שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה הפכה לקבוצה ששחקנים צעירים רוצים לשחק בה
24-Apr-2018, 21:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2018 על ידי 23:32 amir.)
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה הפכה לקבוצה ששחקנים צעירים רוצים לשחק בה
(24-Apr-2018 15:16)עידן444 כתב:  
(24-Apr-2018 14:41)אלדד כתב:  לעונה הבאה אני משחרר/מוכר 9 שחקנים: עמוס (ממש את האופציה ומוכר אותו למרבה במחיר) , קוגבניה, קייטה, מור, ספורי, גרוס, בדש, מימוני, צעירי

בכסף שנחסך משדרג את שכר השחקנים כמה שצריך ומשאיר את סבע, אולסק והויבך.. ומשקיע ב-2 שחקני הרכב מגן שמאלי זר וחלוץ זר , ושני ישראלים טוויטו, וחלוץ ישראלי

כל השאר העמדות משלים אך ורק מהמושאלים ומשחקי נוער שיעלו לבוגרים

שוערים: אלקסלסי, גל
מגן ימיני: כחלון, גולדברג
מגן שמאלי: זר, טוויטו
בלמים: הויבך, ורגוץ, תירם, לני אהרון
קשרים: אולסק, מוחמד, אביב, גלזר, רוזנסקי, ירושלמי
התקפה: סבע, ערן, מלאדה, זר, ישראלי

ומשלים מה שצריך: אסרס, שחף, בלאי, ג'בארין וכ'ו

אם יגיעו מגן שמאלי וחלוץ משדרגים יכולים לעשות עונה יותר טובה מהעונה ולהילחם על כל התארים

דרך אגב ניב שראל המגן השמאלי הושאל בינואר לבית"ר ת"א מהלאומית ושותף ב-4 משחקים ובאחד מהם פתח בהרכב ושיחק 90 דקות

לא יודע למה לא סופרים את הבחור.
היה נהדר בנוער, בנוי היטב.
אפילו עבר את מבחן אופיר(רק יחידי סגולה עוברים את מבחן אופיר).
חבל.
נהדר? לא ממש, שייך לשנתון הכי חלש שהיה במכבי נתניה בעשור האחרון וגם שם לא התבלט במיוחד, לא בדקתי אבל נראה לי שהוא היחיד מהם שעוד משחק בליגה נורמלית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Apr-2018, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2018 על ידי 22:53 אלדד.)
הודעה: #12
(24-Apr-2018 20:48)זאב רווח כתב:  
(24-Apr-2018 18:22)אלדד כתב:  אם ירוויח קרוב למה שאמור להרוויח בחול הוא ישאר

מי נראה לך ישלם לו בנתניה כמו בחו"ל ? תרדו מהעץ ומהר ....שיתקדם יצליח בחו"ל והעיקר שיכניס הרבה כסף לקופת המועדון ...
מה שהעונה הוא נתן בנתניה גם אם ישאר לא יתן , קבוצות למדו לסגור אותו יותר חזק , מול באר שבע הוא לא עשה פעולה חיובית אחת , דווקא אהבתי את הבישול שלו לפני כמה שבועות לקוגבנייה . הוא צריך ללמוד יותר לבשל כשהוא נסגר .

נקווה שהכסף שייכנס יביאו שחקנים צעירים רעבים ומוכשרים .

סבע הוא הסקורר הכי טוב בארץ כיום והוא שחקן שכבר נמצא אצלך אז למה לוותר על הזדמנות להשאיר אותו?
כמה הזדמנויות יהיו לך כשאתה לא מועדון עשיר, להביא את הסקורר הכי טוב בליגה בלי לשלם דמי ההעברה, רק שכר עונתי, ועונה הבאה אתה מוכר אותו בכל מקרה
איזה סקורר יהיה יותר טוב ממנו בעונה הבאה? קיארטנסון? תורג'מן? רוקאביצה?

סבע שייך לך ועונה הבאה תרוויח אולי כפול ממכירה אחרי שיהיה לו כמה וכמה שערים בנבחרת ישראל

מה מפריע לך שהכסף שקייטה הרוויח העונה יתווסף למשכורת של סבע ואפילו תוסיף גם את השכר של בדש ששניהם ביחד תרמו 5 שערים וגרמו לנזק יותר מאשר הועילו כשעלו על הדשא
שווה להשאיר את סבע עוד עונה, זה שחקן ששווה את הכסף ועובדה שקבוצות בארץ ובעולם מוכנות לשלם לו סכומים כאלה

בוא תגיד לי מה תעשה בכסף שתקבל עבור סבע, איזה שחקן תביא בסכום של ההפרש בין הקנייה מטוברוק למכירה של סבע?
אתה לוקח סיכון ומביא שחקן שאתה לא יודע מה באמת תקבל ממנו, ראה ערך פושה וקייטה

אשר אלון התפרע והביא את פושה בסכומים מטורפים וגם שירצקי התפרע עם האסלביינק ושניהם ביחד לא מתקרבים לתועלת שסבע מביא לך (שניהם ביחד שווים 21 שערים, סבע 28 שערים )

אם סבע נשאר עונה הבאה אתה יודע בדיוק מה תקבל, אתה יודע שיש חיבור והתאמה מכל הבחינות, מחובר למועדון ומתאים לשיטה לחדר ההלבשה לקהל ולשאר השחקנים, אתה מקבל בוודאות מינימום 15 שערים ועוד לפחות 5 בישולים, ולא מן הנמנע שייתן עונה יותר טובה מהעונה הנוכחית..

אם ורגוץ, מוחמד, סבע, וערן יתנו עונה מלאה וסבירה ובנוסף תביא מגן שמאלי משובח ותפגע בחלוץ מהיר שייתן מספרים סבירים, אתה יכול להתמודד על האליפות!
אם תיקח אליפות בשנים הקרובות בוודאות יהיה לך שחקן התקפה שנמצא בכושר מעל הליגה כמו סבע העונה
יש לנו את השחקנים המוכשרים ביותר בליגה כמעט בכל עמדה..

ושוב אתה מוכר את סבע בסוף העונה הבאה אחרי שהוא שחקן נבחרת קבוע ומלך השערים של הליגה עונה שנייה ברציפות ומרוויח יותר כסף שבעצם מכסה את השדרוג בשכר שאתה משקיע בו העונה

זאב אם אתה טוען שסבע לא ייתן עונה טובה כמו העונה, אז גם בוא תמכור את מוחמד שלא ייתן עונה כמו העונה וגם תמכור את ערן אולסק וורגוץ.. הרי אף אחד מהם לא ייתן עונה כמו העונה.........
24-Apr-2018, 23:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2018 על ידי 23:55 עידן444.)
הודעה: #13
(24-Apr-2018 21:57)amir כתב:  
(24-Apr-2018 14:41)אלדד כתב:  לעונה הבאה אני משחרר/מוכר 9 שחקנים: עמוס (ממש את האופציה ומוכר אותו למרבה במחיר) , קוגבניה, קייטה, מור, ספורי, גרוס, בדש, מימוני, צעירי

בכסף שנחסך משדרג את שכר השחקנים כמה שצריך ומשאיר את סבע, אולסק והויבך.. ומשקיע ב-2 שחקני הרכב מגן שמאלי זר וחלוץ זר , ושני ישראלים טוויטו, וחלוץ ישראלי

אם יגיעו מגן שמאלי וחלוץ משדרגים יכולים לעשות עונה יותר טובה מהעונה ולהילחם על כל התארים

דרך אגב ניב שראל המגן השמאלי הושאל בינואר לבית"ר ת"א מהלאומית ושותף ב-4 משחקים ובאחד מהם פתח בהרכב ושיחק 90 דקות

חבל.
נהדר? לא ממש, שייך לשנתון הכי חלש שהיה במכבי נתניה בעשור האחרון וגם שם לא התבלט במיוחד, לא בדקתי אבל נראה לי שהוא היחיד מהם שעוד משחק בליגה נורמלית.

זה שהקבוצה היתה בתחתית לא אומר שזה שנתון גרוע.
הקבוצה הזו הגיע לחצי או לגמר גביע., לא?
זה שנתון של אביב אברהם.
ניר עזריה שלא ברור מה קרה לו.
תומר ליטבינוב, אילון ירושלמי, פאדי.
או שעירבבתי כאן כמה שנתונים?
25-Apr-2018, 0:35
הודעה: #14
(24-Apr-2018 16:41)אלדד כתב:  
(24-Apr-2018 16:23)חזום חזום כתב:  אלדד אתה באמת רוצה לשחרר את עמוס? נתן עונה מצויינת.
הייתי משאיר אותו ואת אלקסלסי.
מביא מגן שמאלי זר. מחליף את אחד הבלמים הזרים (לא בקוויאר) בבלם מהיר וזריז. מביא את בן ווהבה במקום תירם. משאיר את כחלון וגולברג.
נראה לי שבגלל הפציעה עלי לא ימכר. משאיר את אולסק וגלזר כאשר רק אחד מהם לפי דעתי צריך להיות הרכב. קניקובסקי זה אחלה אופצייה. גם אליקו באלה הניגרי שחקן עם המון פוטנציאל. ערן נשאר .רוזינסקי עדיין לא תהיתי על קנקנו. סבע ימכר למרבה במחיר. מלדה .חלוץ 9 זר. ועוד שחקן עם אורנטציה התקפית. ושחקנים משלימים כמו טוויטו ועוד כמה מהירים מהלאומית .

לא מוותר על סבע לעונה הבאה ומוכר אותו בסוף העונה הבאה אחרי שהוא שחקן הרכב בנבחרת ישראל. יש סיכוי מעולה בעונה הבאה להיות בצמרת ולעשות עונה לא פחות טובה מהעונה של הפועל חיפה
אם צריך אני משלש או מרבע את המשכורת של סבע רק שישאר ובשביל זה מוותר על קייטה עם המשכורת הגבוהה בקבוצה, ועמוס על המשכורת הנוכחית שלו פלוס השדרוג במשכורת שהוא יקבל פלוס סכום נאה של מכירה אם נממש את האופציה (יהיו הצעות מקבוצות הצמרת בארץ לא? הרי הוא השוער הטוב בישראל.. מכבי חיפה מחפשת שוער )

אם תשאל את מאמן השוערים שלנו שמכיר הכי טוב את שני השוערים ויודע בדיוק את כל היתרונות והחסרונות של כל שוער, האם אלקסלסי יכול להיות שוער ראשון שלנו בעונה הבאה ואם אפשר לסמוך עליו והוא עונה שהוא מתאים והוא לא פחות טוב מעמוס, אז אין ממה לפחד..
במוקדם או במאוחר אלקסלסי יהיה השוער הראשון שלנו אם לא בעונה הבאה אז בזו שאחריה

רק נניח שאם אלקסלסי מבחינה מקצועית יכול להציל רק 90 אחוז מההצלות של עמוס דיינו, מעדיף את אלקסלסי ולהשאיר את סבע ולהשתדרג בהתקפה

ובטוח שגם אתה מוכן לוותר על עמוס בתנאי שסבע ישאר עוד עונה.. האמנם?

לא נמאס לך לנסות להפטר מאחד ממצטייני העונה כדי לקדם איזו אג׳נדה אישית שלך ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Apr-2018, 0:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 0:57 אלדד.)
הודעה: #15
קשה לך לקבל דעה אישית מקצועית של מישהו אחר ששונה מהדעה שלך? אתה לא חייב להסכים, להגיב או לקרוא..

ובכלל המטרה היא לחסוך כסף ולשדרג איפה שבאמת צריך לשדרג, ותוך כדי גם לקדם מקצועית את שוער העתיד של המועדון
25-Apr-2018, 4:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 5:09 זאב רווח.)
הודעה: #16
רגע אלדד בוא נעשה הפרדה , אין לי בעיה לדבר על עמוס מול אלקסלסי אני אוהב את שניהם.

בענין סבע , יש לו חוזה ששודרג כבר העונה אני מעריך בלי לדעת בכלל שהוא לא מרוויח פחות מ 150 אלף דולר לעונה . במכבי תל אביב ובאר שבע עד העונה יכל להרוויח בכושר הזה גם חצי מליון דולר לעונה . אז דבר ראשון אנחנו וגם סבע חכמים לאחר מעשה .
אתה ואני ואפילו סבע או דראפיץ' לא יכולים לדעת מה סבע יעשה בעונה הבאה.
השחקן רוצה "לטעום" חו"ל , אי אפשר לקלקל לו את החלום שכל כדורגלן חולם להצליח בחו"ל , ראה זהבי במכבי תל אביב חזר למכבי תל אביב רק אחרי שנכשל בפלארמו , אם היה מצליח שם לא היה חוזר ....לבסוף אחרי אובדן אליפות ראשונה העדיף בצדק להרוויח פי 5 לעונה בסין מה שהיום מרוויח פי 30 בסין .
דיע סבע אם יצליח בחו"ל התוספת שתוסיף לו לא תזיז לו והוא יחיה עם חלום שנופץ וגם יהיה חסר מוטיבציה עם סלובו ושי ובלעדיהם .
לכן תמיד עדיף "ללכת " לקראת השחקן אפילו לעודד אותו לצאת לחו"ל לעזור לו במציאת קבוצה טובה ולהרוויח עליו פחות ...למשל ? נגיד שאתה יכול למכור לליגה הרוסית את סבע ב 5 מליון יורו , ואילו לקבוצת מרכז טבלה בליגה הספרדית ב 4 מליון יורו .
כל בעל דעת יאמר לך תמכור לרוסים לא מענין אותי הרצונות של סבע מענין אותי הכסף שאני מקבל ...אבל זאת טעות לטווח הארוך , כשאתה עוןזר לשחקן להגשים את חלומו הרבה צעירים לומדים ממנו "מבינים" שמכבי נתניה היא דלת פתוחה לקידום והצלחה , ואז באים אליך שחקנים צעירים טובים ורעבים ולא כמו אלו שמגיעים למכבי חיפה שבעים בלי מוטיבציה.
מה גם שאפשר להכניס בחוזה יציאה כזה סעיף לטובת מכבי נתניה בכל מקרה שלא יצליח כל קבוצה שתרצה אותו בארץ תצטרך לשלם למכבי נתניה כסף טוב .
בעקרון בסופו של דבר אם אנחנו רוצים להמשיך להתקיים בליגה הראשונה אסור להגיע לסכומים של שכר כאלו .
כמו שטל.מ אמר לא פעם למכור כשהברזל חם ....
לגבי השכר של קייטה לסבע ? ומי תביא במקום קייטה ? מהיכן הכסף ?

לגבי דני עמוס- אלקסלסי
שוער זה תפקיד מיוחד ככל שהוא מתבגר הוא משתבח .
נכון דני עמוס זה לא יצחק ויסוקר שהגיע לנתניה ולקחנו דאבל ...אבל עם ויסוקר שיחקו חיים בר חג'ג' גדי מכנס שרגא בר הגנה לתפארת מדינת ישראל .
יש לדני עמוס פלופים אבל כשאתה שוקל שוער אתה מסתכל על כל המכלול . שזה בטחון להגנה דבר ראשון .
אלקסלסי שוער מוכשר מאוד ראיתי אותו בכל משחק ששיחק בנתניה גם לו יש פלופים כמו לכל שוער , אבל נתינת הבטחון היא הגורם המכריע .
אתה צודק אם תטען שאם לא יקבל הזדמנות מהיכן יגיע הניסיון ?
יש מה שנקרא פאנץ' , לדוגמא כשהגיע שוער ברצלונה מגרמניה הוא היה שוער הרכב ראשון בגרמניה באותה עונה הביאו גם את קלאודיו בראבו , שניהם שוערים מצטיינים אבל בראבו היה שוער נבחרת עם ניסיון ונטע בהגנת ברצלונה בטחון .
שנתיים עברו וברצלונה לא פחדה להחליף את השוער הראשון שלה תמורת הכנסת השוער השני , הימור ? בכלל לא . בזמן הזה של השנתיים בספסל ופה ושם בכמה משחקים השוער הגרמני השתדרג והיום הפך לאחד השוערים הטובים בעולם .
אני מציע לאלקסלסי בשיא האהבה תישאר אל תצא לקבוצה אחרת , תישאר תשתפשף חזק באימונים עוד ועוד כשיגיע הזמן שלך תקבל את ההזדמנות ואז תשרה בטחון על ההגנה והתפקיד יהיה שלך להרבה שנים .
25-Apr-2018, 5:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 5:57 אלדד.)
הודעה: #17
אם עמוס נשאר אלקסלסי לא יהיה שוער ראשון בשום מצב
גם שעמוס נפצע או קיבל אדום ואלקסלסי החליף אותו והיה טוב, אף אחד לא הביא לו צ'אנס ומיד החזירו את עמוס
כל עוד עמוס כשיר הוא יחזור להיות השוער הראשון בכל מצב ולא משנה מה אלקסלסי יעשה באימונים

כמה לדעתך סבע אמור להרוויח בחו"ל?
25-Apr-2018, 6:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 6:17 זאב רווח.)
הודעה: #18
לשאלה בקשר לאלקסלסי יש תשובה פשוטה , זה מוכיח שהמאמנים ראו בדני עמוס למרות ההצטיינות של גולן את השקט בעמדה הזאת וכנראה שגם שחקני ההגנה מרגישים כך . הוא צריך עוד עונה על הספסל ואז יהפוך לשוער הראשון של מכבי נתניה , אם יילך להשאלה יכול להצליח אבל יכול גם להיכשל חלילה , לא הכל תלוי בשוער לפעמים ההגנות מכשילות שוער טוב .
פה בנתניה מכירים ביכולת שלו אבל ראית כמוני במשחק הגביע באשדוד ....זה שכר הלימוד אלדד הוא צעיר יש עליות וירידות ראה מקרה גלזר במכבי חיפה , נכון יש מקרים כמו אבי רן ז"ל אבל כמה כאלו היו לנו ?
לדעתי לטובתו עוד עונה להכין את עצמו הכי טוב במשחקי גביע הטוטו והגביע ולהיות מוכן בכל זמן שיצטרכו אותו , אני מבטיח לך אנחנו כאוהדי מכבי נתניה נעדיף תמיד שחקן בית שווה ערך לשחקן שהגיע מבחוץ .

לדעתי דיע סבע מקבל כבר יותר ממה שמכבי נתניה יכולה להרשות לעצמה ....נראה בסוף העונה כמה נזק נגרם ואיזה בור נהיה מההוצאות הנוספות שהיו לא מתוכננות .
אם יבוא למשל ספונסר במיליון יורו כן הייתי מנסה להשאיר את דיע סבע מוסיף לו עוד 100 אלף דולר ובתנאי שיחתום על חוזה ארוך טווח בלי סעיף יצאה . סך הכל 250 אלף דולר וזה המון כסף .

אלדד עוד דבר בעונת הירידה השאלנו את אחד הכישרונות הטובים בליגה כשוער לוי שהיה של מכבי תל אביב .
נכון שהוא לא אשם בירידה אבל גם לו היה חלק גדול בירידה .
תבין טעות של שוער 99% גול לחובתך , טעות של חלוץ ? לא נורא יהיו עוד הזדמנויות .
25-Apr-2018, 12:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2018 על ידי 12:18 טל.מ.)
הודעה: #19
ברק לוי התגלה כאחד הפלופים אם לא ה .. היה לא רע ב8 משחקים רצופים כששיחק במכבי תא אבל לפניו שיחקה הגנה של קבוצה אלופה. כשבא לנתניה ראו בדיוק מה הוא שווה. איפה הוא משחק היום בדיוק ? זו המראה ליכולתו האמיתית.

(25-Apr-2018 0:52)אלדד כתב:  קשה לך לקבל דעה אישית מקצועית של מישהו אחר ששונה מהדעה שלך? אתה לא חייב להסכים, להגיב או לקרוא..

ובכלל המטרה היא לחסוך כסף ולשדרג איפה שבאמת צריך לשדרג, ותוך כדי גם לקדם מקצועית את שוער העתיד של המועדון

לא קשה לי אבל הדיעה שלך לא מקצועית. אתה לא מאמן שוערים ואין לה על מה להסתמך. גם דין גל מוכשר גם גלזר מוכשר וגם השוער של רעננה מוכשר. גם אלקסלסי. אף אחד מהם לא מגרד את הקרסוליים של עמוס. כשבנתניה תשחק הגנת ברזל נוכל אולי להמר על שוער עתיד. כשבנתניה משחקת הגנה בינונית מינוס ביום הכי טוב שלה, שוער מצוין עתיר נסיון זה לפעמים כל ההבדל בין צלש לטרש

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
nitzan (2525-0404-2018201820182018), זאב רווח (2525-0404-2018201820182018)
25-Apr-2018, 12:39
הודעה: #20
(24-Apr-2018 23:54)עידן444 כתב:  
(24-Apr-2018 21:57)amir כתב:  

חבל.

זה שהקבוצה היתה בתחתית לא אומר שזה שנתון גרוע.
הקבוצה הזו הגיע לחצי או לגמר גביע., לא?
זה שנתון של אביב אברהם.
ניר עזריה שלא ברור מה קרה לו.
תומר ליטבינוב, אילון ירושלמי, פאדי.
או שעירבבתי כאן כמה שנתונים?
אתה מערבב 3 שנתונים, היחידי מ97 הוא עזריה וזה בעצם אומר הכל

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)