שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה נשתנה ?
05-Sep-2014, 11:10
הודעה: #11
RE: מה נשתנה ?
אלי שגב לא יכול לנהל את מכבי נתניה ביומיום
השילוב בינו לבין יוסי מאור חשוב בגלל רועי דניאל

צריך לומר את האמת כאן ועכשיו אחרי "העלמות " של יוסי מאור מהשטח בזמן הכי קריטי לקבוצה אלי שגב לקח על עצמו את כל האחריות , מגיע לו על כך כל הכבוד פשוט אדם מדהים !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלון (0505-0909-2014201420142014)
05-Sep-2014, 11:10
הודעה: #12
(05-Sep-2014 11:05)פיליפצוק כתב:  בשביל בשורות חיוביות אין לי בעיה שתפתח גם 20 אשכולים.
מה שאותי מעניין מאוד לדעת זה מה הוביל למהלך הזה ומה המחיר שאלי שגב הולך לשלם/להקריב בשביל זה.

שאתה אומר להקריב למה אתה מתכוון?

נ.ב

בשותפות כמו בשותפות צריך להיות שותפים,
בעונה הקודמת הם היו שותפים לחובות ולא לזכויות
בעונה הקודמת לא נקבעו כללי התנהלות/התנהגות.
05-Sep-2014, 11:16
הודעה: #13
(05-Sep-2014 11:10)אייל ס כתב:  
(05-Sep-2014 11:05)פיליפצוק כתב:  בשביל בשורות חיוביות אין לי בעיה שתפתח גם 20 אשכולים.
מה שאותי מעניין מאוד לדעת זה מה הוביל למהלך הזה ומה המחיר שאלי שגב הולך לשלם/להקריב בשביל זה.

שאתה אומר להקריב למה אתה מתכוון?

נ.ב

בשותפות כמו בשותפות צריך להיות שותפים,
בעונה הקודמת הם היו שותפים לחובות ולא לזכויות
בעונה הקודמת לא נקבעו כללי התנהלות/התנהגות.

יוסי מאור לא זז הרי סתם הצידה, נעשו מהלכים שלא היו לרוחו.
במידה והוא חוזר, האם זה אומר שדברים מסוימים הולכים להשתנות כמו למשל קיזוז בבעלי התפקידים במערכת? האם זה אומר שרועי דניאל חוזר לעמדת המנכ"ל? האם זה אומר שמכסיקו 70 זה הצידה? שזו מבחינתי תהיה הבשורה הגדולה ביותר.
05-Sep-2014, 11:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Sep-2014 על ידי 11:23 זאב רווח.)
הודעה: #14
יוסי מאור חשב שאלי שגב יתפרק בהכנת הקבוצה לליגה
אלי שגב הראה שגם בלעדי יוסי מאור הוא יכול להחזיק את מכבי נתניה

המעשה של יוסי מאור יכל למוטט את מכבי נתניה אם אלי שגב היה גם "בורח" בזמן הכנת הקבוצה לליגת העל
נקווה שקהל האוהדים יעריך ויוקיר את אלי שגב על המעשה הזה

לא פיליפצ'וק מוטל'ה שפיגלר לא זז הצידה גם כשרועי דניאל יהיה מנכ"ל אבל סמכויות רבות יהיו אצל רועי דניאל כל אחד בתחומו שפיגלר האיש של שגב דניאל האיש של מאור
05-Sep-2014, 11:26
הודעה: #15
(05-Sep-2014 11:21)זאב רווח כתב:  יוסי מאור חשב שאלי שגב יתפרק בהכנת הקבוצה לליגה
אלי שגב הראה שגם בלעדי יוסי מאור הוא יכול להחזיק את מכבי נתניה

המעשה של יוסי מאור יכל למוטט את מכבי נתניה אם אלי שגב היה גם "בורח" בזמן הכנת הקבוצה לליגת העל
נקווה שקהל האוהדים יעריך ויוקיר את אלי שגב על המעשה הזה

לא פיליפצ'וק מוטל'ה שפיגלר לא זז הצידה גם כשרועי דניאל יהיה מנכ"ל אבל סמכויות רבות יהיו אצל רועי דניאל כל אחד בתחומו שפיגלר האיש של שגב דניאל האיש של מאור

שני בעלים ויותר מידי אנשים מסביב!!!
מה אני אגיד לך, אני מקווה שזה יאריך לאורך ימים.
05-Sep-2014, 11:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Sep-2014 על ידי 11:36 זאב רווח.)
הודעה: #16
אם אני הייתי קובע הייתי מכניס 10 בעלים כל אחד שם 2 מליון שקל מהכיס כל אחד מלך לחודש וכולם קובעים יו"ר ומנהלים את הקבוצה ביחד ככה שזה לא כבד על אף אחד וכולם יכולים להנות מפרסום

מה הכוונה יותר מדי אנשים מסביב ?
אלי שגב מנהל את עסקיו בחו"ל הוא צריך נאמן ? מוטל'ה זה האיש שהוא סומך עליו
יוסי מאור לא יכול לנהל את מכבי נתניה לכן רועי דניאל החתן שלו מנהל בשבילו

שניהם במצב שווה

לפני כן יוסי מאור רצה שרועי דניאל ינהל לבד את שני בעלי הבית עם 25 אחוז מניות נשמע לך ?

אם הכוונה לאיזיקוביץ' זה כבר ענין אחר זה שותפות אחרת בין המועדונים
פרימו ? אין לי מושג חחח
05-Sep-2014, 11:55
הודעה: #17
יש שני סוגי בעלות על קבוצת כדורגל
בעלות של בעלי ממון רב,כמו שחר וגולדאהר ואלונה וגידאמק ויאמר,בעלים כאלו יכולים לבנות מנגנון מסודר שינהל עבורם את המועדון/בעלים כאלו יכולים להשתעשע ולעשות טעויות ויש להם את היכולת לשלם ולתקן.
הסוג השני מתייחס לכאלו שמוכנים להשקיע "כסף קטן" או לעשות שימוש בכספי אחרים ,במקרים האלו העסק חייב להיות הרבה יותר מסודר/הרבה יותר יעיל/הרבה יותר צנוע במקרה הזה אין מקום לטעויות ולפנטזיות שלא ניתנות לביצוע.
מכיוון שאנחנו שייכים לחלק השני,אני מקווה מאוד שהשניים יזכרו בשיחתנו הראשונה מאוגוסט 13,שם ביקשתי בכל לשון של בקשה להתחיל צנוע בקבוצה של 17/18 מיליון במשכורות צנועות,בלי מנגנון ובלי בעלי מישרה מיותרים תוך כדי שימוש באוהדים שמוכנים לבצע את המלאכה בלי תמורה,מינוי מנכ"ל חיצוני בעל כישורי ניהול(ולאיש במועדון אין כישורי ניהול),גורם פיננסי שיתכנן תקציב ויפקח שלא יהיו חריגות(גם זה ניתן לעשות ללא עלות).
ואחרי שהעסק יתייצב ניתן יהיה משנה לשנה להגדיל את התקציב ושוב במשורה בתכנון ולא בהשתוללות ללא קבלות.

נ.ב

נכון להיום לרעננה ועכו וסכנין והפועל חיפה ומכבי והפועל פ"ת ואשדוד יש תקציב נמוך מהתקציב שנקבתי ועדיין הם בנויות נכון מבחינה מקצועית.
05-Sep-2014, 12:24
הודעה: #18
(05-Sep-2014 11:00)amir כתב:  
(05-Sep-2014 10:47)אלון כתב:  
(05-Sep-2014 10:43)טל.מ כתב:  מעניין יותר שדודו עדיין מתקשה לרוץ עפ פשחצקי . זה אכן כך ?
ממש לא,אתמול לא היה נראה מוגבל בתנועה.שיחק 60 דקות שבהן לא היה רע,לקח את ניהול המשחק עליו,רץ תיקל והראה מחויבות.עדיין לא בכושר מלא אבל אין ספק שהוא במגמת שיפור...
נכון, ועכשיו הכניס את המערכת לדילמה גדולה.

למה דילמה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Sep-2014, 12:26
הודעה: #19
(05-Sep-2014 10:47)אלון כתב:  
(05-Sep-2014 10:43)טל.מ כתב:  מעניין יותר שדודו עדיין מתקשה לרוץ עפ פשחצקי . זה אכן כך ?
ממש לא,אתמול לא היה נראה מוגבל בתנועה.שיחק 60 דקות שבהן לא היה רע,לקח את ניהול המשחק עליו,רץ תיקל והראה מחויבות.עדיין לא בכושר מלא אבל אין ספק שהוא במגמת שיפור...

לא שרף שטחים ולא עשה ספרינטים אבל נראה בסדר, מראה יותר רצון, וביננו, אם הוא בריא, גם ב 60-70% מאמץ הוא אומר להיות מספיק טוב לליגה שלנו.
05-Sep-2014, 12:28
הודעה: #20
להעביר בבקרה ולהתחייב על החוזה עד סוף שנה או לשחרר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים