שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אימון, נתניה – מ.ס. אשדוד
09-Aug-2014, 21:43
הודעה: #21
RE: אימון, נתניה – מ.ס. אשדוד
ראיתי את במחצית הראשונה של דודו במשחק אימון הראשון וראיתי אותו היום אז לא ידע למי מגיעות הברכות אבל הוא הצליח להרוס אותו לחלוטין משחקן שמחפש את הכדור שבא מלמטה לנהל את המישחקן שרב עם עם ערן לוי מי יבעט כדור לא נשאר כלום הבחור נראה שבור לחלוטין .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Aug-2014, 21:44
הודעה: #22
אני חוזר בי מהמילה ליקוק. אבל פיליפ אתה צריך להבין שכולנו רוצים שהקבוצה תצליח ואין לי ולטל כוונה לחפש את הרע. הלוואי שהדברים יתחברו. אף אחד לא רוצה לעבור עונה קשה ההפך

שהיה שבוע טוב ושקט
09-Aug-2014, 21:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Aug-2014 על ידי 21:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
(09-Aug-2014 21:19)טל.מ כתב:  לא . אני מחפש את הפאקים אצלך. ובלי עין הרע .. לא חסר

(09-Aug-2014 21:18)צהוב לעולמים כתב:  גם אם הקבוצה תפסיד 2-3 משחקים אתה תמשיך ללקק לקבוצה ולהגיד שהכל בסדר. סלח לי אבל אין לך מושג בכדורגל

הקבוצה הזאת חושך כלום ושם דבר. מזרחי לא חיבר קבוצה בכלל הם נראים כמו שחקנים שהביאו מהרחוב. גם הקבוצה בתקופת הירידה וגם שנה שעברה הייתה יותר טובה. ותקשיב טוב!! ישוחררו עוד שחקנים מ ה 11

צהוב לעולמים יתכן שאתה צודק אבל תזכור שאין דבר כזה שחרור בלי לשלם כסף לכן אם אין לך עודפי כסף וכנראה אין תהיה לך בעיה להחליף. כרגע זה נראה לפחות שעדיף בן שושן מאשר דודו.

כרגיל אין לך מושג.
עפ"י המשחק היום הקבוצה לא צריכה שחקן בתפקיד של בן שושן.
הקבוצה צריכה 9 גולר איכותי ועוד שחקן איכותי בקישור שיהיה אופציה נוספת חוץ מערן לוי כי דודו עד כה זה לא זה.
היה חסר לי אביב אברהם היום.

(09-Aug-2014 21:44)צהוב לעולמים כתב:  אני חוזר בי מהמילה ליקוק. אבל פיליפ אתה צריך להבין שכולנו רוצים שהקבוצה תצליח ואין לי ולטל כוונה לחפש את הרע. הלוואי שהדברים יתחברו. אף אחד לא רוצה לעבור עונה קשה ההפך

שהיה שבוע טוב ושקט

במקרה שלך אתה רואה הכל או שחור או לבן ולא ככה מנתחים קבוצת כדורגל בטח ובטח בהתבסס על משחק אימון.
כמו שאף אחד לא צעק שרצים לאליפות אחרי שבעה משחקי אימון ללא הפסד, להגיד אחרי שני הפסדים שאנחנו שחור משחור, פח זבל, 11 שחקנים לשחרר, זה לא רציני.
לגבי "החבר שלך" הידוע בכינוי "טל מ." מדובר בבעיה שדורשת טיפול פסיכולוגי זה משהו מעבר לכדורגל.
09-Aug-2014, 22:04
הודעה: #24
אחרי שתשתה כוס מים קרים ותרגע תקרא טוב מה ואיך אתה כותב ואז תחייג לקופח הקרוב למקום מגוריך ותקבע תור דחוף .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Aug-2014, 22:07
הודעה: #25
(09-Aug-2014 22:04)טל.מ כתב:  אחרי שתשתה כוס מים קרים ותרגע תקרא טוב מה ואיך אתה כותב ואז תחייג לקופח הקרוב למקום מגוריך ותקבע תור דחוף .

מי שצריך טיפול דחוף מבינינו זה אתה.
בינתיים תרוץ לאתר של פשכה, תחפש איזה כתבה לא מפרגנת ותביא לינק שלה לפה כהרגלך בקודש.
09-Aug-2014, 22:11
הודעה: #26
אני מבין שבתור פרימו הכתבות שאני מביא של פשחצקי, מעלות לך את לחץ הדם אה משה ?
אז דיברתי איתו , הוא יכתוב על זה מחר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Aug-2014, 22:18
הודעה: #27
חברים אין מה להתווכח.
אני צפיתי מלחמה בתחתית לפני חודשים רבים.

מפגר ולא אופטימי.
09-Aug-2014, 22:20
הודעה: #28
(09-Aug-2014 22:11)טל.מ כתב:  אני מבין שבתור פרימו הכתבות שאני מביא של פשחצקי, מעלות לך את לחץ הדם אה משה ?
אז דיברתי איתו , הוא יכתוב על זה מחר.

לשבת על הפורום הזה 24/7 ולהפליא ב"פניני החוכמה" שלך אתה יודע טוב טוב.
להקדיש שעה וחצי ביום שבת, לראות משחק אימון, ולראות בעיניים במה מדובר זה לא.
עוד אוהדים כמוך ואבדנו!
09-Aug-2014, 22:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Aug-2014 על ידי 22:22 אלון.)
הודעה: #29
גם מהאיצטדיון (מודה שהתגעגתי)זה לא נראה הכי טוב(בלשון המעטה).בולט לעין חוסר בקשר עושה משחק ובחלוץ 9(לדעתי אקסברד עדיף מאור ברוך אם זה ה9 שלנו).היחידי שנראה שאיכפת לו ורץ(הדגש על רץ) 90 דקות זה גבי,נראה כאילו גדל במועדון.בהתחשב שאשדוד לא פתחה עם כמה משחקני ההרכב שלה(פטי,סולארי,ורטה,אושינוואה,מרציאנו,אולי טעיתי במישהו) אז לדעתי המצב הוא לא אידיאלי.אין לי מושג מה עובר על דודו אבל כמו שאמיר אמר אני זוכר שבאימון הפתיחה ובמשחק האימון הראשון היה נראה הרבה יותר ״רעב״ אמנם חסר כושר אך הראה ניצוצות,ממשחק למשחק המצב איתו רק מחמיר במקום שישתפר.אני מאוד מקווה שדברים ישתנו מכיון שכרגע זה באמת לא נראה טוב.
The following 1 user Likes אלון's post:
פיליפצ'וק (0909-0808-2014201420142014)
09-Aug-2014, 22:26
הודעה: #30
(09-Aug-2014 22:20)אלון כתב:  גם מהאיצטדיון (מודה שהתגעגתי)זה לא נראה הכי טוב(בלשון המעטה).בולט לעין חוסר בקשר עושה משחק ובחלוץ 9(לדעתי אקסברד עדיף מאור ברוך אם זה ה9 שלנו).היחידי שנראה שאיכפת לו ורץ(הדגש על רץ) 90 דקות זה גבי,נראה כאילו גדל במועדון.בהתחשב שאשדוד לא פתחה עם כמה משחקני ההרכב שלה(פטי,סולארי,ורטה,אושינוואה,מרציאנו,אולי טעיתי במישהו) אז לדעתי המצב הוא לא אידיאלי.אין לי מושג מה עובר על דודו אבל כמו שאמיר אמר אני זוכר שבאימון הפתיחה ובמשחק האימון הראשון היה נראה הרבה יותר ״רעב״ אמנם חסר כושר אך הראה ניצוצות,ממשחק למשחק המצב איתו רק מחמיר במקום שישתפר.אני מאוד מקווה שדברים ישתנו מכיון שכרגע זה באמת לא נראה טוב.

עפ"י המשחק היום, הייתי חושב עוד פעם לפני שאני מעביר את דודו בבקרה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים