שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא נורא
05-Mar-2015, 22:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2015 על ידי 22:50 עידן444.)
הודעה: #21
RE: לא נורא
פשוט לא יאמן כמה האיש הזה חזיר!
שנים הוא לא סופר את רוני לוי... היום הוא בנתניה, עושה עבודה יפה והופ- הוא רוצה אותו...
אז מה אם יש לו חוזה?
אז מה אם עדיין לא נגמרה העונה ונתניה הולכת לקרבות בפליאוף תחתון?
מה איכפת לחזיר הדורסני הזה?

מאחל לו עוד הרבה שנים של כישלונות עם הקבוצה שלו! אבל לא סתם כישלונות, כישלונות כואבים כמו העונה! שהוא שופך ושופך ושופך ובסוף תופס את הראש ולא מבין איך קבוצות של שקל וחצי כמו רעננה ועכו נותנות לו בראש ומכבי ת"א כבר מחזור עשירי משאירה לו אבק!

אךךךך.... איפה יאמר חדש ששוב ילמד את החזיר הזה מאיפה משתין הדג???
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like עידן444's post:
אלון (0505-0303-2015201520152015), חזום חזום (0606-0303-2015201520152015)
05-Mar-2015, 22:54
הודעה: #22
שלום לכולם אני רוני לוי מאמן כדורגל בכיר וקיבלתי הצעה לחזור לאמן את אחת הקבוצות הכי גדולות בכדורגל הישראלי שבא לקחתי שלוש אליפויות וגם נותנים לי שכר גבוה יותר ואני מתלבט כי עדיין יש לי חוזה בקבוצת נעוריי מכבי נתניה שאותה הרגע הצלחתי להשאיר בליגת העל אבל עתיד הקבוצה בערפל אין פה כסף אפילו לשלם משכורת והולכים לעונה פיננסית מינוס.
מישהוא פה היה נוהג אחרת? נו באמת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Mar-2015, 22:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2015 על ידי 22:59 עידן444.)
הודעה: #23
(05-Mar-2015 22:54)amir כתב:  שלום לכולם אני רוני לוי מאמן כדורגל בכיר וקיבלתי הצעה לחזור לאמן את אחת הקבוצות הכי גדולות בכדורגל הישראלי שבא לקחתי שלוש אליפויות וגם נותנים לי שכר גבוה יותר ואני מתלבט כי עדיין יש לי חוזה בקבוצת נעוריי מכבי נתניה שאותה הרגע הצלחתי להשאיר בליגת העל אבל עתיד הקבוצה בערפל אין פה כסף אפילו לשלם משכורת והולכים לעונה פיננסית מינוס.
מישהוא פה היה נוהג אחרת? נו באמת.

שלא תבין לא נכון,
אין לי ולו חצי טענה לרוני לוי.
רוני לוי גם לו היה לו חוזה לעוד 5 שנים בנתניה אין לי ספק שהיה מקבל את ברכת הדרך ממכבי נתניה לחזור למכבי חיפה.
אבל מצד הגביר החזיר...
קצת כבוד... טיפ טיפה...
העונה עוד לא נגמרה...
חכה קצת יא חתיכת חזיר דורסני!!!
5 שנים יכלת להביא אותו ולא עשית את זה כשהוא היה פנוי, אז מה קרה פתאום???
זה מה שהיה צריך? 5 מחזורים מוצלחים במכבי נתניה?
מה בעצם הסיפור שלו עם מכבי נתניה? זה כבר ממש סוג של אובססיה לקחת כל דבר טוב שיש לנו...
05-Mar-2015, 23:00
הודעה: #24
צריך להפגין מול המשרדים של הונדה חזיר קפיטליסטי....
05-Mar-2015, 23:03
הודעה: #25
אוקי מכיוון שזה ידיעה עיתונאית לא בטוח שהכל מדויק ואם תקרא שוב תראה ששני הצדדים מעוניינים בשידוך, שחר דואג לקבוצה שלו כמו שאני מצפה שידאגו לקבוצה שלנו, בכל מקרה זה לא משהו יוצא דופן בנוף המקומי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Mar-2015, 23:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2015 על ידי 23:07 עידן444.)
הודעה: #26
אני חושב ששחר לא רואה אותנו ממטר כבר שנים והגיע הזמן לשים לזה סוף.
להפועל ת"א ובית"ר ירושלים הוא לא היה מעיז לעשות את זה לא משנה עד כמה המצב שלהם מחורבן.
גם לא למכבי פ"ת כי לוזון היה מראה לו מאיפה משתין הדג! נראה אותו פונה היום לרן בן שמעון!
חזיר דורסני שחכם על חלשים!
כלב!
05-Mar-2015, 23:12
הודעה: #27
(05-Mar-2015 10:28)אריאל כתב:  
(04-Mar-2015 21:21)יגאל יהב כתב:  
(02-Mar-2015 23:58)אריאל כתב:  ניצחון על עכו ואשדוד
הפסד של ביתר למכבי תא ולרעננה
כמובן הפסד של חיפה לקש
ופליאוף עליון

מה יכול להיות נורא יותר מהנאום של הביבי שלך בקונגרס? פלייאוף תחתון זה רק פלייאוף תחתון. הנאום שלו זה ירידת ליגה.

מה שיותר גרוע מהנאום זה ההחלטה האסטרטגית של נשיא ארה"ב לשנות את מפת האינטרסים של ארצו במזרח התיכון...

אחרי שהפקיר את שותפיו באזור במצרים, בתימן, בעירק ועוד, ישראל היא הבאה בתור.

כשארדואן קיבל החלטה אסטרטגית להתרחק מישראל, לנסות להיות סולטן חדש ומנהיג העולם הערבי, כל מיני מתנצלים סדרתיים האשימו את ההידרדרות ביחסים בהושבת השגריר הטורקי על כיסא נמוך...

ההבדל בין טורקיה לארה"ב זה שטורקיה היא דיקטטורה בפועל ובארה"ב יש סיכוי כלשהו שאחרי תום תקופת הדביל בבית הלבן, המדיניות תחזור למוטב

עדיין אני סבור שיש הבדל בין מצרים, תימן, עיראק ודומותיהן לבינינו. אין נשיא אמריקאי שירצה להפקיר מדינה דמוקרטית ממשית בעלת אותם קוי מתאר כשבדיה, נורבגיה, הולנד, בלגיה או שוויץ וכו'. אין ולעולם לא יימצא, ואפילו אם יחפוץ הקונגרס לא יתן לו.

לגבי תורכיה, אריאל, ראייתך וניתוחיך לקויים ביותר. כמה זמן כבר הייתה מדינה מוסלמית יכולה לחזות בכיבוש שאנו מקיימים על עם מוסלמי אחר ולהחריש? כמה זמן זה כבר היה יכול להחזיק מעמד? אני לא מופתע כלל מהתדרדרות היחסים עם מדינה זו. מבחינתי, כל רגע של יחסים תקינים עם מדינה זו מ-1967 היה כחיים על זמן שאול.
05-Mar-2015, 23:17
הודעה: #28
(05-Mar-2015 23:12)יגאל יהב כתב:  
(05-Mar-2015 10:28)אריאל כתב:  
(04-Mar-2015 21:21)יגאל יהב כתב:  
(02-Mar-2015 23:58)אריאל כתב:  ניצחון על עכו ואשדוד
הפסד של ביתר למכבי תא ולרעננה
כמובן הפסד של חיפה לקש
ופליאוף עליון

מה יכול להיות נורא יותר מהנאום של הביבי שלך בקונגרס? פלייאוף תחתון זה רק פלייאוף תחתון. הנאום שלו זה ירידת ליגה.

מה שיותר גרוע מהנאום זה ההחלטה האסטרטגית של נשיא ארה"ב לשנות את מפת האינטרסים של ארצו במזרח התיכון...

אחרי שהפקיר את שותפיו באזור במצרים, בתימן, בעירק ועוד, ישראל היא הבאה בתור.

כשארדואן קיבל החלטה אסטרטגית להתרחק מישראל, לנסות להיות סולטן חדש ומנהיג העולם הערבי, כל מיני מתנצלים סדרתיים האשימו את ההידרדרות ביחסים בהושבת השגריר הטורקי על כיסא נמוך...

ההבדל בין טורקיה לארה"ב זה שטורקיה היא דיקטטורה בפועל ובארה"ב יש סיכוי כלשהו שאחרי תום תקופת הדביל בבית הלבן, המדיניות תחזור למוטב

עדיין אני סבור שיש הבדל בין מצרים, תימן, עיראק ודומותיהן לבינינו. אין נשיא אמריקאי שירצה להפקיר מדינה דמוקרטית ממשית בעלת אותם קוי מתאר כשבדיה, נורבגיה, הולנד, בלגיה או שוויץ וכו'. אין ולעולם לא יימצא, ואפילו אם יחפוץ הקונגרס לא יתן לו.

לגבי תורכיה, אריאל, ראייתך וניתוחיך לקויים ביותר. כמה זמן כבר הייתה מדינה מוסלמית יכולה לחזות בכיבוש שאנו מקיימים על עם מוסלמי אחר ולהחריש? כמה זמן זה כבר היה יכול להחזיק מעמד? אני לא מופתע כלל מהתדרדרות היחסים עם מדינה זו. מבחינתי, כל רגע של יחסים תקינים עם מדינה זו מ-1967 היה כחיים על זמן שאול.
אולי מספיק להתעסק בפולטיקה כיאלו נגמרו הצרות בנתניה שעוברים לפולטיקה.
05-Mar-2015, 23:21
הודעה: #29
(05-Mar-2015 11:45)אריאל כתב:  בפורים בעבודה התחפשתי לשרה... פיאת קארה בלונדינית ועגלת קניות מלאה בקבוקים למחזור...

אני די ביאוש, כי ממש אבל ממש אין אלטרנטיבות טובות בשוק

אני זוכר חילופים בתפקיד ראש הממשלה החל ב-1969 כשגולדה באה במקום אשכול, ובכל אחד מהמקרים הנכנס לתפקיד נראה לא מתאים לו. הרושם היה שהתפקיד גדול עליו. כך התחיל כ"א מהם את דרכו בתפקיד הזה, והנה, לאחר כחודש, הפלא ופלא, הוא נראה מתאים לו כפפה ליד. כך היה עם כולם, וכך יהיה גם עם הרצוג.
05-Mar-2015, 23:25
הודעה: #30
האמת שאני גם לא מבין מה הולך כאן...
אם היה מישהו שמנהל את הפורום הזה הוא היה מעיף את הדיון הזה לקיבנימט!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים