שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור חוזר לתמוך בגדול בקבוצה
06-Sep-2014, 12:07
הודעה: #21
RE: יוסי מאור חוזר לתמוך בגדול בקבוצה
לא סגור כי לא הודיעו רשמית שסגור..לא סוכם עד שיודיעו שסוכם ומה סוכם...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Sep-2014, 14:56
הודעה: #22
אלי שגב דיבר איתו ויסי מאור הביע נכונות לחזור ולהשקיע זה הכל.
06-Sep-2014, 15:01
הודעה: #23
אל תהיה בטוח שאתה צודק. גם לא לגבי הרוש. איכשהו נראה לי שמישהו בנתניה לקח הימור בנושא הרוש.
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...75254.html

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Sep-2014, 15:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Sep-2014 על ידי 15:24 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
(06-Sep-2014 15:01)טל.מ כתב:  אל תהיה בטוח שאתה צודק. גם לא לגבי הרוש. איכשהו נראה לי שמישהו בנתניה לקח הימור בנושא הרוש.

במה אני לא צודק בדיוק?
בעניין מאור אני אמרתי שבסה"כ נערכה שיחה ביניהם ופשכה ציטט לכאורה את מאור שהוא מביע נכונות.
מאור לא יחזור להשקיע כל כך בקלות זה ברור כל מבין עניין, דברים יצטרכו להשתנות במועדון והכדור בידיים של שגב נראה לי כרגע.
לגבי הרוש, כמה לא מפתיע שאתה תקרא את הכתבה ותעוות אותה לכיוון השלילי בעוד שכל אדם הגיוני שקורא מבין שהתביעה של טביב קנטרנית והסיכויים פה הם יותר של הרוש מאשר של טביב.
מצד שני מאחר ופסק הבורר היה תקדימי קיים סיכוי שגם התביעה של טביב תתקבל אין פה 100%.
בכל מקרה הסוגיה הזו לא תמנע מהרוש לשחק גם אם טביב לא יעביר את השיחרור.
אני מציע שתקרא שוב את הכתבה ותנסה להיות קצת פחות פסימיסט.
06-Sep-2014, 15:34
הודעה: #25
אני לא לוקח אותה לכיוון השלילי. אני רק אומר דבר פשוט. יוסי מאור לא יחזור לפני שדברים משמעותיים בניהול נתניה ישתנו לכיוונו. מה הפריע לו בדיוק ? אין לי מושג אבל שגב יצטרך לשנות כיוון. אם זה יקרה כנראה שיהיה על מה לדבר. ובזה אתה מסכים איתי.
לגבי הרוש - הבורר אכן ביטל את החוזה כלומר (בלי שאני מבין גדול בזה) את הרוש מהתחייבויותיו.
הבעיה היא שבפירוש אפשר לגרור את זה לדמי השבחה. אין כאן כלום אוטומטי. זה לא הוזכר בפסק הבורר, ולמעשה מי שצריך להכריע זו ההתאחדות. ואין כאן שחור או לבן ולכן זה מסבך את נתניה, תרצה או לא, כי זה נתון לפרשנות.

06-Sep-2014, 16:09
הודעה: #26
(06-Sep-2014 15:23)פיליפצוק כתב:  
(06-Sep-2014 15:01)טל.מ כתב:  אל תהיה בטוח שאתה צודק. גם לא לגבי הרוש. איכשהו נראה לי שמישהו בנתניה לקח הימור בנושא הרוש.

במה אני לא צודק בדיוק?
בעניין מאור אני אמרתי שבסה"כ נערכה שיחה ביניהם ופשכה ציטט לכאורה את מאור שהוא מביע נכונות.
מאור לא יחזור להשקיע כל כך בקלות זה ברור כל מבין עניין, דברים יצטרכו להשתנות במועדון והכדור בידיים של שגב נראה לי כרגע.
לגבי הרוש, כמה לא מפתיע שאתה תקרא את הכתבה ותעוות אותה לכיוון השלילי בעוד שכל אדם הגיוני שקורא מבין שהתביעה של טביב קנטרנית והסיכויים פה הם יותר של הרוש מאשר של טביב.
מצד שני מאחר ופסק הבורר היה תקדימי קיים סיכוי שגם התביעה של טביב תתקבל אין פה 100%.
בכל מקרה הסוגיה הזו לא תמנע מהרוש לשחק גם אם טביב לא יעביר את השיחרור.
אני מציע שתקרא שוב את הכתבה ותנסה להיות קצת פחות פסימיסט.

מסכים לחלוטין
אגב,במקרים של ספק טובת השחקן עומד לפני ההתאחדות שתאשר לו לשחק ותחתים את נתניה על אישור רטרואקטיבי לכל החלטה.
06-Sep-2014, 16:37
הודעה: #27
לא אמרתי שהוא לא ישחק בנתניה. לא הבנתם . טענתי שקיים סיכוי שנתניה תצטרך לשלם דמי השבחה. מצבה הכלכלי של הקבוצה ידוע. תאר לך שמחר ההתאחדות תחליט שאין קשר בין פסיקת הבורר לבין דמי ההשבחה - יש לדעתך לנתניה מעל מיליון שקל להעביר לטביב ? לכן אני אומר שמישהו בנתניה לקח סיכון או שכח.

06-Sep-2014, 17:11
הודעה: #28
(06-Sep-2014 16:37)טל.מ כתב:  לא אמרתי שהוא לא ישחק בנתניה. לא הבנתם . טענתי שקיים סיכוי שנתניה תצטרך לשלם דמי השבחה. מצבה הכלכלי של הקבוצה ידוע. תאר לך שמחר ההתאחדות תחליט שאין קשר בין פסיקת הבורר לבין דמי ההשבחה - יש לדעתך לנתניה מעל מיליון שקל להעביר לטביב ? לכן אני אומר שמישהו בנתניה לקח סיכון או שכח.

לטווח קצר אתה צודק ואין ספק שמכבי נתניה קצרה מאוד(מאוד) במזומנים,מאוד כבר אמרתי?
לטווח ארוך זה יקוזז במכירה עתידית(והאחוזים של נתניה בבעלות יעלו) ושוב,לא בגלל שיודע,יש "חוקים" שנכונים לאחזקות באחוזי שחקן,כששחקן מגיע חופשי הוא מקבל עד 50%,כשיש תשלום עבורו אחוזי הקבוצה עולים ובמכירה עתידית,מחזירים לקבוצה את ההשקעה ובשאירית מתחלקים בהתאם לאחוזי הבעלות(בהסכם זה מנוסח אחרת,כי לשחקן ולכל גורם פרטי אסור להחזיק בכרטיס שחקן).
06-Sep-2014, 18:54
הודעה: #29
טל לדעתי השינויים שכנראה יוסי מאור רוצה ושוב זאת דעתי ( וזה משאלת ליבי ) שנשיא הכבוד יסיים את תפקידו בכבוד, ושרועי דניאל יחזור להיות פקטור בהחלטות ההנהלה

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Sep-2014, 19:24
הודעה: #30
(06-Sep-2014 18:54)זיו פלם כתב:  טל לדעתי השינויים שכנראה יוסי מאור רוצה ושוב זאת דעתי ( וזה משאלת ליבי ) שנשיא הכבוד יסיים את תפקידו בכבוד, ושרועי דניאל יחזור להיות פקטור בהחלטות ההנהלה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא נכנס לשמות אבל אם מאור ירצה נציג מטעמו אז אני מאמין שגם שגב ירצה נציג מטעמו ואני מאמין שכל צד ירצה לבחור את הנציג שלו בלי שאף אחד יקבע לו איך קוראים לנציג אותו הוא בחר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים