אם בינואר נקבל בחזרה את סבע או ערן לוי - דיינו.

אז אתה לא רואה .
אני גם לא בטוח שראית וחזית את אבידור ואת הגמל שלמה שאתה כל כך אוהב.

השאירו כמה לירות לינואר ומעבר לזה בוארון ומזרחי הם שתי אופציות שיהיו על המדף בינואר . אם תיקח את כל זה ותחבר את היובש שגוזלן\הירש וכו' עומדים לחוות עד ינואר תגיע למסקנה שדווקא הסיכוי שיגיעו כן קיים.
21-Sep-2015, 18:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 18:40 טל.מ.)
הודעה: #29
יובל אבידור חתם
אז אני לא רואה .
ומאיפה אתה יודע מה ראיתי ומה לא ? הקבוצה משדרת כל הזמן שאין לה כסף וכל ההחתמות האלה הן לדעתי לפחות, ניצול של כספי הביטוח בגלל פציעות שחקנים. אני לא יודע מה השאירו ומה לא השאירו לינואר ובעיקרון אני מעדיף לסמוך על עצמי ולא על ההיסטריה של רוני לוי בתקופה הזו. גם היינו בטוחים ב1000000 אחוז ששחר הירש יגיע עוד הקיץ נכון ? בסוף הגיע הגמל שלמה. אין לנו מה לסמוך על אחרים.
בוארון ומזרחי הם אופציות שיהיו על המדף בינואר ..? משפט לא ברור. אתה מתכוון למכור אותם לאייאקס ובכסף שהתפנה להחתים את שכטר ?

21-Sep-2015, 18:52
הודעה: #30
(21-Sep-2015 18:39)טל.מ כתב:  אז אני לא רואה .
ומאיפה אתה יודע מה ראיתי ומה לא ? הקבוצה משדרת כל הזמן שאין לה כסף וכל ההחתמות האלה הן לדעתי לפחות, ניצול של כספי הביטוח בגלל פציעות שחקנים. אני לא יודע מה השאירו ומה לא השאירו לינואר ובעיקרון אני מעדיף לסמוך על עצמי ולא על ההיסטריה של רוני לוי בתקופה הזו. גם היינו בטוחים ב1000000 אחוז ששחר הירש יגיע עוד הקיץ נכון ? בסוף הגיע הגמל שלמה. אין לנו מה לסמוך על אחרים.
בוארון ומזרחי הם אופציות שיהיו על המדף בינואר ..? משפט לא ברור. אתה מתכוון למכור אותם לאייאקס ובכסף שהתפנה להחתים את שכטר ?

מאיפה אני יודע מה ראית ? לא צריך לעבוד במוסד בשביל זה. רק לפתוח את הפורום ולדפדף קצת.

ומי אמר לסמוך על רוני לוי ?? רק אומר לך שהאופציה יכולה להיות רלוונטית בינואר . לא מדובר פה לא בזלאטן ולא בניימאר, כולה הירש , גוזלן וכיוצ"ב...

וכן, אם צריך להפטר ממזרחי ובוארון ולהביא את הירש או משהו אחר בסגנון ,בנוסף לכסף שנשאר בקופה הקטנה אז זה ניתן לביצוע ויכול להיות שגם יקרה.

בכלל, זה יפה שאתה תמיד יודע לנתח את המציאות העתידית תמיד לכיוון השלילי, האם נזכה לראות אי פעם גם ניתוח מצב חיובי מטל מ. ???
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים