שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה אומנם רק משחק אימון ..
16-Aug-2013, 0:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2013 על ידי 0:46 ron m..)
הודעה: #11
RE: זה אומנם רק משחק אימון ..
לא יודע מה ראיתם , אני ראיתי משחק כדורגל ברמה ירודה מאוד...
משחק שהוא בעצם לא כדורגל , אשר מתקיים בשיא החום במיוחד בחצי הראשון.

קובי חסן ישב פצוע ליד אופיר שלא ברור איך יש לו פרוטקציה לשבת עם השחקנים....ומכאן הראש מסריח מהדג.....

את שליו לא ראיתי בכלל.

חצי ראשון בו כבשנו 3 שערים היה בינוני ומטה ולא מצוין כמו מי שרשם כאן.

הכול הראשון בביעטת דרדלה (יחסית) אשר הכניסה את השוער עם הכדור לתוך השער(ללא שום מהלך מיוחד).

גם שני השערים האחרים שכבשנו היו מיקרים.

כבר אז ראינו בעיות בהגנה שלנו שכל כדור שהרצליה מעבירה מהצדדים מביך את ההגנה שלנו(מזכיר את הגולים שקיבלנו באשדוד).

חצי שני יצאו קרופניק ונור ביסאן ונכנסו מנצור וירין חסן

יש לציין שלא עשינו כלום בחצי הזה.

והשערים שקיבלנו היו בגלל הגנה חלשה מאד שלנו.
(קרופניק הוא לא המושיע שלנו...) ובטח לא המושיע של ירין חסן.

במצב של 3:1 גם שריקי וגם ערן לוי יצאו וכאן המשחק ניגמר.
ונראה שנתניה תלויה מאוד בשני אלה כאשר קובי חסן ושליו פצועים.

אחרי כבר לא היה באמת כדורגל שלנו אבל צריך לזכור שגם הרצליה כבר שיחקו בהרכב השני.

בקיצור משחק חלש שלנו גם בחצי הראשון.

אציין שבחצי הראשון אהבתי את נור ביסאן שהפעיל לחץ . את ערן לוי שגילה מנהיגות ואת ליאור גאן שהיה מצויין.

בחצי השני היה טוב ליפניה (ועדיין קיבלנו 3 שערים).

חלשים מאוד היה צלישר ששוב הוכיח שחוץ מלהילחם אין לו שום ידע בלמסור כדור.
וגם לא התלהבתי מעדי סופר שפותח ברוב המשחקים....

בקיצור היה משחק חלש מאוד (אולי כי חשבתי שאנחנו יותר מוכנים לליגה)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Aug-2013, 1:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2013 על ידי 1:17 אופיר34.)
הודעה: #12
וואלה רון איזה סוד מדינה חשפת פה !
אופיר הפרוטקציונר ישב ליד קובי חסן. פששש...עולם הספורט כמרקחה....
אז לפני שאתה כותר לי כתרים ויוצא בעוד קלישאה מבית אופירע בוא אני אסביר לך (וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב...) -
בא אוהד למגרש האימונים בהרצליה במטרה לראות את קבוצתו, יושב מאחורי גדר כמו קוף בספארי ומחליט לנסות לשפר את תנאי הצפייה השלו. עושה סיבוב סביב המגרש ,רואה שער פתוח, נכנס ויושב להנאתו על הדשא, וברב חוצפתו יושב מספר מטרים מקובי חסן (שלא התלבש למשחק).
זה כל הסנסציה. לא פרוטקציה ולא נעליים. מכסימום חוצפה קטנה שלי ואחראי מגרש ששכח לסגור שער.
ובקשר למשחק - אני לפחות לא אמרתי שהיה משחק מצוין. לא במחצית הראשונה ובטח לא בשנייה. צריך לזכור מצד שני ששחקנים מרכזיים כמו שלו, קובי חסן וטובול לא שיחקו. צריך גם לשוב ולהזכיר שמדובר במשחק אימון שכשמו כן הוא משחק שאמור לאמן ולשפר את משחק הקבוצה, משחק שבו המאמן עושה ניסיונות ובוחן שחקנים.
וכן ,הייתי רוצה לראות בלם יותר איכותי מקרופניק, אבל את האמת שליפנייה לידו אני הרבה יותר רגוע. גם לגבי השוער והמגן הימני אני רגוע. לגבי טובול - אומנם איטי קצת ומעבר לשיא אבל לליגה הלאומית מספיק טוב. על הנייר חוליית הגנה טיפה יותר טובה משנה שעברה.
בקישור אין ספק שכרגע אין לנו קשר אחורי ברמה, אבל אם התקציב מאפשר עוד שחקן או שניים אני מביא חלוץ ובלם (בסדר הזה) ורק אח"כ קשר אחורי.
אני גם חושב שסופר עומד לקבל הרבה קרדיט ממזרחי העונה. נראה לי שהוא נדלק עליו, ואת האמת, גם אני מתחיל לחבב אותו. שחקן נשמה.
ואחרון ערן לוי - שימו לב שכל שער שלנו ,בכל משחק לדעתי עד עכשיו, היה מעורב בו לוי. אם לא ישתחרר לו הפיוז הוא לבד יוכל להעלות אותנו ליגה.

(16-Aug-2013 0:30)טל.מ כתב:  
(15-Aug-2013 22:32)אופיר34 כתב:  פיליפצ׳וק ידידי, עוד לא הבנת ??
תפקידו של טל להיות מודאג ותפקידנו להרגיע אותו...
זו צורת העבודה פה בשנים האחרונות

וואלה ... כאילו כלום לא קרה בשנה האחרונה... איזה מזל שאתה פה להרגיע אופיר בחיי.. אם לא היית עוד הייתי חושב בטעות שירדנו ליגה עם המאמן שהוא המקצוען מספר אחת בארץ .. איזה מזל שאתה כל פעם מחדש מזכיר לי שסיימנו בפלייאוף העליון ועכשיו אנחנו בשלב הבתים בגביע אירופה .. בחיי אני דואג יותר מידי.

וכאילו לא קרה כלום בחודשיים האחרונים ובכל השנים האחרונות....
אתה תמשיך בשלך לחפש בנרות את המגרעות ואני ימשיך בשלי לחפש את היתרונות.
זה כנראה לא ישתנה לעולם (ומבחינתי ,טוב שכך)
16-Aug-2013, 1:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2013 על ידי 1:23 טל.מ.)
הודעה: #13
אתה ממש מאוים אה ...? שאלתי שאלה פשוטה - מה קרה בחצי השני. אבל אדם שמרגיש מאוים מכל דבר ולא מסוגל פשוט לענות יחפש כל הזמן מה לא בסדר. תסתכל בראי חמוד.

ועוד משהו קט אופיר ... הייתי קודם כל אבל קודם כל מביא בלם . ולא את קרופניק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Aug-2013, 1:22
הודעה: #14
אם היינו מנצחים בכל משחק אימון 3:0 ו- 4:0 הייתי הרבה יותר מודאג.
16-Aug-2013, 1:54
הודעה: #15
(16-Aug-2013 1:19)טל.מ כתב:  אתה ממש מאוים אה ...? שאלתי שאלה פשוטה - מה קרה בחצי השני. אבל אדם שמרגיש מאוים מכל דבר ולא מסוגל פשוט לענות יחפש כל הזמן מה לא בסדר. תסתכל בראי חמוד.

ועוד משהו קט אופיר ... הייתי קודם כל אבל קודם כל מביא בלם . ולא את קרופניק.

מאוים ממי ? ממה ?
ולא ,אתה לא שאלת שאלה פשוטה. אתה "הודעת" לכולנו שהדי אן איי שלנו דפוק, שההגנה שלנו לא מתפקדת ושאין לנו אופי.
אני אומר לך, אם אתה מגיש מועמדות לאתר של אופריע אתה משאיר אבק לכולם...
אני ממליץ לך. המשכורת ב ONE הרבה יותר טובות מבהייטק שלנו (וגם "תזכה" באחלה בוסית...)
16-Aug-2013, 2:06
הודעה: #16
אין לך מושג כמה אני מרוויח Wink
הדי אן איי של המועדון דפוק . תשאל היסטוריונים מומחים ממני. בכל מקום שיש אופציה ליפול - ניפול.
השאלה היתה פשוטה - הדי אן איי דפוק ואנחנו סתם לוזרים או שמזרחי עלה למחצית השניה עם הנוער ?
לפי ההסבר של רון האמת עוברת אי שם באמצע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Aug-2013, 2:47
הודעה: #17
(16-Aug-2013 2:06)טל.מ כתב:  אין לך מושג כמה אני מרוויח Wink
הדי אן איי של המועדון דפוק . תשאל היסטוריונים מומחים ממני. בכל מקום שיש אופציה ליפול - ניפול.
השאלה היתה פשוטה - הדי אן איי דפוק ואנחנו סתם לוזרים או שמזרחי עלה למחצית השניה עם הנוער ?
כל העירנות והדאגות מראת שאכפת לך (לא אומר שלאחרים לא) אבל עדיין,משחק אימון זה שונה לגמרי,כי אין את אותו אדרנלין,נראה לך שבמשחק מול הרצליה שבו מובילים 3-0 במחצית בליגה הלאומית השחקנים היו מורידים דוושה או משחקים ללא לחץ,בלי קשר לחילופים או לא,הדאגה סתמית ואין מה להשוות בין משחק אימון למשחק ליגה שבו יש דחיפה של הקהל ורצון גדול יותר לניצחון. אנחנו יותר טובים מכל קבוצות הליגה ואם לא נעלה חס וחלילה זה רק בגלל חוסר התחברות או לחץ על הקבוצה,לא בגלל מזל ובטח שלא בגלל לוזריות.
16-Aug-2013, 10:08
הודעה: #18
דחוף שתחזור הליגה, אנשים פה מתחילים להתחרפן ולאבד פרופורציות....
16-Aug-2013, 10:24
הודעה: #19
(16-Aug-2013 2:47)guylux123 כתב:  
(16-Aug-2013 2:06)טל.מ כתב:  אין לך מושג כמה אני מרוויח Wink
כל העירנות והדאגות מראת שאכפת לך (לא אומר שלאחרים לא) אבל עדיין,משחק אימון זה שונה לגמרי,כי אין את אותו אדרנלין,נראה לך שבמשחק מול הרצליה שבו מובילים 3-0 במחצית בליגה הלאומית השחקנים היו מורידים דוושה או משחקים ללא לחץ,בלי קשר לחילופים או לא,הדאגה סתמית ואין מה להשוות בין משחק אימון למשחק ליגה שבו יש דחיפה של הקהל ורצון גדול יותר לניצחון. אנחנו יותר טובים מכל קבוצות הליגה ואם לא נעלה חס וחלילה זה רק בגלל חוסר התחברות או לחץ על הקבוצה,לא בגלל מזל ובטח שלא בגלל לוזריות.

האמת שהיה משחק די חלש,אך יחד עם זאת הובלנו 3:0 עם הרכב שהיו חסרים בו שחקני מפתח(קובי חסן,שליו מנשה,אדיר טובול) ולאחר שהובלנו 3:0 יצאו שריקי וערן לוי.אין ספק שבהרכב שלא משחקים בו ערן לוי,שליו מנשה,קובי חסן,עידן שריקי ואהוד לויטה,(ביחד),אין לנו מה לימכור בליגה הזו.לכן אני אומר שאין מה להתרגש מהתוצאה,אך יחד עם זאת יש לנו בעיה בעמדת הבלם והמגן שמאלי(סופר שיחק בעמדה זו ושיחק גרוע,יכול להיות קשר טוב אך לא מגן שמאלי).לדעתי אנחנו קודם כל צריכים בלם טוב.יש לילמוד מהשנים האחרונות...
16-Aug-2013, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2013 על ידי 13:00 עודד....)
הודעה: #20
(16-Aug-2013 1:54)אופיר34 כתב:  [quote='טל.מ' pid='701' dateline='1376601584']
המשכורת ב ONE הרבה יותר טובות מבהייטק שלנו (וגם "תזכה" באחלה בוסית...)

בוינה אתה ממש מחזיק מ0NE האתר/ערוץ הכושל הזה שהוא בסה"כ פלטפורמה של כמה בעלי ממון שבבוא היום יהיה להם ערוץ מסחרי
רק לידיעתך בONE משלמים חצי ממה שמשלמים בתעשיית הטלויזיה
סטודנטים בשכר מינימום
ציוד מהדור הקודם
קיצר קומבינה בטח לא משהו להשוות אליו

שלא תגידו שלא...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: