שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
22-Sep-2014, 22:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 22:55 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: רומריו פירס סיכם
איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד (שער ליגה)..
לעומת גבי שהיה הקפטן של הקבוצה וששיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים.
גם מהסרטון שלו אין מה להתלהב.. נראה לי מזרחי הביא אותו רק בגלל שב"ש היתה מעוניינת בו אחרת הוא לא היה מביא אותו.
אם גם הוא יהיה נפילה ויהיה שחקן חלש אז נפלנו ב-3 זרים (לפי פיליפצו'ק שטען שגבי לא קשר אחורי ולא כלום.. ודודו)

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Sep-2014, 22:59
הודעה: #22
(22-Sep-2014 22:53)ORENARIEL כתב:  איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד..
גם מהסרטון שלו אין מה להתלהב.. נראה לי מזרחי הביא אותו רק בגלל שב"ש היתה מעוניינת בו אחרת הוא לא היה מביא אותו.
אם גם הוא יהיה נפילה ויהיה שחקן חלש אז נפלנו ב-3 זרים (לפי פיליפצו'ק שטען שגבי לא קשר אחורי ולא כלום.. ודודו)

אז אני מבין שאתה מכין את השטח לפוסט הבא על פירס.....
הרי לפי התיאוריה שלך על גבי נעשתה עבודת סקאוטינג משובחת והוא אחלה שחקן (בכל זאת שיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים) ,ובכל זאת גם לו הורדתם את הראש בגלל משחק אחד....
כל הסרטונים האלה מעניינים לי ת'תחת. מי בכלל מסתמך עליהם.
וכל התיאוריות והקונספירציות שאתם מעלים פה ,תאמינו לי, זה דורש טיפול. הפרנויה כנראה השתלטה פה על כמה אנשים.
22-Sep-2014, 22:59
הודעה: #23
יאללה שיהיה במזל למרות שהייתי מעדיף את צעירי או גזל
12000 דולר לחודש זה המון לשחקן כזה
יכול להיות שיוסי מזרחי רואה אצלו דברים שאנחנו לא רואים אולי הוא שחקן רע כזה שמפחדים להיתקל איתו

נקווה שגם קשר או חלוץ יגיעו עם יתרון לחן עזריאל
22-Sep-2014, 23:01
הודעה: #24
(22-Sep-2014 22:51)amir כתב:  מה שתגיד כולם פה חוץ מהחבר החדש שלך יודעים מה אתה שווה וזה מתחרז עם מה שיש לך על הראש.

אני מכון להיות גם חבר שלך אם תתחיל לדבר לעניין....
22-Sep-2014, 23:03
הודעה: #25
לעניין זה לא רק לחשוב כמוך. ואשמח אם תאמר לי מה אמרתי שלא נראה לך לעומת החבר הנחמד שלך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Sep-2014, 23:09
הודעה: #26
רומריו פירס סיכם
(22-Sep-2014 22:59)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 22:53)ORENARIEL כתב:  איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד..

אז אני מבין שאתה מכין את השטח לפוסט הבא על פירס.....
הרי לפי התיאוריה שלך על גבי נעשתה עבודת סקאוטינג משובחת והוא אחלה שחקן (בכל זאת שיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים) ,ובכל זאת גם לו הורדתם את הראש בגלל משחק אחד....
כל הסרטונים האלה מעניינים לי ת'תחת. מי בכלל מסתמך עליהם.
וכל התיאוריות והקונספירציות שאתם מעלים פה ,תאמינו לי, זה דורש טיפול. הפרנויה כנראה השתלטה פה על כמה אנשים.

גבי שיחק משחק אחד ? יש כאן עוד אנשים חוץ ממך שחושבים שהוא יותר טוב מעומר פרץ ? כבר היה יותר זול להחתים את המקור Wink אין לי מושג מה הפירס הזה שווה. אני מקווה שאלישע לוי עשה סקאוטינג טוב ושהרופאים טעו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Sep-2014, 23:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 23:23 ORENARIEL.)
הודעה: #27
אופיר שחקן זר שפותח בקבוצה שלו (ועוד בליגה הרומנית) פחות מחצי מהמשחקים בליגה זה אומר רק דבר אחד= שחקן בינוני +
אז עדיף להביא את הבמה לשחקני בית מאשר לזרים בינוניים.
ומי שהוריד את הראש של גבי אחרי משחק אחד זה פיליפצ'וק... שכתב : "גבי גיאורגיו הוא ממש לא קשר אחורי (אני עדיין מחפש את התשובה לשאלה מה הוא כן)"
22-Sep-2014, 23:12
הודעה: #28
(22-Sep-2014 23:03)amir כתב:  לעניין זה לא רק לחשוב כמוך. ואשמח אם תאמר לי מה אמרתי שלא נראה לך לעומת החבר הנחמד שלך.

בוא נבהיר משהו. את משה (הידוע בכינויו פיליפצ'וק) אני לא מכיר אישית ,ואם אתה אחד מהוותיקים פה אז אתה בטח מכיר את המלחמות הקשות שהיו ביננו בעבר שנסובו בעיקר סביב מאמננו המתולתל בדימוס, כך שאין פה שום תיאומים מוקדמים ביננו.
הפכתי ל"חבר" שלו כי אני בהחלט חושב שהוא צודק בגישה שלו (אם כי יש מה לשפר בהתנסחות..). הגיע הזמן לשמוע גם קולות אחרים בשיח "היהודי" הרגיל. נמאס כבר מחוסר הסבלנות, מהקיטורים ומהמחשבה שהכל פתיר וברור מאליו.
תלמדו לקבל דיעה אחרת גם אם היא כביכול בדעת מיעוט.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
eliahu (2323-0909-2014201420142014)
22-Sep-2014, 23:20
הודעה: #29
מבין שני הפצועים שהבאנו הייתי משאיר את דודו
22-Sep-2014, 23:21
הודעה: #30
אני לא שאלתי עליו הוא בשבילי אוויר אבל אמור לי מי חבריך אומר לך מי אתה, למד לקבל גם דעה אחרת משלך למרות שברוב הדברים אני יותר מסכים אם מה שאתה רושם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים