שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לראות לקנא וללמוד
30-Sep-2014, 0:40
הודעה: #11
RE: לראות לקנא וללמוד
לא יודע איך לא מדגדג לאחד כמו תשובה לבוא ולהראות לכולם מאיפה משתין הדג... אני יודע שלהרבה אנשים כבר נמאס לפנטז על זה, אבל אני באמת תוהה למה אשר אלון כן, עופר רזמוביץ כן, דניאל יאמר כן, אלי שגב כן, יוסי מאור כן, ובן העיר הזו שיכול לבלוע את כולם יחד לא...
ועוד דבר קטן ששמתי אליו לב היום... בני יהודה נתנה שישיה. אני חושב שגם נתניה עם גישה קצת יותר חיובית ופחות לחוצה היתה יכולה לתת לנו הצגה או שתיים כאלה ולא רק בגארבג טיים. אמנם אם בני יהודה לא תנצח במשחק הבא מדובר בחוסר יציבות מטריד, אבל התחושה שלי זה שהיום היה המפנה ומכאן זה כבר יזרום להם חלק לפחות כמו לנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Sep-2014, 0:41
הודעה: #12
(30-Sep-2014 0:19)amir כתב:  איזה פירות היא קוצרת בדיוק גם שנה שעברה מכבי הפסידו שם באותה תוצאה ולקחו אליפות וגם השנה ייקחו מה השתנה?

אתה שואל ברצינותHuhHuhHuh
הלוואי עלינו בעלים ודרך כמו שיש בב״ש.זו לא שאלה של ניצחון כזה או אחר,או אם תיקח אליפות או לא,אלה הדרך והיציבות הניהולית והכלכלית שיש שם.
30-Sep-2014, 0:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Sep-2014 על ידי 0:50 עידן444.)
הודעה: #13
גם אלה שלא אוהבים את ב״ש חייבים להודות - אלונה ברקת היא יהלום אמיתי! לא רואה מצב שאפשר לא לאהוב ולהעריך את האישה הזו. מגיע לה להצליח! וכמו שאמרתי בעבר, לדניאל יאמר בהשקעה כספית בסדרי גודל די דומים לאלה של אלונה, הצליח לבנות כאן קבוצת צמרת בזמן הרבה יותר קצר. נתוני הפתיחה בנתניה פשוט הרבה יותר נוחים וקלים מאשר בב״ש. ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת. תן לי את הכסף של אלי טביב, ואני תוך כמה חודשים מרים כאן מועדון לתפארת! אולי יום אחד עוד יבוא לי איזה רעיון כביר ואמכור איזה סטרט-אפ ב- 200 מיליון דולר:-)
מבטיח לקיים את ההבטחה!!!

כתבתי את זה לפני או אחרי שהלכתי לישון??? :-)
30-Sep-2014, 7:13
הודעה: #14
(30-Sep-2014 0:41)אלון כתב:  
(30-Sep-2014 0:19)amir כתב:  איזה פירות היא קוצרת בדיוק גם שנה שעברה מכבי הפסידו שם באותה תוצאה ולקחו אליפות וגם השנה ייקחו מה השתנה?

אתה שואל ברצינותHuhHuhHuh
הלוואי עלינו בעלים ודרך כמו שיש בב״ש.זו לא שאלה של ניצחון כזה או אחר,או אם תיקח אליפות או לא,אלה הדרך והיציבות הניהולית והכלכלית שיש שם.

קצת התלהבות יתר...
אין מה להתלהב יותר מידי. אחרי שבע השנים הרעות באו שתיים טובות. בלי ההורדה של מכבי פ"ת הם היו בלאומית. מקצועית וניהולית נכשלו שנה אחרי שנה עד שהגברת החליטה לשים הרבה כסף.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
30-Sep-2014, 7:45
הודעה: #15
למרות הנצחון ואם כל הרכש הגדול שלהם הם נראים גרוע, בקושי עברו את האמצע אתמול,אין להם סיכוי לקחת אליפות העונה.
נכון שהם מאורגנים , וזה רק בגלל אלונה, אבל אין להם בסיס של שחקני בית , שיכול למשוך גם ביום שאלונה לא תהיה ,וביום שלאלונה או בעלה ימאס מהכדורגל גם יגמר הסיפור היפה הזה.
שיהיה להם בהצלחה.
30-Sep-2014, 7:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Sep-2014 על ידי 8:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #16
אף אחד לא מתלהב, פשוט מעריכים את אורך הרוח, הסבלנות וההשקעה שלה לאורך זמן ללא קפריזות מתחלפות.
אנשים חושבים שזה בא לה בקלות, שוכחים כמה חרא היא אכלה (השחקן הזר שהתמוטט ומת לה במגרש, סיפור האוטובוס, מאבקי התחתית, אין ספור מאמנים ושחקנים שעברו שם, קהל בעייתי) דרך אגב גם היא בדומה ליאמר ממתינה כבר שנים לאיצטדיון ראוי.
כל שנה היא מעלה עוד הילוך בדרך למטרה בשנה שעברה זה היה החזרת ברדה ובוזגלו, השנה מליקסון וארבייטמן וכמעט עטר.
בסוף היא תגיע למטרה לא יעזור כלום וזה יקרה בשנה שנתיים הקרובות.
30-Sep-2014, 8:07
הודעה: #17
Re: RE: לראות לקנא וללמוד
(30-Sep-2014 0:14)פיליפצוק כתב:  אתם יש לכם זיכרון קצר, אתם שוכחים כמה שנים של חרא אכלה אלונה עד שהגיעה לזמן הזה, כמה מיליונים היא זרקה לזבל. אבל הייתה לה את הסבלנות להמשיך ולהמשיך ולא כמו יאמר שחתך אחרי שלוש שנים.
מי שמשקיע לאורך זמן, עיקבי ולא עוזב/פורש כשקצת קשה בסוף יקצור את הפירות.

צודק
כנ"ל איזי -ירד ליגה ולא התייאש

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
30-Sep-2014, 8:12
הודעה: #18
(30-Sep-2014 7:45)Shaul כתב:  למרות הנצחון ואם כל הרכש הגדול שלהם הם נראים גרוע, בקושי עברו את האמצע אתמול,אין להם סיכוי לקחת אליפות העונה.
נכון שהם מאורגנים , וזה רק בגלל אלונה, אבל אין להם בסיס של שחקני בית , שיכול למשוך גם ביום שאלונה לא תהיה ,וביום שלאלונה או בעלה ימאס מהכדורגל גם יגמר הסיפור היפה הזה.
שיהיה להם בהצלחה.
זה אחד ההבדלים בין קבוצת תחתית לקבוצת צמרת. הם נראים גרוע, לא שולטים במשחקים, לא מכתיבים את הקצב, ויש להם 7/9 ואנחנו נראים בסדר, לפרקים אפילו טוב, ובגלל טעויות לא מחויבות(מאוד מאוד לא מחויבות) אנחנו עם 1/9...
30-Sep-2014, 9:53
הודעה: #19
(30-Sep-2014 8:12)עידן444 כתב:  
(30-Sep-2014 7:45)Shaul כתב:  למרות הנצחון ואם כל הרכש הגדול שלהם הם נראים גרוע, בקושי עברו את האמצע אתמול,אין להם סיכוי לקחת אליפות העונה.
שיהיה להם בהצלחה.
זה אחד ההבדלים בין קבוצת תחתית לקבוצת צמרת. הם נראים גרוע, לא שולטים במשחקים, לא מכתיבים את הקצב, ויש להם 7/9 ואנחנו נראים בסדר, לפרקים אפילו טוב, ובגלל טעויות לא מחויבות(מאוד מאוד לא מחויבות) אנחנו עם 1/9...

עידן,אנחנו לא ניראים בסדר ולהראות לפרקים טוב,זה ממש לא להראות בסדר או טוב,לא לוקחים ממחצית אחת 10 דקות ומשניה 7 דקות ומחברים בין כמה מחציות של כמה משחקים מוציאים שורש ריבועי מכפילים ב3.14 ומחלקים במספר ראשוני.
ספורט בכלל ומשחק קבוצתי בפרט,מורכב מתוכנית משחק מצד אחד משמירה על אותה תוכנית ועל הקצב שנקבע מראש לאורך המשחק.
ולנו אין תוכנית ואין קצב ובטח ובטח לא שמירה.
זה שערן לוי מבריק מפעם לפעם ובדרך מאבד אין סוף כדורים/מתעצבן ומביים פציעות/מנסה לבעוט למסגרת וכושל במרבית המקרים לא הופך אותנו לנראים בסדר.
.לעומת זאת כשאתה מסתכל על קרית שמונה והפועל ב"ש (נכון לשנתיים האחרונות),אתה יכול להתקנא ולמרות שאני לא קנאי,אני מקנא(וההיסטוריה של שנות ה70/80 לא מנחמת אותי כשכבר מספר שבועות אני מבטל פגישות בימי ראשון ושני בגלל המוצ"שים הזכורים לטוב.
30-Sep-2014, 10:41
הודעה: #20
(30-Sep-2014 7:53)פיליפצוק כתב:  אף אחד לא מתלהב, פשוט מעריכים את אורך הרוח, הסבלנות וההשקעה שלה לאורך זמן ללא קפריזות מתחלפות.
אנשים חושבים שזה בא לה בקלות, שוכחים כמה חרא היא אכלה (השחקן הזר שהתמוטט ומת לה במגרש, סיפור האוטובוס, מאבקי התחתית, אין ספור מאמנים ושחקנים שעברו שם, קהל בעייתי) דרך אגב גם היא בדומה ליאמר ממתינה כבר שנים לאיצטדיון ראוי.
כל שנה היא מעלה עוד הילוך בדרך למטרה בשנה שעברה זה היה החזרת ברדה ובוזגלו, השנה מליקסון וארבייטמן וכמעט עטר.
בסוף היא תגיע למטרה לא יעזור כלום וזה יקרה בשנה שנתיים הקרובות.

צודק.גם אם היא לא תיקח אליפות בשנתיים הקרובות היא מודל לחיקוי עבור המועדון שלנו,הלוואי עלינו בעלים כמו אלונה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים