שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פירוק, כן או לא?
03-May-2015, 20:45
הודעה: #21
פירוק, כן או לא?
אייל אז זהו ? פירוק ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-May-2015, 21:16
הודעה: #22
RE: פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 20:45)טל.מ כתב:  אייל אז זהו ? פירוק ?

אתה מזכיר לי את פרימו.
יהיה מי שיקח על עצמו את המועדון הוא לא יפורק,לא יהיה..אז העתיד לא יאיר פנים.
03-May-2015, 21:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-May-2015 על ידי 21:20 טל.מ.)
הודעה: #23
פירוק, כן או לא?
אתה משדר פסימיות ++ בכל פוסט שלך. מה לדעתך אני אמור לחשוב ?

03-May-2015, 21:26
הודעה: #24
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 20:39)אייל ס כתב:  שיבחתי זה נכון,התרשמתי שהגיעו שני אנשים הגיוניים
מצד שני למי שממש קרוב אלי,כולל חברנו המשותף כבר בתחילת הדרך אמרתי שמשהו לא מסתדר לי.
לגבי ההצלה זה נכון,אך להציל מועדון שחייב 3 מיליון יכולים לא מעט,16 זה כבר אופרה אחרת,.

אם אני לא טועה גם הפועל ת״א חייבת מיליונים ואיך שהוא מישהו לוקח אותה,גם לוני הרציקוביץ לא השאיר שולחן נקי ואותו כנ״ל אלי ז׳ינו ואשר אלון שמכר את אלן מסודי ועוד ביקש מיאמר כסף. לעניות דעתי, חוב של פחות מ 4 מיליון דולר הוא אמנם לא נעים אך מי שבאמת חשובה לו מכבי נתניה וחשובה לו התרומה לקהילה ולבני הנוער, יכול לעשות את המאמץ ובעזרת תכנית הבראה נכונה יכול לקחת עליו העול הזה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
03-May-2015, 21:30
הודעה: #25
ואני מבטיח לכם שגם אם היום מגיע האח התאום של שגב אף אחד לא יגיד לו לא.
כשאתה עם החרב על הצוואר גם דחיית הקץ שווה משהו.
03-May-2015, 22:15
הודעה: #26
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 21:30)אופיר34 כתב:  ואני מבטיח לכם שגם אם היום מגיע האח התאום של שגב אף אחד לא יגיד לו לא.
כשאתה עם החרב על הצוואר גם דחיית הקץ שווה משהו.

אף אחד לא יכל/יכול לצפות את מקרה שגב. הפוסט עוסק האם יש לנו זכות לעוד עונה בליגת העל בזכות עוד טלאי על טלאי או אולי עדיף הליכה לפירוק ( בגלל שאף שאף אחד שיכול לא רוצה לגעת) ולהתחיל (או לא להתחיל) הכל מחדש?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
03-May-2015, 22:19
הודעה: #27
פירוק, כן או לא?
היום היו שתי בשורות הראשונה של רועי שתוך יומיים גג יהיה לנתניה פתרון רמז לשתי משכורות ועוד והבשורה השניה זה למר זאב שיוסי מאור כבר נתן השנה בלבד ארבע מליון שקל אז תאמת אני כבר לא מבין מה נתן או יותר נכון מה לקח שגב

03-May-2015, 22:30
הודעה: #28
הטוטו ווינר, גוף שמרוויח מיליארדים בשנה(שגם שם ראוי להעלות את השאלה לאן הולכים הכספים כל האדירים האלה?) בעאלק הימורים חוקיים שלו, מאיים על מועדון מכבי נתניה שיפעיל נגדו עונשים כבדים לרבות קנס כספי, הפחתת נקודות והורדת ליגה אם הקבוצה לא תופיע בהרכבה החזק ביותר.
באמת רגישות מעוררת הערכה מול מצב חסר תקדים בו כל המערכות בכדורגל שלנו כשלו ויתכן והטוטו ווינר הוא היחיד שיכול לסייע! אבל באופן לא מפתיע, בצורה כוחנית ודורסנית- בוחר בדרך ההפוכה! אז תמשיכו לבנות אצטדיונים ולהשקיע בקירות, באנשים אתם לא מבינים כלום ובדרך הזאת גם כך לא יהיה מי שישחק באצטדיונים האלה... אבל העיקר שיש איפה לארח אליפות בינלאומית לכדורגל נשים...
נבלות!

מועדון מכבי נתניה נפל קורבן להתנהלות מחפירה של כל הגורמים. זה מתחיל בזלזול והרשלנות בבדיקה אמיתית מי אלה האנשים שרוכשים קבוצות במדינת ישראל? מישהו יודע מה עושה אלי שגב? מה הונו? מה עסקיו? מה הכנסותיו? מי בכלל האיש הזה? אין איש יודע! יש משהו באפריקה... איזה יופי!
כנ"ל אלי טביב שכבר היה בעלים של 3 קבוצות בליגת העל(בשתיים הקודמות הותיר חורבן). מי הוא אלי טביב? מה עסקיו?

זה ממשיך ברשלנות פושעת באישור תקציב של קבוצה שגם מאפשרים לה לגרור חובות מעונה קודמת, גם מאפשרים לה להקדים הכנסות של העונה הבאה, ולמרות כל זאת למחצית מתקציבה אין כיסוי!
אז רוצים להוריד את מכבי נתניה ליגה? תורידו!

אבל מועדון מכבי נתניה ובטח שחקניו ועובדיו- הוא האחרון בשרשרת עריפת הראשים שצריכה להיות בכל המערכת הרקובה הזו שנקראת הכדורגל הישראלי! זה מה שהיה קורה בכל מדינה מתוקנת!
The following 2 users Like עידן444's post:
shraga (0303-0505-2015201520152015), אלון (0303-0505-2015201520152015)
03-May-2015, 22:34
הודעה: #29
פירוק, כן או לא?
שלא תגיד שלא אמרתי לכם.. המוסדות האלה לעולם ותמיד יגלגלו עיניים לשמיים יסתכלו מה כתוב בתקנון היבש שנועד בעיקר לשמר את עצמם , ויפעילו איזה סנקציה נגד גוף שמת כבר גם ככה.

03-May-2015, 22:41
הודעה: #30
זה נכון שאני לא אופטימי מהרגע שהבנתי שה8 מיליון הפכו ל16.
ובניגוד לכאלו ואחרים שחושבים שמי שנתניה חשובה לו ידאג לסגור את הפער וידאג לעתיד המועדון,אני לא רואה את אותם אלו שגם המועדון חשוב להם וגם יש להם ת'יכולות.

ולא שאני מצפה ולא שאני מנסה לנגח,אבל לא ראיתי איש מאלו שכותבים כאן בכאב והמועדון חשוב להם ומציעים לאחרים לתרום מכספם,שהביטו לרגע קט למראה ויבדקו כמה הם מוכנים לתרום לפני שהם מתרימים אחרים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים