שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
29-Jan-2016, 2:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2016 על ידי 2:20 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: לכל הנשרים ,הזאבים ושאר הטורפים למינהם....
(29-Jan-2016 2:06)טל.מ כתב:  
(29-Jan-2016 1:53)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 0:39)טל.מ כתב:  לא יצאתי נגד אוסידון עד היום למרות שהיה ברור לי שיו״ר שלוקח כספים מספונסרים של הפועל בסוף יצטרך לשלם את המחיר - זגורי לינגאנה אנטל ועכשיו עיסקת שוינפלד. יו״ר שלא מסוגל להשאיר שחקן נוער מבטיח (גם אם הסקאוט לא נפל מהכסא) בגלל חוסר ביחס חם , יו״ר שמסתכסך עם הספונסרים שלו שכנראה לא יחזרו בשנה הבאה, יו״ר שמרחיק בעל ממון שמוכן לתת מכיסו כמו הקורא א.סגל , יו״ר שלכאורה מתקתק את הדוברת שעוברת גם היא להפועל , בחירת מאמנים הזויה, ניטרול דירקטוריון והרשימה עוד גדולה מלהכיל. אלה לא טעויות של עשיה אלא טעויות של אני ואפסי עוד. מי זה בדיוק האיש הזה ? מה הכשיר אותו לנהל קבוצת כדורגל ? כמה ספונסרים הוא הביא עד היום ? לכמה שחקנים ומאמנים הוא עוד משלם בגלל רשלנות? ועדיין לא אמרתי מילה. היום זה היה הקש ששבר את גב הגמל. לא מוכרים שחקן שמפללים שיציל את המועדון מריסוק ליריבה לתחתית. מי שלא מבין איך מועדון כדורגל צריך להתנהל שינהל מועדון לילה ויסגור קומבינות בחנויות סקס . שילך ממכבי נתניה ויפה שעה אחת קודם. כמו שהוא מנהל כל אחד יכול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

רציתי לעבור רג׳קט רג׳קט וחלק מהדברים באמת נכונים ,וחלקם לדעתי ממש לא מדויקים, אבל אז הגעתי לרג׳קט על הדוברת ,וזה תסלח לי, כל כך צהוב ורדוד שפשוט מוציא את החשק (שלי) לתת תגובה פה. פשוט רדוד ומתלהם. אצל אופירה זה בטוח היה אייטם.

כנראה שיש עדיין! כמה דברים שאני יודע ואתה לא.

תתפלא... גם אני עשיתי את הטעות כמוך והצטרפתי לפייס. וגם אני קראתי את כל הסיפורים. אני גם קראתי באותו מקום הרבה תשבוחות על אותה דוברת רק כמה שבועות קודם. ואותה דוברת הייתה במועדון עוד לפני אוסידון. ולגבי התקתוקים -אני ממשיך להתייחס לזה כאל רכילות זולה. פשוט מגעיל אותי ההתעסקות בדבר הזה.

(29-Jan-2016 1:55)אלון כתב:  תזכיר לי מתי העברת ביקורת?
ובקשר לכבודי, כבר אמרתי לך בפרטי, את הכסף סופרים במדרגות, נחכה לסוף העונה ונשפוט.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לגבי הביקורת עניתי לך בפוסט אחר.
ולגבי המדרגות - מעניין שפתאום החלטת לספור את הכסף שם. מעניין אותי אם הייתה עיסקה אחרת (למשל ששוינפלד לא היה נשאר) גם היית מחכה לסוף העונה.... יש לי תחושה שהמונח הזה לא היה מוזכר פה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jan-2016, 2:30
הודעה: #12
(29-Jan-2016 2:13)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 0:39)טל.מ כתב:  לא יצאתי נגד אוסידון עד היום למרות שהיה ברור לי שיו״ר שלוקח כספים מספונסרים של הפועל בסוף יצטרך לשלם את המחיר - זגורי לינגאנה אנטל ועכשיו עיסקת שוינפלד. יו״ר שלא מסוגל להשאיר שחקן נוער מבטיח (גם אם הסקאוט לא נפל מהכסא) בגלל חוסר ביחס חם , יו״ר שמסתכסך עם הספונסרים שלו שכנראה לא יחזרו בשנה הבאה, יו״ר שמרחיק בעל ממון שמוכן לתת מכיסו כמו הקורא א.סגל , יו״ר שלכאורה מתקתק את הדוברת שעוברת גם היא להפועל , בחירת מאמנים הזויה, ניטרול דירקטוריון והרשימה עוד גדולה מלהכיל. אלה לא טעויות של עשיה אלא טעויות של אני ואפסי עוד. מי זה בדיוק האיש הזה ? מה הכשיר אותו לנהל קבוצת כדורגל ? כמה ספונסרים הוא הביא עד היום ? לכמה שחקנים ומאמנים הוא עוד משלם בגלל רשלנות? ועדיין לא אמרתי מילה. היום זה היה הקש ששבר את גב הגמל. לא מוכרים שחקן שמפללים שיציל את המועדון מריסוק ליריבה לתחתית. מי שלא מבין איך מועדון כדורגל צריך להתנהל שינהל מועדון לילה ויסגור קומבינות בחנויות סקס . שילך ממכבי נתניה ויפה שעה אחת קודם. כמו שהוא מנהל כל אחד יכול.

רציתי לעבור רג׳קט רג׳קט וחלק מהדברים באמת נכונים ,וחלקם לדעתי ממש לא מדויקים, אבל אז הגעתי לרג׳קט על הדוברת ,וזה תסלח לי, כל כך צהוב ורדוד שפשוט מוציא את החשק (שלי) לתת תגובה פה. פשוט רדוד ומתלהם. אצל אופירה זה בטוח היה אייטם.

תתפלא... גם אני עשיתי את הטעות כמוך והצטרפתי לפייס. וגם אני קראתי את כל הסיפורים. אני גם קראתי באותו מקום הרבה תשבוחות על אותה דוברת רק כמה שבועות קודם. ואותה דוברת הייתה במועדון עוד לפני אוסידון. ולגבי התקתוקים -אני ממשיך להתייחס לזה כאל רכילות זולה. פשוט מגעיל אותי ההתעסקות בדבר הזה.

ובקשר לכבודי, כבר אמרתי לך בפרטי, את הכסף סופרים במדרגות, נחכה לסוף העונה ונשפוט.

ולגבי המדרגות - מעניין שפתאום החלטת לספור את הכסף שם. מעניין אותי אם הייתה עיסקה אחרת (למשל ששוינפלד לא היה נשאר) גם היית מחכה לסוף העונה.... יש לי תחושה שהמונח הזה לא היה מוזכר פה....

שיתקתקו את עצמם למוות מצידי. זה רק סימפטום לצורת הניהול של אדם שהרחיק כל מי שיש לו זיקה למועדון ובא באהבה, קליינמן , סגל , בלדב, ישראל שיצא נגדו בריש גלי.. ועוד היד נטויה. כל אלה לא ידרכו יותר במועדון .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jan-2016, 10:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2016 על ידי 10:34 אלון.)
הודעה: #13
(29-Jan-2016 2:13)אופיר34 כתב:  

אין לי בעיה לספור את הכסף עכשיו, פשוט נותן לך הזדמנות עד סוף העונה לשפר את המצב.
באיזה מקום אנחנו עכשיו?
אוסידון קיבל קבוצה ללא גרעון, מה הגרעון עכשיו? (למרות שאני לא מאשים רק אותו)
כמה מאמנים אימנו עג עכשיו?
כמה שחקנים הוחתמו ושוחררו עוד לפני ששיחקו דקה?
כמה כסף אוסידון גייס?
בכל הסעיפים שהזכרתי אוסידון שובר שיאים שליליים ואתה ממשיך בשלך כאילו הוא הכי טוב שהיה לנו.
כמו ששמת לב אני לא ממובילי המחאה וגם לא ממובילי המבקרים, אך בניגוד אליך אני מבקר כשצריך ומפרגן כשצריך, לא מתעקש לשחות נגד הזרם (בניגוד אליך) ולא מתעקש ללכת רק עם העדר, כל מקרה לגופו.
29-Jan-2016, 10:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jan-2016 על ידי 11:01 עידן444.)
הודעה: #14
(29-Jan-2016 2:11)זאב רווח כתב:  העיסקה מצוינת לנתניה אני שמח שאוסידון פעל הפעם לטובת מכבי נתניה יאללה הגיע הזמן להתאחד מאחרי אוסידון ולאפשר לו להציל אותנו מירידת ליגה

אתה שם לב אופיר 34 אני לא נשר ואפילו לא זאב טורף כשאני רואה שזה לטובת המועדון אני שמח ההישארות של שוינפלד עד סיום העונה + תוספת של דודו ביטון + 1.7 מליון שקל זאת עיסקה מצויינת

אתה מבין את הבעיה? עיתונאי שרוצה להציג את העסקה כטובה גורם לך לחשוב שזה דודו ביטון + 1.7 מיליון- כשבפועל זה דודו ביטון בהשאלה + 900 אלף ש״ח מזמן + זה ששיינפלד נשאר עד סוף העונה + מימיון מחנה אימון לעונה הבאה(הכי הזוי מזה שנים!!! מה השלב הבא? שיקנו לנו מקרר כמו בשנות ה-70?)- והכל יחד מגיע ל 1.7 מיליון כשלשכר של דודו ביטון למעשה משקל די כבד בתוך כל זה- שכר שהפועל ת״א השתוקקה להתפטר ממנו כי הוא מנופח בטירוף ביחס ליכולת והתפוקה של השחקן ובטח גם דחפו כאן שדי השאלה.
עכשיו תשפוט את העסקה כמו שהיא באמת- 900 אלף ש״ח מזומן ולא 1.7!!! השווי הכולל הוא 1.7 וכולל בפנים דברים שאין לנו בהם צורך תמורת שני מלפפונים חמים!!! ולמה? כי המנהל המהולל שסיפר לנו על הניהול המאוזן שלו כדי שלא יקרה מה שקרה בעונה שעברה- נתקע עפ הגב אל הקיר ועם חוסר יכולת לשלם משכורות כבר לפברואר!!!!
אבל סליחה... תשובה, וגאלבוט, וקאהן וסגל אשמים...

29-Jan-2016, 13:04
הודעה: #15
מקפיד לא להיתייחס לגופם של דברים מ1001 סיבות.

.מימון מחנה האימונים זה הבלוף הגדול ביותר.

עלות מחנה האימונים,שלמעשה זה שהות במלון ברמה של 3 כוכבים שהקשר בינו ובין הספורט גם לא מקרי,עולה בסופו של הליך הרבה הרבה הרבה(אמרתי הרבה?)ממחנה אימונים מדודר ורציני באתרים שניבנו לטובת העיניין.
29-Jan-2016, 13:08
הודעה: #16
אייל סגל חוץ מלא לדבר אתה סתם מקשקש כל הזמן

מה היית עושה היום במקום אוסידון ? האם העיסקה טובה או לא טובה ?
קיבלנו עוד חלוץ ושוינפלד נשאר מה לא טוב כאן ?

תעשה טובה או שתדבר ותפתח הכל או שתסתום את הפה אם ידעת שיש דברים לא בסדר התרחקת ושתקת אתה לא פחות גרוע מאלו שעשו את הנזקים בעיני
29-Jan-2016, 13:20
הודעה: #17
השאלה לא במקום. מזה מה היית עושה היום? מנהל נורמלי לא אמור להגיע למצב שהגיע היום. הוא גרם נזק ועכשיו מנסה לתקן עי מכירת נכסים. במקום עבודה מסודר מנהל כזה היה עף מזמן הביתה
29-Jan-2016, 13:24
הודעה: #18
(29-Jan-2016 10:58)עידן444 כתב:  אתה מבין את הבעיה? עיתונאי שרוצה להציג את העסקה כטובה גורם לך לחשוב שזה דודו ביטון + 1.7 מיליון- כשבפועל זה דודו ביטון בהשאלה + 900 אלף ש״ח מזמן + זה ששיינפלד נשאר עד סוף העונה + מימיון מחנה אימון לעונה הבאה(הכי הזוי מזה שנים!!! מה השלב הבא? שיקנו לנו מקרר כמו בשנות ה-70?)- והכל יחד מגיע ל 1.7 מיליון כשלשכר של דודו ביטון למעשה משקל די כבד בתוך כל זה- שכר שהפועל ת״א השתוקקה להתפטר ממנו כי הוא מנופח בטירוף ביחס ליכולת והתפוקה של השחקן ובטח גם דחפו כאן שדי השאלה.
עכשיו תשפוט את העסקה כמו שהיא באמת- 900 אלף ש״ח מזומן ולא 1.7!!! השווי הכולל הוא 1.7 וכולל בפנים דברים שאין לנו בהם צורך תמורת שני מלפפונים חמים!!! ולמה? כי המנהל המהולל שסיפר לנו על הניהול המאוזן שלו כדי שלא יקרה מה שקרה בעונה שעברה- נתקע עפ הגב אל הקיר ועם חוסר יכולת לשלם משכורות כבר לפברואר!!!!

עידן, תסלח לי ,אבל אתה ועוד כמה פה פשוט לא מסוגלים למחול על כבודכם. תהיו גברים, תשאירו רגע בצד את השנה הקשה שעוברת עלינו ותתמקדו בעיסקה המדוברת.
מכרת פה שני שחקנים שעוד לא הוכיחו כלום. מעבר לזה השארת אצלך אחוזים לא מעטים למכירה עתידית כך שאם פתאום שוינפלד יתגלה כאיברהימוביץ הבא ופאדי יהפוך ליורש של פיזה פתאום, גם לך יהיה חלק בדבר הזה.
הצלחת גם להשאיר את שוינפלד אצלך עד סוף העונה ולא חיזקת את הפועל (למרות כל הטררם שעשיתם פה) ,הבאת את ביטון בעלות אפס (ונכון שהוא לא בשיאו אבל אתה זה שאמרת נדמה לי שכדורגל זה דבר דינאמי) , והכנסת לקופה הדלילה 1.2 מליון ולא 900 כמו שאתה טוען.

עכשיו אתה יכול לטעון ש 1.2 זה לא כסף ואפשר היה לקבל יותר על שני הטאלנטים. יכול להיות שאתה צודק, ויכול להיות שלוזון היה מביא אותם ב 3 מליון אבל כנראה שכל המתעניינות למינהן לא היו מוכנות לשים יותר מהסכום הנ"ל על שחקנים שעוד לא הוכיחו את עצמם, וכשאתה נמצא במצב של מכבי נתניה 2015-16 אתה לא יכול לסרב להזדמנות שנוצרה.

ואתה צודק, אם תשובה גאלבוט וקאהן לא יעבירו את מה שהתחייבו בהחלט תהיה בעיה .והם לא חייבים לנו כלום אבל שחברה כאלה נותנים הבטחה אתה סומך על המילה שלהם ובונה תקציב בהתאם.
חוץ מזה אם הגרעון גדל מעבר לזה בגלל פעולות לא אחראיות של אוסידון אני מצפה מהעירייה שערבה לכל כך הרבה כסף שזרם לקבוצה, לעשות בדק בית ואם יתגלה שכך פני הדברים להגיד תודה ושלום למי שגרם למחדל הזה. פשוט מאד (ואני יודע שכביכול אי אפשר לפטר את אוסידון. כביכול...)
29-Jan-2016, 13:27
הודעה: #19
הנה עוד שחקן זר הצטרף לקבוצה הקשר ארסניו ולפורט מהולנד

יש תקווה להישאר אל תשפכו את החרא עם המים והתינוק והמגבות ....
29-Jan-2016, 13:45
הודעה: #20
(29-Jan-2016 13:24)אופיר34 כתב:  
(29-Jan-2016 10:58)עידן444 כתב:  אתה מבין את הבעיה? עיתונאי שרוצה להציג את העסקה כטובה גורם לך לחשוב שזה דודו ביטון + 1.7 מיליון- כשבפועל זה דודו ביטון בהשאלה + 900 אלף ש״ח מזמן + זה ששיינפלד נשאר עד סוף העונה + מימיון מחנה אימון לעונה הבאה(הכי הזוי מזה שנים!!! מה השלב הבא? שיקנו לנו מקרר כמו בשנות ה-70?)- והכל יחד מגיע ל 1.7 מיליון כשלשכר של דודו ביטון למעשה משקל די כבד בתוך כל זה- שכר שהפועל ת״א השתוקקה להתפטר ממנו כי הוא מנופח בטירוף ביחס ליכולת והתפוקה של השחקן ובטח גם דחפו כאן שדי השאלה.

עידן, תסלח לי ,אבל אתה ועוד כמה פה פשוט לא מסוגלים למחול על כבודכם. תהיו גברים, תשאירו רגע בצד את השנה הקשה שעוברת עלינו ותתמקדו בעיסקה המדוברת.
מכרת פה שני שחקנים שעוד לא הוכיחו כלום. מעבר לזה השארת אצלך אחוזים לא מעטים למכירה עתידית כך שאם פתאום שוינפלד יתגלה כאיברהימוביץ הבא ופאדי יהפוך ליורש של פיזה פתאום, גם לך יהיה חלק בדבר הזה.
הצלחת גם להשאיר את שוינפלד אצלך עד סוף העונה ולא חיזקת את הפועל (למרות כל הטררם שעשיתם פה) ,הבאת את ביטון בעלות אפס (ונכון שהוא לא בשיאו אבל אתה זה שאמרת נדמה לי שכדורגל זה דבר דינאמי) , והכנסת לקופה הדלילה 1.2 מליון ולא 900 כמו שאתה טוען.

עכשיו אתה יכול לטעון ש 1.2 זה לא כסף ואפשר היה לקבל יותר על שני הטאלנטים. יכול להיות שאתה צודק, ויכול להיות שלוזון היה מביא אותם ב 3 מליון אבל כנראה שכל המתעניינות למינהן לא היו מוכנות לשים יותר מהסכום הנ"ל על שחקנים שעוד לא הוכיחו את עצמם, וכשאתה נמצא במצב של מכבי נתניה 2015-16 אתה לא יכול לסרב להזדמנות שנוצרה.

ואתה צודק, אם תשובה גאלבוט וקאהן לא יעבירו את מה שהתחייבו בהחלט תהיה בעיה .והם לא חייבים לנו כלום אבל שחברה כאלה נותנים הבטחה אתה סומך על המילה שלהם ובונה תקציב בהתאם.
חוץ מזה אם הגרעון גדל מעבר לזה בגלל פעולות לא אחראיות של אוסידון אני מצפה מהעירייה שערבה לכל כך הרבה כסף שזרם לקבוצה, לעשות בדק בית ואם יתגלה שכך פני הדברים להגיד תודה ושלום למי שגרם למחדל הזה. פשוט מאד (ואני יודע שכביכול אי אפשר לפטר את אוסידון. כביכול...)

אני מקווה בשביל אוסידון שזה לא מה שהוא הולך להגיד לשחקנים כשהם לא יקבלו משכורת... ומקווה מאוד שזה לא מה שהבקרה הולכת להגיד. ״הבטיחו לנו״.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים