שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לשבת יותר על הגדר
21-Dec-2014, 20:51
הודעה: #11
אני לא חושב שלמישהו יש הסבר מה קורה בקבוצה. קנדה אוכל בלי מלח את כל המתחרים שלו בעמדה הזו. לא ברור למה מזרחי הביא אותו אם הוא פשוט לא סופר אותו. אף אחד לא מבין איך רול מהיציע מגיע ל11 ושריקי ההיפך. מה מזרחי רוצה לא נראה לי שגם הוא מבין. למה למשל לא לצרוח על כל החמורים בהפסקה שמשחקים לבד להתחיל לשחק כקבוצה ובמקום להוריד את קאיודה לשחק עם אור ברוך וקאיודה ? ראבאק תשנה משהו ? מאמן מקובע ומיושן שלא מכיר מילימטר מעבר לעיניו. ועדיין לא להאמין הוא הכי פחות גרוע ממה שנוכל להביא. המצב פשוט חרא, אין מילים טובות יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Dec-2014, 21:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2014 על ידי 21:37 nitzan.)
הודעה: #12
RE: אי אפשר לשבת יותר על הגדר
(21-Dec-2014 20:46)עידן444 כתב:  איך הוא יכול לחתוך אותו? יש סעיף יציאה לא מותנה בינואר מהחוזה שלו?

לגבי קנדה, למיטב הבנתי אכן קיים סעיף כזה. חד צדדי לטובת הקבוצה.
22-Dec-2014, 0:52
הודעה: #13
חבל שבחוזה של המאמן אין סעיף כזה
The following 1 user Likes זיו פלם's post:
ransha (2222-1212-2014201420142014)
22-Dec-2014, 8:55
הודעה: #14
קנדה ישוחרר תפסיקו לחפור עליו זה כבר פאסה מזרחי לא אשם אין פשוט כסף
22-Dec-2014, 9:58
הודעה: #15
(21-Dec-2014 20:51)טל.מ כתב:  אני לא חושב שלמישהו יש הסבר מה קורה בקבוצה. קנדה אוכל בלי מלח את כל המתחרים שלו בעמדה הזו. לא ברור למה מזרחי הביא אותו אם הוא פשוט לא סופר אותו. אף אחד לא מבין איך רול מהיציע מגיע ל11 ושריקי ההיפך. מה מזרחי רוצה לא נראה לי שגם הוא מבין. למה למשל לא לצרוח על כל החמורים בהפסקה שמשחקים לבד להתחיל לשחק כקבוצה ובמקום להוריד את קאיודה לשחק עם אור ברוך וקאיודה ? ראבאק תשנה משהו ? מאמן מקובע ומיושן שלא מכיר מילימטר מעבר לעיניו. ועדיין לא להאמין הוא הכי פחות גרוע ממה שנוכל להביא. המצב פשוט חרא, אין מילים טובות יותר.

אח שלי לקנדה יש בעיה שכשגילו אותה שמו עליו איקס
22-Dec-2014, 10:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Dec-2014 על ידי 10:28 עידן444.)
הודעה: #16
(22-Dec-2014 9:58)דוד חטב כתב:  
(21-Dec-2014 20:51)טל.מ כתב:  אני לא חושב שלמישהו יש הסבר מה קורה בקבוצה. קנדה אוכל בלי מלח את כל המתחרים שלו בעמדה הזו. לא ברור למה מזרחי הביא אותו אם הוא פשוט לא סופר אותו. אף אחד לא מבין איך רול מהיציע מגיע ל11 ושריקי ההיפך. מה מזרחי רוצה לא נראה לי שגם הוא מבין. למה למשל לא לצרוח על כל החמורים בהפסקה שמשחקים לבד להתחיל לשחק כקבוצה ובמקום להוריד את קאיודה לשחק עם אור ברוך וקאיודה ? ראבאק תשנה משהו ? מאמן מקובע ומיושן שלא מכיר מילימטר מעבר לעיניו. ועדיין לא להאמין הוא הכי פחות גרוע ממה שנוכל להביא. המצב פשוט חרא, אין מילים טובות יותר.

אח שלי לקנדה יש בעיה שכשגילו אותה שמו עליו איקס

משהו שלא ידעו עליו כשהתלבטו חודש אם להחתים אותו???

טוב שלא עשו תוכנית ריאלטי כדי לבחור מגן ימני. רק זה היה חסר כאן בקיץ... כמה התעסקות... כמה מועמדים... כמה התלבטויות... ובסוף מגן שעוד בליגה השניה התייחסו אליו כאילו הוא איזה טפיל שיושב על עמדת זר וצריך להיפטר ממנו משחק אצל מובילת הטבלה... לך תבין! עמדה הכי בעייתית בכדורגל הישראלי וכאב להם שיושב עליה זר כאילו באמת הביאו לכאן את קרלוס אריאס, לואיס מרין, ויורל טנסה, לאסלו צה ואיגוד שקווירין.
22-Dec-2014, 10:44
הודעה: #17
כן דוד מה הבעיה שגילו אצל קנדה ?

22-Dec-2014, 11:01
הודעה: #18
עזוב לא נעים משהו שקרה לו גם במועדונים אחרים ופה חשבו שישנו את כשהבינו שהסיפור עמוק שמו איקס...
פעם ב-4 עיניים יש פה יותר מידי עיתונאים והיות וקנדה אבא ועדיין צריך לפרנס נשמור על כבודו...
22-Dec-2014, 11:13
הודעה: #19
בסדר כולנו יודעים מה הקטע של קנדה נכון ? אז למה החתימו אותו ? שום דבר חדש הכל היה ידוע מראש . כישלון אחרי כישלון . במקום יוסי מזרחי אחרי שהעונה הזו תיגמר, אם יש לו יושר מקצועי כדאי שיעשה חושבים עם עצמו. 100% כישלון בכל שחקן בכל עמדה.

22-Dec-2014, 11:31
הודעה: #20
גילוי נאות..קנדה למד עם הבת שלי בכתה(כל התיכון),היה חבר של החברה הכי טובה שלה ואת סיפורי הכשרון הצעיר קנדה אני מכיר מאז ימי "בליך" העליזים..
מה שהיה נכון בתיכון היה נכון בהפועל ת"א,בהפועל חיפה,בחו"ל וכניראה גם במכבי נתניה.
שנים השם שלו עלה וירד ברגע שמי שקיבל החלטות עד לפני שנה וחצי שמע מהמאמנים השונים את השם קנדה.
אין לי מושג איך הפעם השם עלה והוחתם במועדון,אך ברור לי שזה לא אמור להפתיע אותנו,כמו שמות רבים וטובים שהוחתמו וחוץ מלקבל שכר ולהגדיל את התקציב,לא עשו דבר וחצי דבר עבור מכבי נתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים