שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
געגועי לטופי....
05-Aug-2014, 17:42
הודעה: #11
RE: געגועי לטופי....
הרוש בסדר תנו לו ביטחון אל תקטלו שחקן לפני שנתן משחק אחד בנתניה
זה מזכיר לי מתי שהביאו את דוד פיזנטי
ילד בן 17 משחק ראשון נגד מכבי ת"א , עודד מכנס שם גול ראשון במן הקפצה קטנה עלהעודד
מיד אחרי זה רוני גלאוברמן הזכור לרע ( שוטר צבאי מניאק רע בכלא 6 ) מקבל 4 חתיכות כולם מהצד של פיזנטי

בסיום העונה הוא היה למגן השמאלי הכי טוב בארץ מאז ומעולם

חכו בסבלנות זאת קבוצה חדשה סגנון חדש
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Aug-2014, 19:11
הודעה: #12
געגועי לטופי....
תיכף תעלה באוב את סיפורי מוטלה ועודד.. שמעון הרוש משחק כבר כמה שנים בליגת העל ותמיד היה שחקן חלש. אין לי מושג מה עבר על מזרחי כשהחתים אותו . עומרי קנדה היה בשיאו לפני שלוש שנים. גם כאן זו תעודת עניות למאמן שהעדיף לשחרר מגן מוכח והעדיף את קנדה על פניו . אמיר ואלון חכו עם הביקורות שלכם.. ואין דבר כזה לבזבז זר . מביאים שחקן היכן שחסר, ואם במהלך העונה המגינים שלנו יהיו דאבור וכחלון זו הולכת להיות עונה רעה שלנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Aug-2014, 19:43
הודעה: #13
(05-Aug-2014 19:11)טל.מ כתב:  תיכף תעלה באוב את סיפורי מוטלה ועודד.. שמעון הרוש משחק כבר כמה שנים בליגת העל ותמיד היה שחקן חלש. אין לי מושג מה עבר על מזרחי כשהחתים אותו . עומרי קנדה היה בשיאו לפני שלוש שנים. גם כאן זו תעודת עניות למאמן שהעדיף לשחרר מגן מוכח והעדיף את קנדה על פניו . אמיר ואלון חכו עם הביקורות שלכם.. ואין דבר כזה לבזבז זר . מביאים שחקן היכן שחסר, ואם במהלך העונה המגינים שלנו יהיו דאבור וכחלון זו הולכת להיות עונה רעה שלנו.

אני דיברתי על לבזבז זר שהוא לא משחק בעמדה הטבעית שלו(טופי מגן שמאלי? נו באמת...) אין ולא הייתה לי בעיה אם היה חותם כאן מגן שמאלי זר.
06-Aug-2014, 13:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Aug-2014 על ידי 14:05 guylux123.)
הודעה: #14
(05-Aug-2014 19:11)טל.מ כתב:  תיכף תעלה באוב את סיפורי מוטלה ועודד.. שמעון הרוש משחק כבר כמה שנים בליגת העל ותמיד היה שחקן חלש. אין לי מושג מה עבר על מזרחי כשהחתים אותו . עומרי קנדה היה בשיאו לפני שלוש שנים. גם כאן זו תעודת עניות למאמן שהעדיף לשחרר מגן מוכח והעדיף את קנדה על פניו . אמיר ואלון חכו עם הביקורות שלכם.. ואין דבר כזה לבזבז זר . מביאים שחקן היכן שחסר, ואם במהלך העונה המגינים שלנו יהיו דאבור וכחלון זו הולכת להיות עונה רעה שלנו.

אם ראית את המשחק אתמול במחצית שקנדה שיחק הוא היה מצויין,אז אני לא דואג מהעמדה הזאת,לגבי שמעון הרוש הוא הביא חצי עונה טובה מאוד בסכנין לפני שעבר להפועל,ואם לא ילך אני דווקא חושב שדאבור שחקן טוב ולא יהיה נורא כלכך אם הוא ישחק
07-Aug-2014, 0:33
הודעה: #15
טל.מ למה שלא תאמן את מכבי נתניה ? אולי להעסיק אותך יעלה יותר זול מיוסי מזרחי ?
תן לי סיבה אחת נורמלית למה מאמן כמו יוסי מזרחי ישחרר שחקן טוב כמו פינאס על מנת להביא אחד פחות טוב ממנו ואני מדבר על מגן ימני !! מגן שמאלי פינאס לא היה אלא רק כשלא היתה ברירה !!

ומה אתה נביא שאתה כבר אומר שתהיה לנו עונה קשה או רעה ?? די כבר עם הפסימיות ולראות כל דבר בשחור !!!

תשתדל להיות על הכיפאק , תן קצת זמן לשחקנים החדשים להתחבר הכל חדש העונה סבלנות זה שם המשחק !!
07-Aug-2014, 0:50
הודעה: #16
(07-Aug-2014 0:33)זאב רווח כתב:  טל.מ למה שלא תאמן את מכבי נתניה ? אולי להעסיק אותך יעלה יותר זול מיוסי מזרחי ?
תן לי סיבה אחת נורמלית למה מאמן כמו יוסי מזרחי ישחרר שחקן טוב כמו פינאס על מנת להביא אחד פחות טוב ממנו ואני מדבר על מגן ימני !! מגן שמאלי פינאס לא היה אלא רק כשלא היתה ברירה !!

ומה אתה נביא שאתה כבר אומר שתהיה לנו עונה קשה או רעה ?? די כבר עם הפסימיות ולראות כל דבר בשחור !!!

תשתדל להיות על הכיפאק , תן קצת זמן לשחקנים החדשים להתחבר הכל חדש העונה סבלנות זה שם המשחק !!

אין מצב שלהעסיק אותי יהיה זול יותר ממזרחי. שכח מזה. נגמרו הימים האלה.
אם אתה חושב שקנדה טוב מטופי אז באמת לא ראית כדורגל ישראלי כבר הרבה זמן.
מה עבר למזרחי בראש כששחרר את טופי ? הרבה ניקוטין ?

07-Aug-2014, 0:56
הודעה: #17
חחחחח יפה שאתה מעריך את עצמך גבוה זה מראה על ביטחון עצמי !

שמת לב לתשובה שלך ? ניקוטין בריאות של המאמן זה מה שגרם לשחרור פינאס ?

תהיה רציני טל , לא אמרתי שכרגע קנדה מגן טוב אבל תן לו זמן נגד הפועל פ"ת הוא היה חושך וכחלון היה טוב ממנו , אבל בהמשך העונה אני כן מאמין בו !! גם עומר פרץ היה מספק אותי במקום פינאס !
07-Aug-2014, 1:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2014 על ידי 1:04 טל.מ.)
הודעה: #18
ראית את עונת הירידה ? פרץ כיכב שם בצד ימין. כל כך כיכב שעטר העביר לשם את צלישר ואחכ כחלון רק שמישהו יסגור כבר את החורים האלה...
יש שחקנים שלא מעריכים אותם, במיוחד פה, כי כל מי שהיה במשחקים של נתניה יודע כמה הקהל העריך את טופי, ויש לי יותר מתחושה שמהר מאוד נתגעגע אליו.

07-Aug-2014, 1:09
הודעה: #19
גם אני מעריך את טופי אבל אם המאמן שחרר אותו יש לו סיבה
אני הולך עם המאמן כמעט בכל מקרה עד המחזור ה 15
לגבי יוסי מזרחי הוא לא פוזאי כמו עטר ובנין שחשבו שהם המציאו את הכדורגל
יוסי מזרחי זה מאמן שעבר המון כבר בחיים גם כעוזר מאמן הנבחרת תן לו טיפה יותר קרדיט טל מאז השחרור של טופי אתה הפכת לאנטי יוסי מזרחי זה לא מסתדר לי בראש התנהגות כזאת
07-Aug-2014, 1:46
הודעה: #20
געגועי לטופי....
אני אנטי מזרחי עוד מהשנה שעברה. מה לעשות, אני לא חושב שהוא כזה מאמן דגול כמו שעושים אותו פה. אבל הנה אני לא יוצא בהצהרות לא עושה הפגנות ולא ממלא את הפורום באנטי מזרחי. לא אוהב את הכדורגל שלו. מה לעשות .לא מתחבר.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים