שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שניר דורי נשאר
27-Jul-2015, 16:56
הודעה: #11
RE: שניר דורי נשאר
ועדיין מסכים עם אליהו,להשאיל שחקנים עד לשלב שקבוצה משאילה תבקש העברה ושם יעמוד לפנינו "זכות סרוב"(ראה מקרה תירם).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2015, 16:59
הודעה: #12
תנו לשחקני הבית לשחק במועדון , אם הוא שוער עם פוטנציאל גדול אז הוא צריך להשאר ולקבל את ההזדמניות שלו , בדיוק כמו המקרה של אבו עביד..
מה שווה שהוא יעבור לקבוצה תחתית בליגה לאומית ויחטוף שערים בלי סוף ? ניקח אותו להיות שוער ראשון?
אם ברק לוי הצליח בתור שוער שני במכבי אין סיבה שדין גל לא יצליח בנתניה , הוא לא סתם בסגל הנבחרת
אם היה פה מאמן שמאמין בצעירים ויודע לטפח אותם כמו ראובן עטר , דין גל היה שוער שני בוודאות
27-Jul-2015, 17:13
הודעה: #13
העובדה היחידה שאני מכיר שהוא יצא בתור שוער שני ובמחנה הוחלט להחתים מישהו אחר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Jul-2015, 17:14
הודעה: #14
שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 16:54)amir כתב:  מי עשה טעות עם ליפשיץ הוא קיבל את כל הבמה ואכזב

אכזב ? זרקו שוער בן 19 עם אפס ניסיון לשני משחקים מול גלא עם אפס הגנה כדי לקבל 10 שערים... ליפשיץ לא מאור הגולה מבחינת יכולתו אבל שוער ליגה לגיטימי שספג מעט מאוד שערים העונה. לא ראיתי במה הוא פחות טוב מלויטה דורי ובטח הרוש . שוערים צריך לדעת לגדל . אז אין לו יחסי ציבור.. אני מקווה שמישהו מכוון את הקריירה של דין גל טוב יותר אחרת נפסיד גם אותו. אני גם ממש לא בטוח במה ברק לוי טוב משניר דורי אבל זה כבר סיפור אחר .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Jul-2015, 17:14
הודעה: #15
שניר דורי נשאר
לא רוצה את רובן עטר במועדון אבל יש משהו במה שאורן אומר.
אני לא יודע מה היכולות של דין אבל מתי שהוא המועדון צריך למצא את הנוסחא לגידול שוער למועדון. אם אני לא טועה מאז שטראובר לא היה כאן שוער שעמד 2 עונות ברצף ושלא נדבר מי היה השוער ״בית״ האחרון ששיחק לפחות עונה אחת מלאה אצלנו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Jul-2015, 17:19
הודעה: #16
(27-Jul-2015 16:59)ORENARIEL כתב:  תנו לשחקני הבית לשחק במועדון , אם הוא שוער עם פוטנציאל גדול אז הוא צריך להשאר ולקבל את ההזדמניות שלו , בדיוק כמו המקרה של אבו עביד..
מה שווה שהוא יעבור לקבוצה תחתית בליגה לאומית ויחטוף שערים בלי סוף ? ניקח אותו להיות שוער ראשון?
אם ברק לוי הצליח בתור שוער שני במכבי אין סיבה שדין גל לא יצליח בנתניה , הוא לא סתם בסגל הנבחרת
אם היה פה מאמן שמאמין בצעירים ויודע לטפח אותם כמו ראובן עטר , דין גל היה שוער שני בוודאות

אורן,שוער זה 80% בהצלחה/אי הצלחה של קבוצה.
שוער ללא בטחון/ללא ניסיון,זה הגנה ללא בטחון/זו התקפה לא תכליתית.
שוער בן 20 צריך לשחק,שוער שני משחק מעט מאוד(במקרה הטוב) ואם רוצים לטפח שוער,חייבים לאפשר לו להתפתח בחוץ.
מההכרות שלי איתו,הוא עדיין לא בשל לעמוד בשער בליגת העל.
27-Jul-2015, 17:19
הודעה: #17
(27-Jul-2015 17:14)טל.מ כתב:  

אכזב ? זרקו שוער בן 19 עם אפס ניסיון לשני משחקים מול גלא עם אפס הגנה כדי לקבל 10 שערים... ליפשיץ לא מאור הגולה מבחינת יכולתו אבל שוער ליגה לגיטימי שספג מעט מאוד שערים העונה. לא ראיתי במה הוא פחות טוב מלויטה דורי ובטח הרוש . שוערים צריך לדעת לגדל . אז אין לו יחסי ציבור.. אני מקווה שמישהו מכוון את הקריירה של דין גל טוב יותר אחרת נפסיד גם אותו. אני גם ממש לא בטוח במה ברק לוי טוב משניר דורי אבל זה כבר סיפור אחר .

עזוב אנחנו ממחזרים חומרים פה מ2013 בנושא ליפשיץ וטופי לא נסכים אף פעם. בקשר לדין גל מסכים איתך לחלוטין.

27-Jul-2015, 17:22
הודעה: #18
(27-Jul-2015 17:14)טל.מ כתב:  

קטעים איתך....מתי ראית את ברק לוי משחק?
ברק לוי מה3 שוערים הטובים בישראל!!!
לשים אותו ואת ליפשיץ/דורי/לוויטה באותה סקלה,זה ממש אי הכרות מוחלטת עם כל ה4(לגבי הרוש זה סיפור לא ברור,זוכר אותו בתחילת דרכו,צוק איתן...ובשנה האחרונה הזכיר את ליפשיץ בנתניה).
The following 2 users Like אייל ס's post:
Shaul (2828-0707-2015201520152015), פיליפצ'וק (2727-0707-2015201520152015)
27-Jul-2015, 17:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 17:32 ORENARIEL.)
הודעה: #19
ניר דוידוביץ ערך את הבכורה שלו בגיל 19 בהרכב מכבי חיפה , ותמיד נשאר בחיפה ולא הושאל גם כשהיה עליו להתמודד עם רפי כהן ובוני גינצבורג
בגיל 21 היה כבר השוער הראשון של מכבי חיפה ובגיל 22 כבר ערך את הבכורה בנבחרת.
איזה בטחון היה לניר? , איזה ניסיון בדיוק היה לניר?
אייל כמה כבר מושאלים אתה מכיר בארץ שהושאלו וחזרו לקבוצת האם בתור הצלחה? אשמח לשמוע דוגמאות (ולא רק במכבי נתניה) , אם הוא מושאל הסיכויים שיחזור לפה נמוכים
לא צריך להשאיל אותו לשום מקום , המאמן פשוט צריך לסמוך עליו , ולהעיף את שניר דורי כמה שיותר מהר

ואייל אם הוא לא בשל לעמוד בשער אז אולי הוא לא מתאים למכבי נתניה בכלל..
בטחון הוא יקבל במשחקי אימון ובנבחרת , או שהוא טוב והוא מתאים או שלא
27-Jul-2015, 17:32
הודעה: #20
את דרכו בכדורגל החל קסיאס בקבוצות הילדים והנוער של מועדון הכדורגל ריאל מדריד. ב-27 בנובמבר 1997, כשהוא בן 16 בלבד, זומן לראשונה לסגל הקבוצה הבוגרת לקראת המשחק נגד רוזנבורג בלקלאב במסגרת ליגת האלופות לעונת 1997/1998. למרות זאת, את הופעת הבכורה שלו בהרכב ערך רק שנה מאוחר יותר, כאשר החליף את שוערה של ריאל דאז, בודו אילנגר. בעונה שלאחר מכן, הפך רשמית לשחקן הקבוצה ונבחר לשמש כשוער הראשון שלה.‏[2] בשנת 2000, הפך לשוער הצעיר בכל הזמנים שמופיע בגמר ליגת האלופות , כאשר ריאל ניצחה במשחק הגמר את ולנסיה בתוצאה 0-3, ארבעה ימים בלבד לאחר יום הולדתו ה-19.‏‏[3] כמו כן, זכה בעונה זו גם בפרס בראבו, הניתן מדי שנה לכדורגלן הצעיר המצטיין באירופה
אורן כמה כאלה אתה מכיר?
את סיפור דוידוביץ אני מכיר מצויין ויכול לומר לך שמגיל צעיר הוא סומן כשוער העתיד של מכבי חיפה כל המועדון חיכה לרגע וכשהגיע היום הוא היה מוכן, כנראה שדין עוד לא נראה לך שמישהו פה היה מסרב לראות אותו בשער אם הוא היה מוכן, בשל מתאים, צא מהסרט שלך אף אחד לא עושה בכוונה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים