שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עשינו רע ולמי?
21-Sep-2015, 0:46
הודעה: #11
RE: מה עשינו רע ולמי?
(20-Sep-2015 22:20)עידן444 כתב:  אפרופו אותו תפקיד... בדיוק היום ישב לו על כיסא מתחת לבניין שאני עובד... גיא צרפתי... בפעם שעברה שראיתי אותו אפילו העברנו זכרונות על אותה עונה גדולה עם גילי על הקווים... אחחח... אילו הצגות נתנו אז בקופסא רובן(שאגב גם קרע את הצולבת ופרש באמצע אותה עונה), יחד עם גיא, פשקו, שלח, גמאן, אוזן, גזל, לוברסקי ואדו.
כל שחקן רכש זה שחקן רכש, ולא היה אסון כזה גדול שהיו גם שחקני בית "בלופים" יחד עם אותם שחקני רכש.
פשקו, בוארון, שלח, גמאן, אוזן, זוויטי, גזל, צוקול ואלפסי מנצחים 0-2 את מכבי חיפה של יצחק שום עם שמות כמו
אוואט, ז'אוטאוטס, חרזי, בנאדו, רוסו, פראליה, קטן, באדיר, עידן טל וברדה.

שים לב לקישור אופיר! היום אתה אומר לי שאי אפשר לתת לשחקנים צעירים תפקיד מרכזי- תראה את הקישור ריבונו של עולם!!!!! קישור של בלופים!!!! ומגינים בלופים!!!!! נגד קבוצה שאין קבוצות כאלה בארץ היום!!! אין זרים כמו שהיו למכבי חיפה אז!!! אין ישראלים כמו שהיו למכבי חיפה אז!!!

שים לב להרכב שניצח את 1-3 מכבי ת"א(הזוכה של אותה עונה)-
פשקו, בוארון, שלח, גמאן, אוזן, עטר, גזל, תומר תייר(איזה בלוף!!!!), אסי וסיהון(איזה בלוף!!!!), אדו ולוברסקי.

שימו לב לכמות שחקני הבית שקיבלו צ'אנסים. מישהו יכול להגיד לי שאלה היו כוכבים גדולים?
עוד שיחקו בעונה הנפלאה הזו- שלומי דהן, ליאור גניש, אבי בן מוחא, רן קוז'וק, לירון וילנר.

ושימו לב לשחקני הרכש שבאמת היו שחקני חיזוק!!!
מרטין פשקו, אמיר שלח, גמאן, לוקמן, לוברסקי, אדו, ראובן עטר, גיא צרפתי!
ככה בונים קבוצה!!!!!!!!!!!
ככה נותנים במה לצעירים!!!!!!!!!!
ככה מרוויחים קבוצה שאוכלת את הדשא ואי אפשר לקחת לה נקודות בבית כי היא לא נתנה לאף קבוצה לנשום!!!!!

אז אל תגידו לי שלא איבדנו את הדרך!!!!!!!!!!!!!!!!
אסי בן מוחא, אסי וסיהון, ישראל זוויטי, רן קוז'וק, וכפיר צוקול לא היו כוכבי כדורגל! וגם הם מצאו עצמם אחר כך בליגות נמוכות!
אז מה??????

עידן ,אני מבין שהנושא בוער בעצמותיך (וגם סימן קריאה אחד מספיק לי...), אבל ככל שאתה ממשיך לזרוק את השמות הנוסטלגים האלה דעתי רק הולכת ומתחזקת.

אתה רוצה להחזיר אותי לימי אשר אלון את מאיר אוזן ?? זה פסגת חלומותיך ??
אתה בא ומשתפך לי על פיקים רגעיים ונצחונות נדירים שקרו אחד לעשור ?? אני זוכר את ה 2:0 הזה וגם את ה 3:0 על הפועל (שחזרה באופוריה מאירופה) ואני זוכר עוד כמה, אבל אני הרבה יותר זוכר את השעות הרבות ששקשקתי בדרך לקרית אליעזר ולבלומפילד ולטדי, ואני זוכר שישיות מפרלייה ,קנדאורוב ושות', וחמישיות מהפועל וימי ראשון שבהם לא יכולתי להראות את הפרצוף שלי ברחוב.

אל תשתפך לי על ההסטוריה של שנות ה 90 והאלפיים כי חוץ מכמה פיקים לא היה בה כלום ! ואני יודע שכולנו אוהבים להזכר בעבר , אבל היום ממרום גילי ובראייה רחבה אני אומר לך שב 70-80 אחוז מכלל המשחקים היינו זוועתיים, איטיים ומקריים, ולא איציק זוהר ולא לאסלו ובטח לא וילנר גרמו לנו להראות אחרת.

שמע ,הבאת פה שמות (ליאור גניש, צוקול, וסיהון... מה עם ניקחה, אדם וייאר, יוסי מלכה ??) שאסור להזכיר לפני השינה... רחמים עלי... צריך לקום בשש בבוקר בלי סיוטים והרטבת לילה....

אתה לא באמת רוצה לבנות קבוצה עם כאלה שמות. זה פשוט התאבדות מיקצועית שאולי תעשה לך ולעוד כמה עיתונאים בשקל וחצי טוב על הלב אבל תגמור אותנו והפעם סופית....

באמת שלא מבין אם זה זכרון קצר או סתם בעסה על ההווה הקשה שלנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2015, 7:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 7:51 עידן444.)
הודעה: #12
(21-Sep-2015 0:46)אופיר34 כתב:  
(20-Sep-2015 22:20)עידן444 כתב:  אפרופו אותו תפקיד... בדיוק היום ישב לו על כיסא מתחת לבניין שאני עובד... גיא צרפתי... בפעם שעברה שראיתי אותו אפילו העברנו זכרונות על אותה עונה גדולה עם גילי על הקווים... אחחח... אילו הצגות נתנו אז בקופסא רובן(שאגב גם קרע את הצולבת ופרש באמצע אותה עונה), יחד עם גיא, פשקו, שלח, גמאן, אוזן, גזל, לוברסקי ואדו.
כל שחקן רכש זה שחקן רכש, ולא היה אסון כזה גדול שהיו גם שחקני בית "בלופים" יחד עם אותם שחקני רכש.
פשקו, בוארון, שלח, גמאן, אוזן, זוויטי, גזל, צוקול ואלפסי מנצחים 0-2 את מכבי חיפה של יצחק שום עם שמות כמו
אוואט, ז'אוטאוטס, חרזי, בנאדו, רוסו, פראליה, קטן, באדיר, עידן טל וברדה.

שים לב לקישור אופיר! היום אתה אומר לי שאי אפשר לתת לשחקנים צעירים תפקיד מרכזי- תראה את הקישור ריבונו של עולם!!!!! קישור של בלופים!!!! ומגינים בלופים!!!!! נגד קבוצה שאין קבוצות כאלה בארץ היום!!! אין זרים כמו שהיו למכבי חיפה אז!!! אין ישראלים כמו שהיו למכבי חיפה אז!!!

שים לב להרכב שניצח את 1-3 מכבי ת"א(הזוכה של אותה עונה)-
פשקו, בוארון, שלח, גמאן, אוזן, עטר, גזל, תומר תייר(איזה בלוף!!!!), אסי וסיהון(איזה בלוף!!!!), אדו ולוברסקי.

שימו לב לכמות שחקני הבית שקיבלו צ'אנסים. מישהו יכול להגיד לי שאלה היו כוכבים גדולים?
עוד שיחקו בעונה הנפלאה הזו- שלומי דהן, ליאור גניש, אבי בן מוחא, רן קוז'וק, לירון וילנר.

ושימו לב לשחקני הרכש שבאמת היו שחקני חיזוק!!!
מרטין פשקו, אמיר שלח, גמאן, לוקמן, לוברסקי, אדו, ראובן עטר, גיא צרפתי!
ככה מרוויחים קבוצה שאוכלת את הדשא ואי אפשר לקחת לה נקודות בבית כי היא לא נתנה לאף קבוצה לנשום!!!!!

אז אל תגידו לי שלא איבדנו את הדרך!!!!!!!!!!!!!!!!
אסי בן מוחא, אסי וסיהון, ישראל זוויטי, רן קוז'וק, וכפיר צוקול לא היו כוכבי כדורגל! וגם הם מצאו עצמם אחר כך בליגות נמוכות!
אז מה??????

עידן ,אני מבין שהנושא בוער בעצמותיך (וגם סימן קריאה אחד מספיק לי...), אבל ככל שאתה ממשיך לזרוק את השמות הנוסטלגים האלה דעתי רק הולכת ומתחזקת.

אתה רוצה להחזיר אותי לימי אשר אלון את מאיר אוזן ?? זה פסגת חלומותיך ??
אתה בא ומשתפך לי על פיקים רגעיים ונצחונות נדירים שקרו אחד לעשור ?? אני זוכר את ה 2:0 הזה וגם את ה 3:0 על הפועל (שחזרה באופוריה מאירופה) ואני זוכר עוד כמה, אבל אני הרבה יותר זוכר את השעות הרבות ששקשקתי בדרך לקרית אליעזר ולבלומפילד ולטדי, ואני זוכר שישיות מפרלייה ,קנדאורוב ושות', וחמישיות מהפועל וימי ראשון שבהם לא יכולתי להראות את הפרצוף שלי ברחוב.

אל תשתפך לי על ההסטוריה של שנות ה 90 והאלפיים כי חוץ מכמה פיקים לא היה בה כלום ! ואני יודע שכולנו אוהבים להזכר בעבר , אבל היום ממרום גילי ובראייה רחבה אני אומר לך שב 70-80 אחוז מכלל המשחקים היינו זוועתיים, איטיים ומקריים, ולא איציק זוהר ולא לאסלו ובטח לא וילנר גרמו לנו להראות אחרת.

שמע ,הבאת פה שמות (ליאור גניש, צוקול, וסיהון... מה עם ניקחה, אדם וייאר, יוסי מלכה ??) שאסור להזכיר לפני השינה... רחמים עלי... צריך לקום בשש בבוקר בלי סיוטים והרטבת לילה....

אתה לא באמת רוצה לבנות קבוצה עם כאלה שמות. זה פשוט התאבדות מיקצועית שאולי תעשה לך ולעוד כמה עיתונאים בשקל וחצי טוב על הלב אבל תגמור אותנו והפעם סופית....

באמת שלא מבין אם זה זכרון קצר או סתם בעסה על ההווה הקשה שלנו.
אופיר, אני לא מבין למה את מתעקש להתבצר ולפספס את הנקודה פעם אחר פעם. לרוב השמות כאן אני לא מתגעגע. חלקם אפילו היו שחקני כדורגל לא טובים. וזה עוד יותר מדגיש את הנקודה של שחקני הבית והדרך. כשיש לך 5-6 שחקני בית בהרכב ומעל 10 בסגל זה כוח. כשיש לך תקציב נמוך זה גורם לכך שאתה מביא פחות שחקני רכש ושחקני רכש שבאמת טובים יותר משחקני הבית.
אתה מסתכלים על מכבי פ"ת ומשפריצים על שחקני הבית. אני עשיתי תחקיר קטן כמה חרא אוכלים במכבי פ"ת על כל גידי קניוק או ניצן דמארי עד שרואים תוצרת. במקרה של קניוק זה לקח 5 שנים. במקרה של דמארי זה לא קרה מעולם. או המגן שלהם שאפילו בנוער לא היה שחקן הרכב אבל אין להם מגן ימני והחליטו שדור אלו ישחק ויהי מה. אז לפעמים יורדים ליגה, ולפעמים עולים וכמעט שוב יורדים ליגה(אם אשדוד לא פותחת להם רגליים ושחקני בני יהודה לא בועטים ממטר החוצה מול שער ריק הם שוב יורדים ליגה), אבל אתה יכול להגיד שיש שם דרך. והיום עם תקציב כמו שלך יש להם קבוצה עם בסיס. ואצלך כל שנה מחליפים את כל השחקנים...
אז בוא תסביר לי למה אתם מהללים את מכבי פ"ת האפורה של היום ומכבי נתניה של גילי לנדאו שנתנה כדורגל נהדר עם 5-6 שחקני בית בהרכב עושה לך סיוטים לפני השינה?
ממש לא מתגעגע לאשר אלון אבל להוציא את תקופת יאמר- אשר אלון לפחות ניהל את העסק בשפיות ועם איזה הגיון מסויים ואפילו גיל לב ובלדב למרות המגבלות גרמו לעסק להראות יציב. הם עשו טעות אחת קריטים- שהביאו טל בנין שהכניס את כל המערכת לסחרור... אבל אפילו טל בנין לפחות לא היה פחדן והריץ כמה שחקני בית. הבעיה שלו היתה ששחקני המפתח בגדו בו ובמועדון והביאו יחד עם הרבה גורמים לירידת ליגה. מה שקורה בנתניה בעידן שגב, ובינתיים גם בעידן אוסידון- הוא היעדר דרך ויוביל אותנו לאבדון. מכבי נתניה עם שחקן בית וחצי- אין לה זכות קיום!!! בטח לא במתכונת הנוכחית.
21-Sep-2015, 9:35
הודעה: #13
אשר אלון = קידוש ומיתוג הבינוניות של המועדון הזה.
21-Sep-2015, 9:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 9:41 עידן444.)
הודעה: #14
(21-Sep-2015 9:35)פיליפצוק כתב:  אשר אלון = קידוש ומיתוג הבינוניות של המועדון הזה.
לא תוציאו ממני הגנה על האיש.
אני לא מחבב אותו ואכן הוא קידוש ומיתוג הבינוניות אבל יש דברים שהוא עשה נכון. וכנראה שגם היום הוא עושה משהו נכון. בקבוצה שאין בה כלום.
21-Sep-2015, 10:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 10:21 אלון.)
הודעה: #15
(21-Sep-2015 9:35)פיליפצוק כתב:  אשר אלון = קידוש ומיתוג הבינוניות של המועדון הזה.

עד שלא יגיע בעל בית רציני שם אנחנו נמצאים וככל שנפנים את זה מהר יותר ייטב לנו.
ככל שיקדמו/יפתחו יותר שחקני בית כך יוכלו להפנות יותר תקציבים לשחקנים זרים שיוכלו לשדרג את הבינוניות של שחקני הבית. ככל שיביאו יותר שמעון הרושים ועומר ורד וכו כך ישאר פחות כסף לזרים שאמורים לשדרג. ברגע שמישהו יפנים את זה למעלה ויחל לפעול בכיוון מצבנו ישתפר.
21-Sep-2015, 10:35
הודעה: #16
עידן, מי שמתעקש פה זה אתה ידידי.
אתה בצורה פופוליסטית מדקלם לי את הסיסמה הזאת של שחקני בית ולא מצליח להפנים ולהשלים שאין לך בדור הנוכחי אף כשרון אמיתי (וגם לא פחות מזה) שמגיע לו לקבל את הבמה ולקבל עדיפות על שחקנים שמביאים מבחוץ.

ולגבי פ"ת, קודם כל אותי לא שמעת מהלל ומפאר את מכבי פ"ת אז בוא נדייק בבקשה. מעבר לזה, כן בפ"ת הצליחו לייצר שחקנים בשנים האחרונות כמו נאור פסר, קניוק ודמארי. שחקנים מהסוג, שמה לעשות ,אצלנו לא גדלו בשנים האחרונות, ואל תגיד לי עכשיו לא גדלו כי לא טיפחנו, כי אני לא קונה את זה. תהפוך את זה איך שאתה רוצה אבל לא תצליח לייצר יש מאין גם אם אבי לוזון ינהל אותך מחר. זה חומר הגלם שיש פה ואיתו תנסה לעשות את המכסימום. שיהיה לך פעם בעל בית תוכל אולי להביא ילדים כשרוניים מחוץ לטריטוריה שבעתיד יוכלו להשתלב בבוגרת גם.

אני גם חוזר על הנושא של טוברוק (שמאד קל להתעלם ממנו) שלא קיים בשום מקום אחר בארץ ופוגע בצורה אנושה בטיפוח וקידום של שחקני נוער כשרוניים ושילובם בקבוצה הבוגרת. זה נתון מאד חשוב בכל הויכוח שלנו.

ואחרון, עברתי על ההרכב בתקופת לנדאו - אוזן, וסיהון, גזל, וזביטי אלו שחקני הבית ששותפו בד"כ. אם אתה שואל אותי ,היחידי שאולי הייתי חושב לשלב אותו היום זה גזל. כל השאר לא מתאימים (כולל אוזן שנמכר לחיפה בגלל הלב הטוב של שחר) ולא שווי ערך לשום שחקן שהבאנו מבחוץ, וגם אם כן ,עם כל הבינוניות שלהם לא תמצא היום במחלקת הנוער שחקנים אפילו ברמה של הנ"ל. עצוב אבל זה מה יש.
21-Sep-2015, 14:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 14:23 ORENARIEL.)
הודעה: #17
אופיר זאת בדיוק הנקודה שעידן מנסה להעביר..
צריך שיהיו שחקני בית בינוניים עד בינוניים מינוס ואיתם אפשר לבנות קבוצה טובה..

אפשר שכל החלק הדפנסיבי יתבסס על שחקני בית, כי לא ממש צריך כשרון בתפקידים האלה בליגת הפח שלנו.. מספיק שיש לך כושר מעולה, טירוף ומוטיבציית שיא

וכל התקציב יילך על שחקני התקפה 4-6 שחקני התקפה איכותיים ביותר, ברמה הגבוהה ביותר, והשכר שלהם יהיה בהתאם
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים