שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מעורר תאבון לרכוש מנוי
01-Jul-2015, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jul-2015 על ידי 23:47 Hagiqq.)
הודעה: #21
RE: מעורר תאבון לרכוש מנוי
(01-Jul-2015 17:26)אריאל כתב:  
(01-Jul-2015 17:20)ORENARIEL כתב:  
(01-Jul-2015 17:16)אריאל כתב:  
(01-Jul-2015 17:13)ORENARIEL כתב:  
(01-Jul-2015 16:51)אריאל כתב:  למען כבוד כולם... לא מגיב

יומני כרמל - היום ירושלים מחר כל הארץ...

https://m.youtube.com/watch?v=XRhIbO4RBno

מה זה קשור למכבי נתניה? , אתה לא רוצה אותם אז אל תביא אותם לפה. איפה אתה רואה פה כפייה?
תראה לי עוד בן אדם אחד שכל כך אנטי כמוך לגבי רוכשים שיכולים להציל את מכבי נתניה ולגבי השבת, דעתך ידועה ואין צורך לחזור עליה שוב ושוב , לא הצלחת ולא תצליח לשנות דעה של מישהו אחר בנושא הזה.
אתה לא רוצה להיות יותר אוהד של מכבי נתניה אז אל תהיה , בחירה שלך.

אם אתה לא רואה כפיה, יבושם לך

אתה לא שם לב שרק אתה עומד בדעה הזו?
חבל שאנחנו סתם מדברים בכלל על הנושא הזה גם ככה אין לנו שליטה או בחירה פה..

אני לא היחיד שרואה בזה כפיה פסולה, אני היחיד שאומר שאני מעדיף שנתניה תתפרק על פני כפיה, היתר יותר מידי מסוממים מכדי שיוכלו לעמוד על דעתם.

יש דבר יותר גרוע מכעס וזה אדישות. אני כבר כמעט כמעט בשלב של אדישות אם נתניה תהפך למכבי צו פיוס נתניה
אריאל , אני באותה דעה שלך.
הדוסים החביבים שמחפשים חוליה חלשה בכדורגל כדי להכנס לתחום - מוטב שיתרמו לבתי כנסת . זה ישמח יותר את האלוהים שלהם ואותי.
אין להם עניין בכדורגל ובנתניה. יש להם עניין במסיונריות דרכה הם חושבים להגיע לגן עדן או לקבל נקודות זכות אצל החבר הדמיוני...

בעזרת השם יתברך יגיע לקבוצה אוליגרך...
שיחזיר עטרה ליושנה ונפסיק להיות שקופים

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Jul-2015, 7:36
הודעה: #22
רשת העיר יורה לכל הכיוונים,היא בדיוק עושה את מה שאתם מצפים מימנה,למצוא פתרון למכבי נתניה.
היא לא עכו/אשקלון/רמת השרון ולא יכולה להעביר 5/6 מיליון ש"ח מתקציב הרווחה לגחמת אוהדי הכדורגל בעיר והיא מנסה למצוא פתרון.
.בין השאר היא פנתה לשניים(וזה לא שהשניים הגיעו במהלך מסע צלב לנתניה),קיבלה תשובה כזו או אחרת(ושוב,לא במסגרת "קרוב לבבות" לדת).
כרגע זה לא על הפרק,כי יש לא מעט מכשולים,כי בודקת אופציות נוספות,כי לא בטוח שהיא רוצה לעמוד בסיטואציה.
ולכן,מוקדם מדי לחוות "מלחמות יהודים",בואו נהנה מהאשליה שיהיה טוב ומעונת המלפפונים הקצרה במחוזותינו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אליהו (0202-0707-2015201520152015)
02-Jul-2015, 7:52
הודעה: #23
מה נהיית גם מיודעי סודה של פמליית ראשת העיר אייל סגל ? יורה לכל הכיוונים ? לא יכולה להוציא מתקציב הרווחה ? בנתיים היא הוציאה מתקציב איזה ? לא הרווחה ? זה יריות ? או קפצונים ?

מענין שכשאתה כותב ספקולציה הזויה של " אני יודע תסמכו עלי " כולם נעמדים דום כאילו עכשיו ירד משה מסיני חחחחח

מה שהם לא יודעים כאן זה שאתה עוד אחד שלא מבין מה הולך אבל תמיד תלך עם הזרם כמו דג מת
02-Jul-2015, 16:29
הודעה: #24
(02-Jul-2015 7:36)אייל ס כתב:  רשת העיר יורה לכל הכיוונים,היא בדיוק עושה את מה שאתם מצפים מימנה,למצוא פתרון למכבי נתניה.
היא לא עכו/אשקלון/רמת השרון ולא יכולה להעביר 5/6 מיליון ש"ח מתקציב הרווחה לגחמת אוהדי הכדורגל בעיר והיא מנסה למצוא פתרון.
.בין השאר היא פנתה לשניים(וזה לא שהשניים הגיעו במהלך מסע צלב לנתניה),קיבלה תשובה כזו או אחרת(ושוב,לא במסגרת "קרוב לבבות" לדת).
כרגע זה לא על הפרק,כי יש לא מעט מכשולים,כי בודקת אופציות נוספות,כי לא בטוח שהיא רוצה לעמוד בסיטואציה.
ולכן,מוקדם מדי לחוות "מלחמות יהודים",בואו נהנה מהאשליה שיהיה טוב ומעונת המלפפונים הקצרה במחוזותינו.
ראש התחילה להזיז את עצמה - וזה טוב.
גם את עניין המסיונרים אפשר לתעל לאפיק טוב.
שמכבי נתניה תקים פנימיית ספורט-חינוך (אקדמיה) בעמותה ניפרדת. והאדונים הנכבדים יוכלו לתרום למטרה נכבדה זו.
משהו בסגנון "מעבר לאופק" בימי קופרמן ושות".
זה טוב לעיר. טוב לנוער הנזקק. טוב לשבת. טוב למכבי נתניה ותדמיתה.
02-Jul-2015, 18:09
הודעה: #25
למכבי נתניה הכי טוב כרגע שיהיו בעלים רציניים, עשירים ורצוי חילוניים...
אם לא ילך עם החילוניות ונצטרך להקריב בקטנה לטובת העניין נתמודד עם זה בכבוד.
המטרה במקרה הזה יותר חשובה.
02-Jul-2015, 20:18
הודעה: #26
(02-Jul-2015 18:09)אופיר34 כתב:  למכבי נתניה הכי טוב כרגע שיהיו בעלים רציניים, עשירים ורצוי חילוניים...
אם לא ילך עם החילוניות ונצטרך להקריב בקטנה לטובת העניין נתמודד עם זה בכבוד.
המטרה במקרה הזה יותר חשובה.

לא איכפת לי שיהיה דתי בביתו שלו.
שלא ידחוף את זה רק לכדורגל כהתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים