שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
22-Sep-2014, 22:42
הודעה: #11
RE: רומריו פירס סיכם
(22-Sep-2014 22:26)טל.מ כתב:  אנחנו לא קשקשנים. אנחנו אמרנו לא יודעים. ולגבי קשקשנות .. נו אתה ואופיר עדיין חושבים שמיצ׳ל סתם שחקן ונפילה .. ? לא ראיתי שחקן אחד בנתניה שרואה משחק ככה מהאמצע.

הנסיונות שלך להשתחרר מהדימוי שנוצר לך נחמדים אך לא מצליחים...
אני לעולם לא אמרתי שמיצ'ל נפילה. כל מה שאמרתי שעל פי המשחק הראשון שראיתי (ואת הנוכחי אני לא רואה) ,הוא נראה כבד וחסר כושר משחק, בדיוק כמו שדודו נראה אצלנו.
וגם לי ברור שאם אותו מיצ'ל משחק אצלנו ,בהרכב הנוכחי, אתה וכל שאר האנשים הסבלניים פה היו קוטלים אותו, את מי שהביא אותו ואת מי שמשלם לו, כי זה ידוע שעם קבוצות אחרות אתם מצליחים לפתח סוג של סבלנות ,אבל אצל הקבוצה שאתם אוהדים הכל שכונה, חוסר אחריות ומחדל. עצוב שיש לנו כאלה אוהדים Sad
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Sep-2014, 22:42
הודעה: #12
(22-Sep-2014 22:37)טל.מ כתב:  תגיד לי .. אני מתקשה בהבנת הנקרא ..? אתה מתקשה בהבנה פשוטה. מיצ׳ל הגיע בריא. בריא. לאיית לך ? זה ההבדל בין מקצוענות לחאפריות. מישהו אמר שדודו לא מוכשר ? לא שחקן ? דודו לא יכול לשחק ! אתה עדיין לא מבין את ההבדל ?

עוד כמה זמן תלעס את זה אה?
רוצה להוציא מישהו להורג על זה סטייל דעא"ש?
יאללה תתקדם נפלו עם דודו אף אחד לא התכחש לזה ועכשיו מנסים לתקן , חבל שיש אוהדים דוחים כמוך שלא נותנים אפילו את הצ'אנס לתקן וממשיכים ללעוס את מה שכבר מת .
22-Sep-2014, 22:43
הודעה: #13
שניהם היו גרועים בעיני.
22-Sep-2014, 22:44
הודעה: #14
רומריו פירס סיכם
(22-Sep-2014 22:37)טל.מ כתב:  תגיד לי .. אני מתקשה בהבנת הנקרא ..? אתה מתקשה בהבנה פשוטה. מיצ׳ל הגיע בריא. בריא. לאיית לך ? זה ההבדל בין מקצוענות לחאפריות. מישהו אמר שדודו לא מוכשר ? לא שחקן ? דודו לא יכול לשחק ! אתה עדיין לא מבין את ההבדל ?

אני לא מקשקש . אני מדבר דברים נכונים. ואתה חופר קטנוני שכל היום מחפש להראות כמה אתה צודק כמה אחרים לא מבינים וכמה אתה גאון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Sep-2014, 22:45
הודעה: #15
(22-Sep-2014 22:44)טל.מ כתב:  

אני לא מקשקש . אני מדבר דברים נכונים. ואתה חופר קטנוני שכל היום מחפש להראות כמה אתה צודק כמה אחרים לא מבינים וכמה אתה גאון.

לא אתה הרו"ח, הפסיכולוג, הקרדיולוג, המאמן, השוער, הקאוצ'ר גאון הדור.
22-Sep-2014, 22:45
הודעה: #16
רומריו פירס סיכם
(22-Sep-2014 22:42)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 22:26)טל.מ כתב:  אנחנו לא קשקשנים. אנחנו אמרנו לא יודעים. ולגבי קשקשנות .. נו אתה ואופיר עדיין חושבים שמיצ׳ל סתם שחקן ונפילה .. ? לא ראיתי שחקן אחד בנתניה שרואה משחק ככה מהאמצע.

הנסיונות שלך להשתחרר מהדימוי שנוצר לך נחמדים אך לא מצליחים...
אני לעולם לא אמרתי שמיצ'ל נפילה. כל מה שאמרתי שעל פי המשחק הראשון שראיתי (ואת הנוכחי אני לא רואה) ,הוא נראה כבד וחסר כושר משחק, בדיוק כמו שדודו נראה אצלנו.
וגם לי ברור שאם אותו מיצ'ל משחק אצלנו ,בהרכב הנוכחי, אתה וכל שאר האנשים הסבלניים פה היו קוטלים אותו, את מי שהביא אותו ואת מי שמשלם לו, כי זה ידוע שעם קבוצות אחרות אתם מצליחים לפתח סוג של סבלנות ,אבל אצל הקבוצה שאתם אוהדים הכל שכונה, חוסר אחריות ומחדל. עצוב שיש לנו כאלה אוהדים Sad

יאללה מה שאתה תגיד.. אתה והחבר שלך שני גאוני כדורגל בעלי תעודות פרו מפרגוסון..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Sep-2014, 22:46
הודעה: #17
Re: RE: רומריו פירס סיכם
(22-Sep-2014 22:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Sep-2014 22:34)amir כתב:  למה שבדיקות בנתניה יראו משהו אחר מהבדיקות בב"ש או שהרופא גם עובד אצל נמני?

הבדיקה בב"ש הראתה בעיה מאוד מאוד גבולית.
לאחר מקרה צ'סוואה נסופוואה בב"ש ובצדק מבחינתם הרבה יותר מחמירים ולכן פסלו אותו.
אם הוא יעבור את הבדיקה מחר מה טוב אם לא יש את לירוי צעירי.
ואם יש לך בעיה עם אבי נמני אתה מוזמן לפתוח סוכנות שחקנים ולהתחרות בו במקום להיות צר עין.
תפסת תחת אה עכשיו אתה עושה לי גם סידור עבודה יאללה תתקדם תוציא את התיסכולים שלך על מישהו אחר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Sep-2014, 22:48
הודעה: #18
(22-Sep-2014 22:46)amir כתב:  
(22-Sep-2014 22:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Sep-2014 22:34)amir כתב:  למה שבדיקות בנתניה יראו משהו אחר מהבדיקות בב"ש או שהרופא גם עובד אצל נמני?

הבדיקה בב"ש הראתה בעיה מאוד מאוד גבולית.
לאחר מקרה צ'סוואה נסופוואה בב"ש ובצדק מבחינתם הרבה יותר מחמירים ולכן פסלו אותו.
אם הוא יעבור את הבדיקה מחר מה טוב אם לא יש את לירוי צעירי.
ואם יש לך בעיה עם אבי נמני אתה מוזמן לפתוח סוכנות שחקנים ולהתחרות בו במקום להיות צר עין.
תפסת תחת אה עכשיו אתה עושה לי גם סידור עבודה יאללה תתקדם תוציא את התיסכולים שלך על מישהו אחר.

עלייך ועל הקרדיולוג, חופשי תופס תחת... Smile
22-Sep-2014, 22:50
הודעה: #19

אתה תגיד את זה עוד 1000 פעם ואני עוד 2000. תאמין לי שיש לי סבלנות.
דודו עבר בדיקות לפני שחתם ,בדיוק כמו כל שחקן אחר. הקבוצה קיבלה אוקיי לגבי מצבו הרפואי, הווה אומר - לב מתפקד, ריאות סבבה, אין רצועות קרועות,יש בירכיים ואפילו שוקיים, וכנראה שגם ALS לא מצאו לו....
אפשר להתווכח על כושר משחק לקוי ,אבל גופנית לפחות לא נמצאה שום בעיה בבדיקות שעבר לפני שחתם. כל מה שקרה אח"כ אלו דברים שהתגלו במהלך הדרך, אם זה הסחוס שקיים או לא ,ואם זה כושר המשחק הלקוי.
בשורה התחתונה, מבחינת הקבוצה ולאור המלצת הרופאים חתמו עם שחקן בריא. נקודה.
22-Sep-2014, 22:51
הודעה: #20
מה שתגיד כולם פה חוץ מהחבר החדש שלך יודעים מה אתה שווה וזה מתחרז עם מה שיש לך על הראש.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים