שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקבוצה עברה בבקרה
07-Aug-2014, 22:40
הודעה: #21
RE: הקבוצה עברה בבקרה
(07-Aug-2014 22:20)אופיר34 כתב:  אייל, אם אתה לא מכיר את התקציב איך אתה יודע שסעיף שכר שחקנים לא גדול מהעונות הקודמות ?
בשורה התחתונה דבר אחד בטוח - הקבוצה עברה בבקרה על תקציב של 23 מליון שמתוכו זה שלא יודע לנהל \ זה שמחלק כספים לאנשים מיותרים \ זה שאין לו מספיק \ זה שמחפש רק פרסום וכו' וכו' שם כמה מליונים מכיסו (או מהחברים שהביא או מהלוואות או מהשכנים העשירים שלו...אבל הביא). הגיע הזמן להפסיק לחפש בציציות מה דפוק באיש הזה. עם כל הדפקות שלו הוא אחד הבודדים שעל פי החישוב שלי שם כבר בסביבות 15 מליון על הקבוצה.
מעבר לזה, להזכירכם שהכתב האמין שכולכם מפארים ומהללים את אמינותו, הודיע לנו לפני שבועיים שיש בלגן בקבוצה, ששחקנים לא מוכנים לקצץ בשום אופן, שלא ברור איך מעבירים את הקבוצה בבקרה, שיש אווירה לא טובה ועוד כהנה וכהנה פנינים.
נכון לעכשיו עם כל הפרסומים והפאניקה ,שכרגיל פורצת כאן אחרי כל פרסום, לא דודו ולא בן שושן קיבלו הודעת שחרור רשמית (כאשר לגבי בן שושן הכל עוד יכול לקרות). חוץ מזה שיש עוד שני מקומות לזרים (במידה שדודו עוזב) שבמוקדם או במאוחר יתמלאו.
תנסו להרגיע (וממך טל אני כבר לא מצפה לכלום) ותבינו שעליהום וביקורת כמו שמושמעת פה תגרום לזה שנשפוך את התינוק עם המים ואז באמת תהיה סיבה להתבכיין על גורלנו.

אופיר יקירי הנאיבי,לא צריך להכיר תקציב שחקנים כדי להביט ברשימת מקבלי השכר העונה לעומת העונות שציינתי ולהבין שתקציב השחקנים של חן עזרא/דג'אני/סבע וחבריהם היה לא פחות נמוך מהשחקנים הנוכחיים.
ושוב,אנחנו צרכים לשמוח שיש בעלים לקבוצה ולא להכנס לכיס שלו,את דעתי אתה/אתם יודעים,מכבי נתניה במצבה הנוכחי צריכה להיות קבוצה ב18 מיליון ש"ח גג(כתבתי זאת בתקופה שכולם היו בטוחים שניהיה הקבוצה בעלת התקציב הרביעי בליגה).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2014, 22:49
הודעה: #22
מסכים עם אייל סגל אנחנו לא בשביל תקציבי מטורפים של ת"א וחיפה אנחנו צריכים להיות כמו קריית שמונה פעם פה לקחת אליפות פעם שם גביע
07-Aug-2014, 22:49
הודעה: #23
(07-Aug-2014 22:24)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק צודק 10 מליון שקל שגב שם מהכיס ושומעים רק בכי ונהי אוהדים שרמוטות זה מה שאתם כפויי טובה
אייל סגל שאתם מלקקים לו את התחת לא שם 10 אחוז מזה ועוד זה בגדר הלוואה שצריך להחזיר
פשוט כפויי טובה בגלל אוהדים כמוכם דניאל יאמר ברח

איך אמר סבא שלי(גבאי הבית כנסת בגבע וממקימי נתניה),הטיפשים לא מתים הם רק מתחלפים.
"זאב היקר",כמה נתתי או לא נתתי זה עינייני ועינייני בלבד וכל שנתתי היה מתוך רצון לשמר את מכבי נתניה בחיים עד שיגיע בעלים חדש(ולשמחתי הרבה אכן זה קרה ובאותו רגע הסתיים תפקידי וחזרתי לשבת ביציע כאחד האדם)ושקל מאותם שקלים בודדים לא ניתן כלוואה ולא יוחזר לעולם.
07-Aug-2014, 22:57
הודעה: #24
אני מתנצל בפניך אייל לא ידעתי שנתת למכבי נתניה כל הזמן דיברו שהלוות כספים ושאתה לוחץ לקבל אותם חזרה בגלל שהזיזו אותך הצידה , זה מה ששמעתי שהיה מדובר על חצי מליון שקל הלוואה בשביל להעביר שחקנים בבקרה !!
שוב אם פגעתי בך ראה זאת כהתנצלות כנה ואמיתית גם אני הוטעתי !

ואחרי הדברים שאמרת אני מוריד בפניך את הכובע על שעזרת לקבוצה להישאר בחיים תודה רבה לך בשם כל אוהד מכבי נתניה
07-Aug-2014, 23:48
הודעה: #25
(07-Aug-2014 22:40)אייל ס כתב:  
(07-Aug-2014 22:20)אופיר34 כתב:  אייל, אם אתה לא מכיר את התקציב איך אתה יודע שסעיף שכר שחקנים לא גדול מהעונות הקודמות ?
בשורה התחתונה דבר אחד בטוח - הקבוצה עברה בבקרה על תקציב של 23 מליון שמתוכו זה שלא יודע לנהל \ זה שמחלק כספים לאנשים מיותרים \ זה שאין לו מספיק \ זה שמחפש רק פרסום וכו' וכו' שם כמה מליונים מכיסו (או מהחברים שהביא או מהלוואות או מהשכנים העשירים שלו...אבל הביא). הגיע הזמן להפסיק לחפש בציציות מה דפוק באיש הזה. עם כל הדפקות שלו הוא אחד הבודדים שעל פי החישוב שלי שם כבר בסביבות 15 מליון על הקבוצה.
מעבר לזה, להזכירכם שהכתב האמין שכולכם מפארים ומהללים את אמינותו, הודיע לנו לפני שבועיים שיש בלגן בקבוצה, ששחקנים לא מוכנים לקצץ בשום אופן, שלא ברור איך מעבירים את הקבוצה בבקרה, שיש אווירה לא טובה ועוד כהנה וכהנה פנינים.
נכון לעכשיו עם כל הפרסומים והפאניקה ,שכרגיל פורצת כאן אחרי כל פרסום, לא דודו ולא בן שושן קיבלו הודעת שחרור רשמית (כאשר לגבי בן שושן הכל עוד יכול לקרות). חוץ מזה שיש עוד שני מקומות לזרים (במידה שדודו עוזב) שבמוקדם או במאוחר יתמלאו.
תנסו להרגיע (וממך טל אני כבר לא מצפה לכלום) ותבינו שעליהום וביקורת כמו שמושמעת פה תגרום לזה שנשפוך את התינוק עם המים ואז באמת תהיה סיבה להתבכיין על גורלנו.

אופיר יקירי הנאיבי,לא צריך להכיר תקציב שחקנים כדי להביט ברשימת מקבלי השכר העונה לעומת העונות שציינתי ולהבין שתקציב השחקנים של חן עזרא/דג'אני/סבע וחבריהם היה לא פחות נמוך מהשחקנים הנוכחיים.
ושוב,אנחנו צרכים לשמוח שיש בעלים לקבוצה ולא להכנס לכיס שלו,את דעתי אתה/אתם יודעים,מכבי נתניה במצבה הנוכחי צריכה להיות קבוצה ב18 מיליון ש"ח גג(כתבתי זאת בתקופה שכולם היו בטוחים שניהיה הקבוצה בעלת התקציב הרביעי בליגה).

באמת מזמן לא שמעתי את הנאיבי הזה Cool
בינתיים הנאיבי כנראה לא כזה נאיבי כי היום הקבוצה עברה בבקרה על תקציב של 23 מליון.
ואני יודע שיש לך מליון תיאוריות על איך ניתן להעביר תקציב של קבוצה בבקרה ,אבל בפועל שגב עמד במילתו והעביר קבוצה בתקציב ראוי.
ותתפלא ,אני ממש לא מגבה אותו בכל מעשה שהוא עושה. למשל, אני לא הייתי מודיע לכל העולם בטחון מלא שכל הסגל יעבור כאשר הוא יודע שיש שחקן או שניים שיש סימן שאלה לגביהם. לפחות במקרה הזה היה צריך לשקול את מילותיו בקפידה.
לגבי התקציב , לא מכיר את רשימת מקבלי השכר (ולדבריך גם אתה לא) אבל לדעתי יש פה כמה שחקנים שמרוויחים יפה מאד ואני חושב שמספרם גדול יותר ממה שהיה לנו בשנים האחרונות.
אני גם בטח לא טענתי שלמכבי נתניה יהיה התקציב הרביעי בגודלו ואני גם אף פעם לא שמעתי את שגב אומר את זה, אבל על סמך מה להגיד שנתניה צריכה להיות קבוצה עם תקציב של 18 מליון ?
אם יש ספונסרים, טוטו, טלוויזיה וכו׳ ועוד בעלים שטוען שיכול להביא מכיסו / לגייס ממקומות אחרים עוד כמה מליונים שישלימו ל 23-25 מליון אז למה לא ?
07-Aug-2014, 23:51
הודעה: #26
אופיר וכל השאר אף אחד לא כועס על שגב רק מאוכזב מההתנהלות שלו ...היתה בסוף העונה אופוריה שמות עפו לאויר כמעט ואין שם שלא עלה...בסוף נשארנו בבינוניות מילא לא היו מספרים לנו סיפורים ניחא...
אני קיויתי/ציפיתי שהעונה הזו תהיה קצת יותר אטרקטיבית והלוואי שעוד תהיה כרגע לא נראה מזהיר...
08-Aug-2014, 0:03
הודעה: #27
דוד היקר, מסכים שאפשר בחלק מהמקרים להתנהל אחרת, בעיקר בכל מה שקשור להצהרות שלא תמיד מבוססות על המצב האמיתי מאחורי הקלעים.
ועדיין, זה החבילה והיא עדיפה על כל האופציות האחרות שלא קיימות כרגע. שטף ההתלהמות והביקורת המוגזמת פה משפיעה על כולם ותגרום לזה שבמוקדם או במאוחר גם קריאות הבוז יגיעו לשגב. אם אתם לא מבינים את הכח של המילים אז אתם בבעיה.
ולגבי האופוריה - מי העיף שמות לאוויר ומי הרים את הציפיות ?? שגב ? מזרחי ?? לא.
מי שעשה את זה זה פשכה וכל השאר. ובדיוק כמו שצריך לקחת ידיעות שליליות בערבון מוגבל כך גם לגבי ידיעות משמחות שמבשרות על התעניינות בבן חיים, בן שהר ,שפונגין ושות׳
08-Aug-2014, 0:13
הודעה: #28
אופיר הבעיה פה היא בהתנהלות. כמו שאמרת כוחן של מילים (הפעם של שגב) מול כוחם של מעשים (שוב של שגב). איך אנחנו נראים לדעתך ? ההתנהלות הזו מול שחקנים שיש להם חוזים חדשים שלא מכבר נחתמו היא מבישה ורחוקה ממקצוענות. זו פשוט שכונה.
מעבר לזה - ואני נזהר במילים, יש כאן משהו לא הוגן כלפי קהל שקנה מנויים על סמך באז והחתמות ומגלה יומיים לפני משחק רשמי ששני שחקנים מרכזיים שוחררו. מה זה בעיניך אם לא פגיעה באמון ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Aug-2014, 0:15
הודעה: #29
בנתיים דודו אמר שלא הודיעו לא שהוא משוחרר
לגבי בן שושן אני גם לא בטוח שזה סופי.
יהיה מעניין לראות האם דודו ישותף מול מכבי ת"א (זר יכול להיות משותף על תקן נבחן).
08-Aug-2014, 0:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2014 על ידי 0:52 avidan18.)
הודעה: #30
(08-Aug-2014 0:13)טל.מ כתב:  אופיר הבעיה פה היא בהתנהלות. כמו שאמרת כוחן של מילים (הפעם של שגב) מול כוחם של מעשים (שוב של שגב). איך אנחנו נראים לדעתך ? ההתנהלות הזו מול שחקנים שיש להם חוזים חדשים שלא מכבר נחתמו היא מבישה ורחוקה ממקצוענות. זו פשוט שכונה.
מעבר לזה - ואני נזהר במילים, יש כאן משהו לא הוגן כלפי קהל שקנה מנויים על סמך באז והחתמות ומגלה יומיים לפני משחק רשמי ששני שחקנים מרכזיים שוחררו. מה זה בעיניך אם לא פגיעה באמון ?

קהל קנה מינויים ? בינתיים כמות מאכזבת לדעתי . אני מצפה מכל מי שרואה את עצמו אוהד ! מכבי נתניה לרוץ לקנות מינוי ומתפלא איך מאז החצי והגמר , בקושי התווספו עוד 1000 מינויים.
נכון שזה יותר אטרקטיבי לראות כוכבים .. אבל מאז ימי הזוהר בקופסא -שנות ה 70,80 , רוב הכוכבים הם בשמים .. אוהד אמיתי מגיע לעודד ביהלום וללא תנאים מוקדמים . עדיין לא מאוחר, מה גם שכלכלית זה משתלם . אישית ציפיתי לסדר גודל של כ 4000 מינויים . לפני שבאים בטענות לבעלים ( גם אם יש מוצדקות) המינימום הוא לפחות לקנות מינוי . באשר לשחקן כזה או אחר : בליגה העל שלנו, ה " שישית בטיבה באירופה ".. תלכיד קבוצתי בריא ויעיל עם שילוב של ותיקים -מנוסים וצעירים מוכשרים ורעבים עשוי בהחלט להשתלב בפליאוף עליון ושוב : קצת סבלנות ואורך רוח ! לא תזיק .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים