שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שבע שנים אחרי
17-Sep-2015, 14:06
הודעה: #21
שבע שנים אחרי
הכי טוב ג׳ורג׳י

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2015, 14:28
הודעה: #22
RE: שבע שנים אחרי
(17-Sep-2015 13:04)עידן444 כתב:  
(17-Sep-2015 13:02)arika כתב:  
(17-Sep-2015 12:46)פיליפצוק כתב:  אני רואה כדורגל ישראלי כי זה מקומי, עממי, ישראלי ושכונתי.
זה לא מעלה ולא מוריד מהעובדה שאני חושב שאנחנו וכדורגל אירופאי מקצועני זה מרחק של שנות אור בגלל הרבה גורמים (גנטיים, תרבותיים, מערכתיים, תקציביים).
לראות אתמול רק את המהירות, האתלטיות, הפיזיות והחשיבה המהירה שלהם לעומת ההילוך האיטי של מכבי ת"א, ממחישה לטעמי את הכל.
איפה אנחנו ואיפה הם....

סתם סקרנות, ועל סמך מה החלטת שהשוער הזה עתיד להיות כוכב באירופה והצלחה של ג'ורג'י?. לפי מה שראינו מהמשחק האחרון יש לו בעיה במיקום ובקבלת ההחלטות, והבעיה היא שבארץ אין מי שיעבוד איתו בתחומים האלו.
מכבי ת"א החתימה אותו בסוג של הימור, שהוא יראה את הפוטנציאל שלו בליגת האלופות וככה הם יעשו קופה מהירה ע"י מכירתו. כרגע נראה שההימור שלהם נכשל, והם יתקעו עם שוער בינוני עם אגו בשמיים.
ובלי קשר לזה, הם יזכו באליפות איתו או עם כל שועראחר שהם היו לוקחים מאחת הקבוצות בליגת העלק.

ועו הצלחה מדהימה של ג'ורג'י עם טל בן חיים הבלם. מחיר מופרז בצורך מגוכחת עבור שחקן שמספיק טוב כדי לקחת אליפות בארץ, אבל באירופה הוא בדיחה. אז ג'ורג'י זרק עליו מאות אלפי דולרים עם חוזה מופרך לשלוש שנים. לדעתי זה כשלון, אבל יהיו מספיק כתבי חצר שיתארו את זה כצעד מבריק לאחר שהם יזכו באליפות.

איתמר ניצן עדיף. עולה עליו בכל פרמטר. דניאל ליפשיץ יגנוב לו את המקום די מהר.

אתה לא אמיתי בתגובה שלך...
17-Sep-2015, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Sep-2015 על ידי 14:58 אופיר34.)
הודעה: #23
(17-Sep-2015 12:22)אלון כתב:  
(17-Sep-2015 11:07)פיליפצוק כתב:  "אם זה היה שוער בוגר מחלקת הנוער שלנו אז כבר מזמן היו שוחטים אותו ( עוד במשחקי הליגה), אך מכיון שזה שוער זר עם פוטנציאל יתנהגו אליו בכפפות של משי"
כי ישראלי זה בלוף, חאפר, מקצר דרך, מעגל פינות, לא אוהב לעבוד קשה ומעדיף לצאת לקלרה או לגלינה.
ראיקוביץ קיבל יסודות בריאים, טובים וחזקים במקום מולדתו ואם לא יקלקלו אותו כאן (ואני סומך על ג'ורדי שידע לשמור עליו מפני הישראליות) אז הכל יהיה בסדר.

הבנתי...
כמו שאמרתי קודם, זה לא השחקן הישראלי זו המערכת דפוקה...

(17-Sep-2015 11:39)אופיר34 כתב:  
(17-Sep-2015 10:50)אלון כתב:  אם זה היה שוער בוגר מחלקת הנוער שלנו אז כבר מזמן היו שוחטים אותו ( עוד במשחקי הליגה), אך מכיון שזה שוער זר עם פוטנציאל יתנהגו אליו בכפפות של משי.
זה כל הסיפור כאן, לא לשחוט אחרי משחק אחד או שניים, אם אתה מאמין בשחקן אז לך איתו ותן לו את הביטחון, לא משנה אם הוא זר או בוגר מחלקת הנוער. זה יהיה ההבדל בין למכור את השוער הסרבי, מחר בשקל וחצי או בעוד שלוש שנים בכמה מיליוני יורו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

התחלנו עם האכלו לי שתו לי ??

אם היה לנו שוער כזה במחלקת הנוער אף אחד לא היה מקפח אותו.
מספיק כבר עם הגישה הזאת שמישהו החליט להתנכל לשחקני הבית שלנו. שיש פוטנציאל רואים אותו ישר ונותנים את הבמה ,כשאין אז אין ואין טעם לטפח תקוות שווא לא כלפי האוהדים ולא כלפי השחקן.

צודק, אני מציע לעבור לליגה של 11 זרים מכיון שהכל כאן רקוב ואין סיכוי "שיצמח כאן דשא"...

ועוד מישהו אמר לי שאצלי הכל זה שחור או לבן....
קודם כל בוא נסכים (או יכול להיות שאתם לא מסכימים...) שהכדורגלן הישראלי והחינוך שמקבלים פה רחוקים שנות אור מהכדורגל האמיתי (ואתמול ראינו קמצוץ ממנו), ככה שכן, עד כמה שקשה לשמוע את זה (ואני לא יהיה בוטה) - יש לנו עוד כברת דרך לפנינו.

אבל במסגרת מה שיש, יש טובים יותר ויש טובים פחות. במחלקת הנוער של מכבי נתניה כרגע יש בעיקר טובים פחות וזה שאתם ממשיכים עם הסיסמאות לא ישנה את המצב.
17-Sep-2015, 15:02
הודעה: #24
(17-Sep-2015 14:28)davidb7 כתב:  
(17-Sep-2015 13:04)עידן444 כתב:  
(17-Sep-2015 13:02)arika כתב:  
(17-Sep-2015 12:46)פיליפצוק כתב:  אני רואה כדורגל ישראלי כי זה מקומי, עממי, ישראלי ושכונתי.
זה לא מעלה ולא מוריד מהעובדה שאני חושב שאנחנו וכדורגל אירופאי מקצועני זה מרחק של שנות אור בגלל הרבה גורמים (גנטיים, תרבותיים, מערכתיים, תקציביים).
לראות אתמול רק את המהירות, האתלטיות, הפיזיות והחשיבה המהירה שלהם לעומת ההילוך האיטי של מכבי ת"א, ממחישה לטעמי את הכל.
איפה אנחנו ואיפה הם....

סתם סקרנות, ועל סמך מה החלטת שהשוער הזה עתיד להיות כוכב באירופה והצלחה של ג'ורג'י?. לפי מה שראינו מהמשחק האחרון יש לו בעיה במיקום ובקבלת ההחלטות, והבעיה היא שבארץ אין מי שיעבוד איתו בתחומים האלו.
מכבי ת"א החתימה אותו בסוג של הימור, שהוא יראה את הפוטנציאל שלו בליגת האלופות וככה הם יעשו קופה מהירה ע"י מכירתו. כרגע נראה שההימור שלהם נכשל, והם יתקעו עם שוער בינוני עם אגו בשמיים.
ובלי קשר לזה, הם יזכו באליפות איתו או עם כל שועראחר שהם היו לוקחים מאחת הקבוצות בליגת העלק.

ועו הצלחה מדהימה של ג'ורג'י עם טל בן חיים הבלם. מחיר מופרז בצורך מגוכחת עבור שחקן שמספיק טוב כדי לקחת אליפות בארץ, אבל באירופה הוא בדיחה. אז ג'ורג'י זרק עליו מאות אלפי דולרים עם חוזה מופרך לשלוש שנים. לדעתי זה כשלון, אבל יהיו מספיק כתבי חצר שיתארו את זה כצעד מבריק לאחר שהם יזכו באליפות.

איתמר ניצן עדיף. עולה עליו בכל פרמטר. דניאל ליפשיץ יגנוב לו את המקום די מהר.

אתה לא אמיתי בתגובה שלך...

אם לא כתבת את זה על מה שכתבתי בפוסט המקביל אז אני מבסוטSmile
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים