שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
07-Sep-2014, 19:40
הודעה: #11
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרו...
(07-Sep-2014 19:28)טל.מ כתב:  לשם שינוי אני מסכים איתך אלון. הבנאדם נתן פה שמונה שנים , אפשר להפרד בצורה כמו ששגב עשה כרגע. לא צריך ללכלך סתם.
אתנ באמת חושב שהוא הלך לבד סתם ככה?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes amir's post:
Dror Golan (0707-0909-2014201420142014)
07-Sep-2014, 19:51
הודעה: #12
(07-Sep-2014 19:40)amir כתב:  
(07-Sep-2014 19:28)טל.מ כתב:  לשם שינוי אני מסכים איתך אלון. הבנאדם נתן פה שמונה שנים , אפשר להפרד בצורה כמו ששגב עשה כרגע. לא צריך ללכלך סתם.
אתנ באמת חושב שהוא הלך לבד סתם ככה?

הלך לבד.
07-Sep-2014, 19:58
הודעה: #13

טל,אתה יכול להסכים איתי יותר זה בסדר...Tongue
07-Sep-2014, 20:00
הודעה: #14
גיל לב ,עם כל "האהבה" שיש כלפיו פה מחלק מהאנשים הוא אחד היותר מיקצוענים בתחומו. המקצוענות הזו עזרה למכבי נתניה לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות והדוגמה האחרונה והמאד טרייה היא המקרה של הרוש. עורך דין טוב יודע לצפות תרחישים ולהכין את עצמו לכל הפתעה שלא תבוא ובזה גיל לב היה אלוף. אם שואלים אותי (ואני לא יודע כמה הוא הרוויח) כנראה שכל שקל שקיבל היה שווה את ההשקעה כי בשורה התחתונה הרבה אי נעימויות נגרמו כתוצאה מההחלטות שגיל לב קיבל.

כמו שאני מבין אנחנו צפויים לעוד כמה שינויים בקרוב. אני רק שואל את עצמי על מי יפילו את האשמה כל אותם המקטרגים במקרה של כשלון מיקצועי ,אחרי ניקוי האורוות הנוכחי....
07-Sep-2014, 20:11
הודעה: #15
גיל לב לא פוטר וסיום עבודתו זה לא חלק מתהליך סדור,גיל לב התפטר,נקודה.
לגבי הסיבות,יש לי הערכה מאוד מאוד חזקה ששומרהאותה לעצמי ובעתיד(לא רחוק מאוד),זה יצא לאור(או שלא).
07-Sep-2014, 20:17
הודעה: #16
עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
אייל תודה שהוא מחליף את אנגלידיס ונסגור עניין

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Sep-2014, 20:19
הודעה: #17
(07-Sep-2014 20:00)אופיר34 כתב:  גיל לב ,עם כל "האהבה" שיש כלפיו פה מחלק מהאנשים הוא אחד היותר מיקצוענים בתחומו. המקצוענות הזו עזרה למכבי נתניה לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות והדוגמה האחרונה והמאד טרייה היא המקרה של הרוש. עורך דין טוב יודע לצפות תרחישים ולהכין את עצמו לכל הפתעה שלא תבוא ובזה גיל לב היה אלוף. אם שואלים אותי (ואני לא יודע כמה הוא הרוויח) כנראה שכל שקל שקיבל היה שווה את ההשקעה כי בשורה התחתונה הרבה אי נעימויות נגרמו כתוצאה מההחלטות שגיל לב קיבל.

כמו שאני מבין אנחנו צפויים לעוד כמה שינויים בקרוב. אני רק שואל את עצמי על מי יפילו את האשמה כל אותם המקטרגים במקרה של כשלון מיקצועי ,אחרי ניקוי האורוות הנוכחי....

צודק.
07-Sep-2014, 20:25
הודעה: #18
אפשר רק להצדיע לו.
הוא נשאר לסחוב את העגלה כשלא הייתה שום אלטרנטיבה. אין ספק שעמדו לרשותו מסלולי רווח משתלמים יותר והוא בכל זאת נשאר איתנו. מה היה פשוט יותר בשבילו מאשר לעזוב עם יאמר ולהותיר את הכאב ראש הזה לאחרים? שיהיה לו בהצלחה בכל אשר יפנה.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
אלון (0707-0909-2014201420142014)
07-Sep-2014, 21:28
הודעה: #19
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
עכשיו בלי גיל לב תצפו לבאלגנים בחוזי שחקנים בחוזי התקשרויות בין מכבי נתניה לכל מיני עסקים ואנשים
אנשים אוהדים לא מבינים כמה גיל לב וקובי בלדב חשובים למכבי נתניה אנחנו עוד נבכה על הבזיון של ההפגנה שהיתה אלו לא אוהדים הארמי זה גוף אינטרסנטי ממדרגה ראשונה שהבריח מכאן את גיל לב
07-Sep-2014, 21:54
הודעה: #20
RE: עו"ד גיל לב, מנכ"ל מכבי נתניה הודיע לבעלי המועדון אלי שגב על החלטתו לפרוש מתפקידו
אני כתבתי ביום שישי שהחזרה של יוסי מאור לעניינים לא תתבצע ללא ביצוע שינויים.
השינוי הראשון הוא החזרתו של רועי דניאל לתפקיד המנכ"ל.
כאשר זה קרה לא היה לגיל לב למה להישאר ( הוא לא יעבוד הרי תחת רועי דניאל) והוא הודיע על התפטרותו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים