שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו מטריד קצת
01-Oct-2014, 11:22
הודעה: #11
RE: משהו מטריד קצת
(01-Oct-2014 11:10)פיליפצוק כתב:  
(01-Oct-2014 11:00)דוד חטב כתב:  פיליפצ׳וק אולי תתנדב ללוות אותם במשחקי חוץ כמאבטח ?
בכלל זה נראה לי הפתרון היחיד...
אני בתור ילד בן 11 קיבלתי בוקס בגב במשחק חוץ בבקה אל גרביה ...לפחות ניצחנו 2:0...

האם מכבי נתניה היא הקבוצה היהודית היחידה בליגה הזו?
מה עושות הקבוצות היהודיות האחרות, האם גם הן מחרימות?
האם קרה מקרה של תקיפה/אלימות בליגה הזו?
במועדון שיש בו שחקנים לא מעטים מהמגזר שחלקם אני מניח באים גם מהכפרים האלה, יש בעיתיות בהחרמה של משחקים נגד קבוצות ערביות.
יש קבוצה גזענית אחת בישראל אין צורך לחקות אותה.
אין כאן שום קשר לגזענות. כולם יודעים את האמת, מתיפיפים וטומנים את הראש בחול. הכדורגל במגזר הערבי אלים לאין ערוך מאשר במגזר היהודי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2014, 11:24
הודעה: #12
הורים יוצרים בעיה שלא בהכרח קיימת , לא זכור לי מקרים קיצוניים במגזר במשחקי ילדים או נערים, מה שכן יש ההנהלה צריכה לעשות אסיפת הורים למנות ועד הורים מתנדבים שיאבטחו לנסוע בצורה מרוכזת באוטובוס (סיפור לא זול) השאלה אם זה שווה ???
אתה יודע זה נערים ב׳ עונה הבאה נערים א׳ , ואח״כ נוער לא רואה את המועדון מחזיק 2 קבוצות בנערים א׳ או נוער...
אגב במידה ויש מספיק מתקנים אני בעד שיהיו כמה שיותר קבוצות שיכניסו למועדון כמה שיותר כסף...אבל אם הסיפור לא ריווחי זה כבר אופרה אחרת...
01-Oct-2014, 11:38
הודעה: #13
אם יש בעיות נקודתיות, תפקידה של ההתאחדות לטפל במה שצריך לטפל.
האוליטימטום הזה של או שמעבירים אותנו לליגה של יהודים בלבד או שאנחנו סוגרים את הקבוצה, מדיף ריח רע של גזענות, לרגע חשבתי שמדובר בכתבה על בית"ר ירושלים.
01-Oct-2014, 12:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2014 על ידי 12:37 עידן444.)
הודעה: #14
אף אחד לא איים ולא נתן אולטימטום. הילדים וההורים מפחדים כל שבועיים לסוע לכפר ערבי אחר. עצוב שבמדינת ישראל אנשים מרגישים כך, ועם כל הכבוד זה לא סתם התקף פראנויה שתקף את ההורים, זו עובדה קיימת.
יש לי קרוב משפחה ששיחק בנערים בקבוצה של כפר יונה ובלא מעט משחקים מול קבוצות מהמגזר היתה אלימות, ולפעמים אף אלימות קשה. וזה אפילו לא דברים שמתפרסמים. אגב, גזענות זה לא הכיוון. זו הרי לא אלימות שהיא תמיד בין יהודים לערבים. המשחקים הכי אלימים הם בין ערבים לערבים. ומי שרוצה להיתמם, שיתמם.

יש גם אלימות בין יהודים ליהודים. המשחק הכי אלים של הקרוב משפחה שלי ששיחק בכפר יונה היה נגד קבוצה מבת ים אם אני לא טועה. אבל באחוזים, האלימות במשחקים בהם מעורבות קבוצות ערביות גדול בהרבה!
01-Oct-2014, 12:43
הודעה: #15
זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
שוב אני אומר והכל בהסתמך על הכתבה בלבד.
1. עפ"י הכתבה כן הועבר איום של ההורים שאם לא מעבירים מחוז אין קבוצה.
2. עפ"י הכתבה הדרישה של ההורים לא לשחק בליגה הזו, היא לא בגלל בעיית אלימות במקום כזה או אחר אלא בגלל תמיכתם של כפרים כאלה או אחרים בפלשתינים במבצע "צוק איתן".
זה כמו שמועדון הבוגרים יודיע שהוא מסרב לנסוע לשחק בסכנין, אין מקום לדברים האלה בכלל.
01-Oct-2014, 13:00
הודעה: #16
(01-Oct-2014 12:43)פיליפצוק כתב:  זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
2. עפ"י הכתבה הדרישה של ההורים לא לשחק בליגה הזו, היא לא בגלל בעיית אלימות במקום כזה או אחר אלא בגלל תמיכתם של כפרים כאלה או אחרים בפלשתינים במבצע "צוק איתן".
זה כמו שמועדון הבוגרים יודיע שהוא מסרב לנסוע לשחק בסכנין, אין מקום לדברים האלה בכלל.
אז תמשיך להתייחס לכתבה כאילו זה תורה מסיני ולהתייחס לנקודות ספציפיות שהועלו שם.
שורה תחתונה, ההורים מפחדים לשלוח את הילדים לשם. ויש הרבה שאומרים שהיו נוהגים אותו דבר אם היה מדובר בילדים שלהם. יש כאן בעיה. אין שום קשר לגזענות או סיבות פוליטיות...
זה לא ג'ודוקה אירני שמסרב להתמודד עם ישראלי בגלל שהוא ישראלי.
אם כל המשחקים היו בנתניה לא היתה להם בעיה גם אם הפועל טול כרם תבוא. יש מבין?
01-Oct-2014, 13:24
הודעה: #17
(01-Oct-2014 13:00)עידן444 כתב:  
(01-Oct-2014 12:43)פיליפצוק כתב:  זה שתחזור על המנטרה שלך כמה פעמים לא יעשה אותך צודק.
שורה תחתונה, ההורים מפחדים לשלוח את הילדים לשם. ויש הרבה שאומרים שהיו נוהגים אותו דבר אם היה מדובר בילדים שלהם. יש כאן בעיה. אין שום קשר לגזענות או סיבות פוליטיות...

אתה אבא/אח/דוד/סבא/סבתא של אחד הילדים שמשחקים בקבוצה הזו?
01-Oct-2014, 13:53
הודעה: #18
עידן נפלת על המסכן. תניח לו הוא כנראה שכח את הכדור היום
01-Oct-2014, 14:27
הודעה: #19
לפני שזה מתדרדר בן משה ד למשה פ.....לפחות בכתבות על מחלקת הנוער שמרו על תרבות כתיבה מינימלית.
ולגבי נושא 2 הקבוצות לכל קבוצת גיל,הנושא עלה על מנת לאפשר גם לשחקנים פחות טובים לשמור על מסגרת עד הצבא וכחלום רטוב לבנות 2 קבוצות לנוער כשבקבוצה השניה(שבשאיפה תעלה לליגת המשנה),ישחקו שחקני העונה הראשונה בנוער.
נכון להיום לכל קבוצות הטרום יש 2 קבוצות סדירות.
מבחינה כלכלית,הבית ספר לכדורגל אמור להיות ריווחי,קבוצת הטרומים השניה אמורה להיות ריווחית.
ברגע שעוברים לקבוצות של 11 ובסגל יש בין 20 ל22 שחקנים,העסק במקרה הטוב מאוזן תפעולית(בלי העמסות של כל המיסביב).
וזו הסיבה שמחלקת נוער בעיר כמו נתניה תיהיה תמיד גרעונית....נכון לעונה שעברה כמיליון וחצי שקל גרעון(שרובו לא הגיע מכיסו של שגב).
01-Oct-2014, 14:34
הודעה: #20
(01-Oct-2014 13:24)פיליפצוק כתב:  
(01-Oct-2014 13:00)עידן444 כתב:  

אתה אבא/אח/דוד/סבא/סבתא של אחד הילדים שמשחקים בקבוצה הזו?
סבתא
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים