שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בורר זבל קבע 1.3 מליון על סבע
04-Mar-2018, 22:38
הודעה: #11
RE: בורר זבל קבע 1.3 מליון על סבע
קודם כל זה לא עסק זאת קבוצת כדורגל
דבר שני יש את הרצון של השחקן
דבר שלישי יש מה טוב למועדון

במסגרת הדברים האלו עד סיום העונה או עד שתגיע הצעה שום דבר לא השתנה חוץ מזה שאנחנו מוציאים עוד מליון ו300 אלף שקל שלא מהתקציב .
כמו סבע וכמו עלי מוחמד , אם תבוא הצעה מחו"ל לגבי אחד מהם לא להתבייש לבקש גם 10 מליון יורו כמו שאומר את.מ צריך להכות ....
שהסוכנים שלהם יחפשו קבוצות בינוניות בספרד שניהם בהחלט יכולים לשחק בליגה הספרדית .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Mar-2018, 22:42
הודעה: #12
זאב איך השאלה ל-2 עונות נוגדת את האינטרס והרצון של השחקן?
זה בדיוק אותו דבר כמו במצב של מכירה, לא?
04-Mar-2018, 22:57
הודעה: #13
אלדד הנחת העבודה שלך היא שאפשר יהיה להרוויח עליו בעתיד. הנחת העבודה שלי שהוא לא ישחזר את העונה הזו בחו״ל ולכן זה או עכשיו או בסכום נמוך יותר אחכ .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (0505-0303-2018201820182018)
04-Mar-2018, 22:58
הודעה: #14
אלדד לא אני אמרתי השאלה לשתי עונות
אני בעד שנשאר כאן ואם ירצה ללכת לחו"ל אז בכיף נשמח בשבילו .

אייל סגל האם זה נכון שלדיע סבע יש סעיף יציאה בחצי מליון דולר ?
חובה לשנות ולהעלות למחיר ריאלי מה עוד שמוציאים 1.3 מליון שקל , סעיף היציאה לא הגיוני בכלל !!!!

יש למכור כשתבוא הצעה את דיע סבע במקסימום כסף להבטיח שהכסף הזה לא יגרום לך להוציא מהכיס כמו העונה .
ככה גם עלי מוחמד .
04-Mar-2018, 23:17
הודעה: #15
ואני אומר שלדיא יש עונה מדהימה ולכן נקבע המחיר שנקבע.
ואם יש הצעה טובה מעבר לים מציע לאייל למכור , כי קשה להאמין שדיא יחזור על עונה כזאת , גם אם ישאר בנתניה לעונה נוספת.
חמימות ויחס כמו שמקבל בנתניה לא ימצא באף מקום!!!
04-Mar-2018, 23:53
הודעה: #16
(04-Mar-2018 21:02)אייל ס כתב:  בורר כמו שופט הוא בן אדם...
לו דיא היה עוד שחקן במכבי נתניה, סביר להניח שהיינו משלמים לא יותר מ20% מהפסיקה.
מכיוון שהבוררות התנהלה כשדיא, מוביל את טבלת מלכות השערים ומחלק אסיסטים כטבח מדופלם וכל הליגה הישראלית רוצה אותה, הבורר ניסה לרצות את כולם.
ביום מהימים שדיא יעבור לשחק מעבר להרי החושך ויקבע לו מחיר,נוכל להתייחס לפסיקת הבורר.
ועד אז,נהנה מאחד השחקנים הבולטים בכדורגל הישראלי,שבת אחרי שבת.

אני אומר ותזכור את המילים שלי....
דיא נותן העונה העונת שיא שהסיכוי שהוא יצליח לשחזר כזו עונה בעיני קלוש....
גם ביכולת וגם במספרים...
05-Mar-2018, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2018 על ידי 0:18 אלדד.)
הודעה: #17
(04-Mar-2018 22:57)טל.מ כתב:  אלדד הנחת העבודה שלך היא שאפשר יהיה להרוויח עליו בעתיד. הנחת העבודה שלי שהוא לא ישחזר את העונה הזו בחו״ל ולכן זה או עכשיו או בסכום נמוך יותר אחכ .

זה בדיוק מה שאמרו על קיודה שהוא לא יצליח בחו"ל ולא יתאים לרמות הגבוהות..
סבע הולך להיות השחקן המרכזי בנבחרת בשנים הבאות הוא השחקן הכי דומיננטי בקבוצת הגיל של הדור החדש כל שאר השחקנים בנבחרת מתקרבים לגיל 30 , יש לו מהירות דריבל מצויין, יכולת כיבוש, קור רוח, ובעיטה טובה
כל זה לא נעלם כל כך מהר, וחוץ מזה גם אם לא נמכור אותו והוא ישאר אצלנו כמה שנים טובות, זה אפילו יותר ישתלם בסך הכל כלכלית מקצועית ותדמיתית מאשר לקבל עבורו סכום מסוים ובכסף להביא זרים ולחפש שחקנים שימלאו מקום ושלא בטוח יעזרו

לחשוב על רווח כלכלי זה בעסק מסחרי, בקבוצת כדורגל הבחינה המקצועית והתדמיתית זה הדבר החשוב ביותר

איך מכירת טל בן חיים עזרה למכבי ת"א? בכסף שקיבלו הביאו שחקנים שלא תורמים עשירית מהיכולת של בן חיים..

כמה כסף עשו הפועל רעננה ממכירת וואקמה, קנגוואה, עומרי גלזר, שכר, יאנקו?
אשר השקיע אולי כפול ממה שקיבל עבור כולם, לאן הוא הגיע ולאן הוא היה מגיע היום אם כולם היו נשארים בקבוצה, כלכלית ומקצועית?

ובמקומם השקיע בפושה, מאיוקה, שוער זר וכל החבורה שנלחמים על החיים שלהם..
05-Mar-2018, 0:19
הודעה: #18
(05-Mar-2018 0:09)אלדד כתב:  
(04-Mar-2018 22:57)טל.מ כתב:  אלדד הנחת העבודה שלך היא שאפשר יהיה להרוויח עליו בעתיד. הנחת העבודה שלי שהוא לא ישחזר את העונה הזו בחו״ל ולכן זה או עכשיו או בסכום נמוך יותר אחכ .

זה בדיוק מה שאמרו על קיודה שהוא לא יצליח בחו"ל ולא יתאים לרמות הגבוהות..
סבע הולך להיות השחקן המרכזי בנבחרת בשנים הבאות הוא השחקן הכי דומיננטי בקבוצת הגיל של הדור החדש כל שאר השחקנים בנבחרת מתקרבים לגיל 30 , יש לו מהירות דריבל מצויין, יכולת כיבוש, קור רוח, ובעיטה טובה
כל זה לא נעלם כל כך מהר, וחוץ מזה גם אם לא נמכור אותו והוא ישאר אצלנו כמה שנים טובות, זה אפילו יותר ישתלם בסך הכל כלכלית מקצועית ותדמיתית מאשר לקבל עבורו סכום מסוים ובכסף להביא זרים ולחפש שחקנים שימלאו מקום ושלא בטוח יעזרו

לחשוב על רווח כלכלי זה בעסק מסחרי, בקבוצת כדורגל הבחינה המקצועית והתדמיתית זה הדבר החשוב ביותר

איך מכירת טל בן חיים עזרה למכבי ת"א? בכסף שקיבלו הביאו שחקנים שלא תורמים עשירית מהיכולת של בן חיים..

כמה כסף עשו הפועל רעננה ממכירת וואקמה, קנגוואה, עומרי גלזר, שכר, יאנקו?
אשר השקיע אולי כפול ממה שקיבל עבור כולם, לאן הוא הגיע ולאן הוא היה מגיע היום אם כולם היו נשארים בקבוצה, כלכלית ומקצועית?

ובמקומם השקיע בפושה, מאיוקה, שוער זר וכל החבורה שנלחמים על החיים שלהם..
אני חושב שפה נגמר הוויכוח

לדיא חוזה עד סוף עונת 19/20 במכבי נתניה, מועדון כדורגל חייב להאריך חוזה או למכור שחקן עד שנה לפני סיומו(עד הקייץ הבא).
מכיוון שאחרי 4-6 שנים במועדון, סביר להניח שהשחקן ירצה לצאת לדרך חדשה, שתשדרג את עתידו, זה אינטרס משותף של שני הצדדים, למצוא לשחקן(עד סוף עונת 18/19), מועדון בחו"ל.
כך יהיה במקרה דיא,כך יקרה גם במקרים נוספים בעתיד.
החוכמה,לעשות זאת בצורה חכמה ולמצוא תחליפים ראויים מבעוד מועד, להשתדל לא באמצע עונה ולא לעשות זאת ליותר משחקן במקביל, על מנת שלא תהיה פגיעה בקבוצה.
אייל סגל לפני שעה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Mar-2018, 0:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2018 על ידי 0:41 אלדד.)
הודעה: #19
הכי כדאי לכל הצדדים ומכל הבחינות שסבע יצא לחו"ל רק בסוף העונה הבאה אחרי שיהיה בורג מרכזי בנבחרת
אם סבע ומוחמד ישארו עונה הבאה נהיה קבוצת צמרת דומיננטית עם החיזוקים המתאימים
05-Mar-2018, 1:07
הודעה: #20
למה באתר ספורט5 פשכצקי מתייחס לזה כנצחון של נתניה בבוררות? כי טוברוק ביקשה 5.5 מיליון וקיבלה "רק" 1.3?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים