שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בסוף הרוכש יהיה....
22-May-2016, 13:28
הודעה: #11
RE: בסוף הרוכש יהיה....
בשבוע בנתניה(הפראבדה של סוחר הילדים) כתבו "מקורביו"שהוא מעוניין לקנות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-May-2016, 13:45
הודעה: #12
נו באמת... תקרא מי כתב את זה ותבין איך צריך להתייחס לזה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-May-2016, 13:47
הודעה: #13
בסוף הרוכש יהיה....
גם פשכצקי אמר שהוא לא מכחיש.
ברור שהמטרה תהיה הרס מכבי נתניה. הוא כבר רואה את התסריט בראש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
22-May-2016, 15:27
הודעה: #14
(22-May-2016 13:45)אופיר34 כתב:  נו באמת... תקרא מי כתב את זה ותבין איך צריך להתייחס לזה...

הזחיחות הזאת והגישה של יהיה בסדר לא תביא אותנו לכלום.
כל אחד מבין שבעלות של סוחר הילדים על נתניה תביא לקיצה.

22-May-2016, 18:53
הודעה: #15
אין לי שום זחיחות אבל להסתמך על השופר של איזיקוביץ בשבוע בנתניה ועל זה להכנס לחרדות נראה לי מיותר.
כולנו גם הבנו וידענו שאוטוטו בני שטיינמינץ ושמעון מנחם רוכשים את הקבוצה ...אז ידענו...
בתכלס אין לנו מושג על כלום אבל זה לא מפריע לנו לייצר קונספירציות מפה ועד לתאילנד...
22-May-2016, 19:06
הודעה: #16
אופיר על "תשווה" בין מין לשאינו מינו....
ניסו/ניסיתה/ניסיתם לייחס לבני ושמעון את מה שהם לא....ולא עזרו כל האותות והמופתים שנרמזו/נאמרו...וזה הגיע לאבסורדים.
לגבי איזיקוביץ אני משוכנע שבמידה והוא לא מעורב הוא מתערבב בטוח בכאלו ואחרים שעלולים/עשויים להגיש הצעה/להתעניין...וחובת זהירות מהאיש.

אני לא מסכים לפסימיות יתר וגם לא לכל אלו שמתנים את המנוי שלהם בשנה הבאה בהרכב הנוצץ אך באים בדרישות וטענות לכל עם ישראל ואישתו.

ואין ספק שאם הנעשה בעמוד הפייסבוק הפופטלרי ביותר של אוהדי נתניה זה מדגם מייצג,לא רואה אוהד/בן משפחה של אוהד/חבר של אוהד שקורא את שנעשה שם וירצה להשקיע במועדון..

וגם האופטימיות יתר שלך,שהופכת את עולמנו המצומצם למה שהוא לא תוך כדי טיעון "אתם רואים בסוף הכל נפתר" לא שונה מהפסימיות של האחרים.
22-May-2016, 19:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-May-2016 על ידי 19:23 חזום חזום.)
הודעה: #17
ואייל שאלה בסגנון אילנה דיין. איך תרגיש שבעצם בדיעבד תרמת חצי מיליון שקל לנמסיס נפשך/ נפשנו סוחר הילדים?

22-May-2016, 19:39
הודעה: #18
(22-May-2016 19:19)חזום חזום כתב:  ואייל שאלה בסגנון אילנה דיין. איך תרגיש שבעצם בדיעבד תרמת חצי מיליון שקל לנמסיס נפשך/ נפשנו סוחר הילדים?

מכבי נתניה מבחינתי זה בדיוק כמו מדינת ישראל והבית שלי,אני האחרון שמכבה את האור(בלי קשר לעומד בראש/דרך התנהלותו).
ובלי קשר,הזרמת הכסף נותנת לי לגיטימציה לדרוש מנציגת בית המשפט לחקור...ויש כל כך הרבה מה,אני תקווה שתעשה זאת היטב לטובת הנושים ובעיקר לטובתנו.
22-May-2016, 19:56
הודעה: #19
(22-May-2016 19:06)אייל ס כתב:  אופיר על "תשווה" בין מין לשאינו מינו....
ניסו/ניסיתה/ניסיתם לייחס לבני ושמעון את מה שהם לא....ולא עזרו כל האותות והמופתים שנרמזו/נאמרו...וזה הגיע לאבסורדים.
לגבי איזיקוביץ אני משוכנע שבמידה והוא לא מעורב הוא מתערבב בטוח בכאלו ואחרים שעלולים/עשויים להגיש הצעה/להתעניין...וחובת זהירות מהאיש.

אני לא מסכים לפסימיות יתר וגם לא לכל אלו שמתנים את המנוי שלהם בשנה הבאה בהרכב הנוצץ אך באים בדרישות וטענות לכל עם ישראל ואישתו.

ואין ספק שאם הנעשה בעמוד הפייסבוק הפופטלרי ביותר של אוהדי נתניה זה מדגם מייצג,לא רואה אוהד/בן משפחה של אוהד/חבר של אוהד שקורא את שנעשה שם וירצה להשקיע במועדון..

וגם האופטימיות יתר שלך,שהופכת את עולמנו המצומצם למה שהוא לא תוך כדי טיעון "אתם רואים בסוף הכל נפתר" לא שונה מהפסימיות של האחרים.
לגבי איזיקוביץ, תקן אותי אבל אתה זה שטוען שהאיש הזה לא ייקח מועדון כדורגל מעצם העובדה שהוא יצטרך להוציא כסף מהכיס לטובת הדבר הזה.

ולגבי האופטימיות, האם מי שטוען שהמועדון הזה לא יימחק מעל האדמה ראוי לתואר אופטימי?? לדעתי לא

22-May-2016, 20:06
הודעה: #20
בסוף הרוכש יהיה....
(22-May-2016 19:06)אייל ס כתב:  אופיר על "תשווה" בין מין לשאינו מינו....

חשבתי שאין לך פייסבוק...
ואייל, בוא נפסיק כבר עם ההפחדות האלה של מה שהולך בפייסבוק ואיזה קהל אלים ומגעיל יש לנו.
הלוואי הלוואי ועוד הפעם הלוואי, שפיירברג או מישהו שאיכפת לו מהמועדון הזה ראה אתמול והיום את החגיגות ומה כדורגל יכול לעשות לעיר שלמה. מה כדורגל עושה לאותו אדם שמשקיע מתוך כוונה טובה ולמען מטרה טובה.
כדורגל זה לא רק גועל, ערסים ודברים שליליים. אפשר גם להנות וכשהרגע הזה מגיע אין יותר מהנה ממנו.
אנחנו וב״ש עם כ״כ הרבה מאפיינים דומים, וגם לנו מגיע אלונה.
האדם הרציני שיגיע לכאן, ויתווה דרך וישקיע בתבונה בכדי לבנות כאן מועדון טוב,יקבל כ״כ הרבה חום ואהבה שיהיו שווים הרבה יותר מהכסף שישקיע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים