שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נא להגיע למשרד ההנהלה
25-Feb-2018, 0:57
הודעה: #11
RE: נא להגיע למשרד ההנהלה
שלא תגידו שלא אמרתי לכם....

ובכל זאת, בוא נרגיע. הילד עוד צריך להתחזק ,לקבל מסה ולשפר את הכושר הגופני שלו ,אבל יש לו פוטנציאל ענק. זה בעיקר תלוי בו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (2525-0202-2018201820182018)
25-Feb-2018, 0:58
הודעה: #12
לדעתי קוגבנייה כשרוני מאוד וצריך להשאר. אמת הוא מפוזר לפעמים אבל הוא כשרון התקפי שלא מנוצל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2018, 1:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2018 על ידי 1:19 אלדד.)
הודעה: #13
(25-Feb-2018 0:15)טל.מ כתב:  ואת ריביירו לחוזה ארוך טווח נכון ?

על פי מה בדיוק אתה קובע וחורץ גורלות שריביירו לא מתאים לקבוצה??

ריביירו שיחק 3 רק משחקים במצטבר וכל הדקות הוא נכנס מחליף שלישי במצב שהמשחק בדרך כלל לחוץ ולא בהרכב האולטימטיבי והחזק של הקבוצה.. כשאין לצידו את ערן ולא אביב ולא קייטה
ועם כל זה בדקות שהוא שיחק ריביירו היה השחקן הכי אפקטיבי עם הפריצות שלו לעומק ויצר מצבים בהתקפה עומדת.. אין לך שחקן כזה בקבוצה

חייב לתת לריביירו לפחות משחק אחד של 90 דקות אם לא יותר, עצוב אם נפסיד שחקן רק בגלל שלא קיבל דקות משחק
צעירי קיבל פי 3 דקות יותר מריביירו! קוגבניה קיבל פי 4 הזדמנויות מריביירו
אפילו ספורי עוד משחק אחד והוא עובר את ריביירו במספר דקות המשחק.. ואתה כבר יכול לקבוע שספורי מתאים או לא?
25-Feb-2018, 1:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2018 על ידי 1:20 amir.)
הודעה: #14
(25-Feb-2018 0:58)טל.מ כתב:  לדעתי קוגבנייה כשרוני מאוד וצריך להשאר. אמת הוא מפוזר לפעמים אבל הוא כשרון התקפי שלא מנוצל.
לא ביכולת הזאת .אנחנו לא מכבי תא שיכולה לתת לשחקן של מיליון יורו כמו רודריגז לשבת חודשים בחוץ ולחכות שיתן צמד כמו היום .רק שחקנים זרים טובים ל90 דק שישארו פה ןאם הוא פוטנציאל שיצא לשנת השאלה לניסיון אחרון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Feb-2018, 2:18
הודעה: #15
(25-Feb-2018 0:58)טל.מ כתב:  לדעתי קוגבנייה כשרוני מאוד וצריך להשאר. אמת הוא מפוזר לפעמים אבל הוא כשרון התקפי שלא מנוצל.

קוגבניה צריך להישאר גם בעונה הבאה בתור שחקן הרכב או זר שעולה מהספסל?
גם את קייטה היית משאיר?
ותתייחס גם למה שכתבתי על ריביירו..
25-Feb-2018, 9:32
הודעה: #16
קוגבנייה צריך לדעתי להשאר כאחד שנאבק על מקומו ב11 כמו כולם. לגבי קייטה - בוא נראה איך הוא יגמור את הפלייאוף למרות שנראה שכבר נפלה לגביו ההחלטה, אם שחקן נוער עולה לפניו.
לגבי ריביירו - מיעוט דק במקרה שלו מצביע על חוסר אמון מקצועי כלפיו (כמו מול קוסטה וצעירי). אם היו מאמינים בו הוא היה משחק יותר.

25-Feb-2018, 11:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2018 על ידי 11:20 אופיר34.)
הודעה: #17
אני על קוגבנייה ובטח על קייטה היית מוותר.
קוגבנייה שחקן כשרוני שיכול לעיתים להשאיר אותנו פעורי פה ,אבל קצב המשחק שלו, האדישות והרכות לדעתי לא מתאימים לקבוצה דינאמית כמו מכבי נתניה. אני ,עם כל האהבה, הייתי מחפש כבר מאתמול מחליף ראוי.
לגבי קייטה, דעתי שהאיש, מיקצועית, גמור. חבל שכבר בינואר לא שוחרר, ובכל מקרה לגבי עונה הבאה לא רואה אותו חלק מהקבוצה.

וריביירו - אישית חושב שהוא שחקן עם הרבה יכולות. השאלה אם הצוות המיקצועי מתכוון לתת לו במה. אם לא, מיותר להשאיר אותו בקבוצה. חבל לבזבז מקום של זר
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (2525-0202-2018201820182018)
25-Feb-2018, 11:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2018 על ידי 12:02 אלדד.)
הודעה: #18
אם ידעו שריביירו לא יקבל דקות למה לא השאילו אותו בינואר או אפילו שיחררו אותו?
שחקן עם פוטנציאל עושים לו עוול שלא נותנים לו הזדמנות להוכיח את עצמו

(25-Feb-2018 9:32)טל.מ כתב:  לגבי ריביירו - מיעוט דק במקרה שלו מצביע על חוסר אמון מקצועי כלפיו (כמו מול קוסטה וצעירי). אם היו מאמינים בו הוא היה משחק יותר.

אז זה אומר שהוא לא מתאים מקצועית רק בגלל ששחקנים אחרים קיבלו צ'אנס והאמינו בהם?

(25-Feb-2018 9:32)טל.מ כתב:  קוגבנייה צריך לדעתי להשאר כאחד שנאבק על מקומו ב11 כמו כולם. לגבי קייטה - בוא נראה איך הוא יגמור את הפלייאוף למרות שנראה שכבר נפלה לגביו ההחלטה, אם שחקן נוער עולה לפניו.

אתה פוליטיקאי, מגלגל אחריות בלי להביע דעה..
אם כששחקן בתקופה טובה הוא ראוי, אז אם קייטה כובש 3 שערים מול שער ריק בפליאוף הוא ראוי לממש עליו אופציה
25-Feb-2018, 14:59
הודעה: #19
(25-Feb-2018 11:37)אלדד כתב:  אם ידעו שריביירו לא יקבל דקות למה לא השאילו אותו בינואר או אפילו שיחררו אותו?
שחקן עם פוטנציאל עושים לו עוול שלא נותנים לו הזדמנות להוכיח את עצמו

(25-Feb-2018 9:32)טל.מ כתב:  לגבי ריביירו - מיעוט דק במקרה שלו מצביע על חוסר אמון מקצועי כלפיו (כמו מול קוסטה וצעירי). אם היו מאמינים בו הוא היה משחק יותר.

אז זה אומר שהוא לא מתאים מקצועית רק בגלל ששחקנים אחרים קיבלו צ'אנס והאמינו בהם?

(25-Feb-2018 9:32)טל.מ כתב:  קוגבנייה צריך לדעתי להשאר כאחד שנאבק על מקומו ב11 כמו כולם. לגבי קייטה - בוא נראה איך הוא יגמור את הפלייאוף למרות שנראה שכבר נפלה לגביו ההחלטה, אם שחקן נוער עולה לפניו.

אתה פוליטיקאי, מגלגל אחריות בלי להביע דעה..
אם כששחקן בתקופה טובה הוא ראוי, אז אם קייטה כובש 3 שערים מול שער ריק בפליאוף הוא ראוי לממש עליו אופציה

נכון . יש לי באמת הרבה אחריות. על קייטה על ריביירו ובעיקר על קוגבנייה... אני החתמתי אותם אני משלם להם ואני עושה איתם שיחות אישיות.

אני בניגוד אליך לא אוהד עם אג'נדה. יש שחקנים שאני מתחבר אליהם יותר כמו כל אדם ויש כאלה שפחות.
אני חושב שקוגבנייה שווה השארות.
אני חושב שריביירו לא.
אני חושב שאסור להרים ידיים לגבי קייטה כי אני לא חושב שהעוצמה שראינו ממנו מקרית. מצד שני אני לא באימונים ואולי השחקן שם זין מאיפה אני יודע ?

וכן אני חושב שעמוס שוער מצוין ולא מחפש להפיל אותו בקטנות כדי לפנות מקום לאלקסלסי, וחושב שערן לוי כשהוא לא מוגבל פיזית הוא אחלה שחקן וכן חושב שברגע שהכח אוזל או שהוא לא פוגע, הוא לא פרה קדושה ורצוי ומותר להחליף אותו. אין לי אג'נדה, אני רואה את טובת הקבוצה בלבד.

25-Feb-2018, 15:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2018 על ידי 15:42 אלדד.)
הודעה: #20
זה מה שיפה בפורום שכל אוהד מביע את דעתו האישית, אף אחד פה לא מביע דעה מקצועית כולנו חובבניים
זה הכייף שלנו בתור אוהדים
היו כאלה שחשבו שורגוץ לא יתאים לליגת העל ושאי אפשר לסמוך על מוחמד ברמות הגבוהות ושערן לא יעמוד בקצב ולא יסתדר עם השמירות האישיות
ואחרי שהם אוכלים את הכובע, אף אחד לא שולל מהם את הזכות להביע דעה

(22-Feb-2018 13:14)אלדד כתב:  לדעתי עיישה לא בשל עדיין לשחק בהרכב הבוגרת בעונה הבאה, מאלדה לעומת זאת יכול להיות בהרכב הפותח בקלות כבר מהעונה

כמו שכתבתי עוד לפני המשחק, לא היה צריך את התצוגה הזו של מאלדה מול מכבי חיפה כדי להבין שהוא מתאים לליגת העל ויכול להיות בהרכב עוד העונה.. מספיק אפילו לראות משחק אחד של הנוער כדי להגיע למסקנה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים