שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המציע השלישי
27-Jun-2016, 17:52
הודעה: #181
RE: המציע השלישי
(27-Jun-2016 15:54)אלון כתב:  
(27-Jun-2016 15:44)אופיר34 כתב:  בוא נראה איזה מנהלים יהיו.
את ה"אני מאמין" של אייל אנחנו מכירים. אם הוא יהיה שם אני משוכנע שיטפל בנקודה הכואבת הזאת (למרות דעתי על הבחירה בבני לם)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לפי מה שקראתי באחד המקומונים בסופ״ש האחרון (לא יודע עד כמה אמין) אז אחד המאמנים במחלקה שלקח שנתיים אליפות עבר לטוברוק בגלל שרוצונו להתקדם לא נענה. יכול להיות שזה יתקשר לך עם התהיה למה המחלקה לא מצליחה במשך שנים להוציא עגייב, קלנטיס ודומיהם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ציקי צפיר וזה אחת הבושות כל מי שלקח פה תארים לא נשאר...
ראה מקרה ישראל צרפתי, נתי עזריה, ועכשיו ציקי....
שאף אחד לא יחשוב שאני חושב שציקי מאמן גדול...אבל יש לו הרבה יתרונות כמו רעב ונחישות....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jun-2016, 18:04
הודעה: #182
(27-Jun-2016 17:45)טל.מ כתב:  אלון לדעתי הבנת הפוך - היא מעבירה את הנכסים הרלוונטים על מנת שהמועדון שהוא חפץ חיים ימשיך לפעול - אלו הנכסים שעוברים לרוכש.

כן. צודק.
אז עדיין אני לא מבין איך ומי מכסים את ה-22.5 מיליון אם בית המשפט לא מוותר על קוצו של יוד...
27-Jun-2016, 18:10
הודעה: #183
מכיוון שעדיין לא אושר בבית משפט,אני עדיין שומר על "הגחלת"...
1.ציקי צפיר תואם בני לם(בעיקר בתחומים הפחות טובים של בני) ולא בטוח שהוא המאמן שאתה דוד חטב(שמטיף כאן למקצוענות ודרך ארץ) מייחל.
2.הבחור עבר מטוברוק למכבסי נתניה וחזרה מספר פעמים.
3.אליפות בגיל 13/14 היא ממש לא מד"ד לכלום.
4.בקבוצת ילידי 2002 של מכבי נתניה(אותה ציקי אימן שנתיים,נשארקו בסוף העונה 14 ילדים בלבד.
5.ציקי החליט לעזוב את המועדון(מסיבותיו) בלי קשר לדבר...לראיה,שבועיים לפני שפגשתי אותו לגבי העונה הבאה הוא לקח לפגישה אצל איזיקוביץ את השחקן הבולט ב2001.
6.בפגישה איתי ועם בני,כשהחליט שלא מתאים לו לאמן את 2004(וזו הקבוצה שהוא מאמן בטוברוק),ביקשתי מימנו להמתין יום/יומיים כי יש לי רעיון לגביו....כעבור שעה בני קיבל "מסרון" מציקי על מקום עבודתו החדש.
7.נתי עזריה התפטר 3 פעמים בפחות מ10 מחזורים,עד שבפעם השלישית נאלצו לקבל התפטרותו.
8.לצערי לישראל צרפתי עשה אלי שגב תרגיל "מלוכלך" נגד דעתו הנחרצת של בני לם,מה שהיה הקש ששבר את גבי ומאז לא דרכה רגלי במועדון.

נ.ב

לא מתכוון להתנצח כאן בעתיד,אך חטב...איכזבת.
27-Jun-2016, 18:43
הודעה: #184
(27-Jun-2016 17:26)אייל ס כתב:  
(27-Jun-2016 17:25)אלון כתב:  
(27-Jun-2016 17:21)אייל ס כתב:  היא הוציאה מכרז למכירה הנכסים ב2 אופציות(מבחינתה).
במידה והיתה מקבלת הצעה מאליהו אליהו של 12 מיליון ש"ח,היא היתה מגיעה להסדר נושים מהיר בלי צורך בפרוק.
אך מכיוון שהסכום שהיא קיבלה לא יספק את הנושים בהסדר,היא מעבירה את הנכסים הרלוונטים על מנת שהמועדון שהוא חפץ חיים ימשיך לפעול ובמקביל היא ממקסמם את קופתה ומסיימת את הפעילויות לפי סדר עדיפויות.

ומהם הנכסים הרלוונטיים שהיא יכולה להעביר?

בעיקר את השם/סמל/מחלקת נוער/מעט רכוש ואופציה לסגור הסכם חדש עם העיריה על מתחם האימונים.

אם אתה מדייק... זה נראה בוננזה רצינית, כלומר:
אתה מקבל מועדון נקי מחובות.
יכולת שימוש במתחם האימונים.
יכולת שימוש באיצטדיון.
יכולת הקמה/שיקום של מחלקת הנוער.

אני חושב שהמשימה מספר 1 שלך היא לא לרדת ליגה (מתחילים במינוס 9).
המשימה השניה, בניית מחלקת נוער רצינית
המשימה השלישית, להכין קבוצה לעליית ליגה בעוד שנתיים
המשימה הרביעית, למצוא רוכש עמיד שמקבל ממך מועדון מסודר, בריא, ללא חובות ופניו לליגת העל.

אם תעמוד ב4 המשימות, תוכל לצאת מהמועדון בחסרון כיס מינימלי

מפגר אבל אופטימי
27-Jun-2016, 19:41
הודעה: #185
אם ערן לוי וסבע נשארים והם יהיו באותה היכולת שאנחנו מכירים אנחנו נעלה ליגה גם עם המינוס 9 איך אני איתך?
27-Jun-2016, 19:55
הודעה: #186
המציע השלישי
(27-Jun-2016 19:41)אלדד כתב:  אם ערן לוי וסבע נשארים והם יהיו באותה היכולת שאנחנו מכירים אנחנו נעלה ליגה גם עם המינוס 9 איך אני איתך?

אמנם כתבת כאן רק אם אחד אבל אני ספרתי לפחות ארבעה...
הרבה מאוד אםים...

Sent from my iPhone using Tapatalk
27-Jun-2016, 20:29
הודעה: #187
אייל .האם בתור רוכש ובעלים יכול לחקור את העבר ולתבוע כאשר מוכח פלילים?

Sent from my A0001 using Tapatalk
27-Jun-2016, 20:35
הודעה: #188
מכל המצב הקשה הזה כיף לראות שיש אנשים שמתנהלים בשקיפות ובשיתוף פעולה, דבר שמן הסתם השפיע על עו"ד בבואה להמליץ לבית המשפט (דבר שצוין גם בכתבה של פשכה).
אפשר להסכים ו/או להתווכח אבל בתור אוהדת שלרוב צופה בדיונים, כיף לראות התנהלות כפי שאייל מפגין-משתף ועונה על כל השאלות ולטעמי בהחלט מגיעה מילה טובה.
מקווה שתמשיך בדרך זו (כמובן שבמינון הנכון) גם בעתיד
The following 4 users Like michalv's post:
roeyshaul (2828-0606-2016201620162016), shraga (2727-0606-2016201620162016), אייל ס (2727-0606-2016201620162016), חזום חזום (2727-0606-2016201620162016)
27-Jun-2016, 20:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jun-2016 על ידי 20:57 אריאל.)
הודעה: #189
(27-Jun-2016 20:29)חזום חזום כתב:  אייל .האם בתור רוכש ובעלים יכול לחקור את העבר ולתבוע כאשר מוכח פלילים?

Sent from my A0001 using Tapatalk

אם הוא קונה את השם והסמל בלי חובות ונזקי בעלים קודמים, איזו עילה יש לו?

אם עורכת הדין פועלת בשני שלבים, מוכרת רק שם, סמל וקצת נכסים, הכרחיים, על מנת להחזיר את החובות, בשלב השני היא יכולה רק לתבוע בעלים ומנהלים קודמים.

אני במקום הנושים הגדולים הייתי עותר נגד ההפרדה. השם והסמל זה מקור שאמור להיות מסוגל לייצר הכנסות עתידיות. ההפרדה היא גזירת דין מוות לחובות (מה שאולי נכון גם עם השם והסמל...).

תחשבו, מה נותן "השם והסמל" לעומת הקמת קבוצה חדשה, נניח, "עירוני ספורט נתניה"
ראשית, הזכות לשחק בליגה השניה ולא להתחיל בליגה ג׳.
שנית בסיס אוהדים של לפחות 1000 רוכשי כרטיסים במשחקי בית בליגה השניה ולפחות 3500+ בליגה הראשונה.
אטרקטיביות של מחלקת הנוער.
לעומת זאת, ממה שנשאר אחרי מכירת "השם והסמל" לא ניתן להפיק דבר

מפגר אבל אופטימי
27-Jun-2016, 21:16
הודעה: #190
(27-Jun-2016 18:10)אייל ס כתב:  מכיוון שעדיין לא אושר בבית משפט,אני עדיין שומר על "הגחלת"...
1.ציקי צפיר תואם בני לם(בעיקר בתחומים הפחות טובים של בני) ולא בטוח שהוא המאמן שאתה דוד חטב(שמטיף כאן למקצוענות ודרך ארץ) מייחל.
2.הבחור עבר מטוברוק למכבסי נתניה וחזרה מספר פעמים.
3.אליפות בגיל 13/14 היא ממש לא מד"ד לכלום.
4.בקבוצת ילידי 2002 של מכבי נתניה(אותה ציקי אימן שנתיים,נשארקו בסוף העונה 14 ילדים בלבד.
5.ציקי החליט לעזוב את המועדון(מסיבותיו) בלי קשר לדבר...לראיה,שבועיים לפני שפגשתי אותו לגבי העונה הבאה הוא לקח לפגישה אצל איזיקוביץ את השחקן הבולט ב2001.
6.בפגישה איתי ועם בני,כשהחליט שלא מתאים לו לאמן את 2004(וזו הקבוצה שהוא מאמן בטוברוק),ביקשתי מימנו להמתין יום/יומיים כי יש לי רעיון לגביו....כעבור שעה בני קיבל "מסרון" מציקי על מקום עבודתו החדש.
7.נתי עזריה התפטר 3 פעמים בפחות מ10 מחזורים,עד שבפעם השלישית נאלצו לקבל התפטרותו.
8.לצערי לישראל צרפתי עשה אלי שגב תרגיל "מלוכלך" נגד דעתו הנחרצת של בני לם,מה שהיה הקש ששבר את גבי ומאז לא דרכה רגלי במועדון.

נ.ב

לא מתכוון להתנצח כאן בעתיד,אך חטב...איכזבת.

אני איכזבתי....
אין לי כוונה להתנצח עם הבעלים העתידי...ברור מיסודו של עניין שאנחנו רואים במשקפיים שונות
אני חושב בגדול מבלי להיכנס לשמות שאין מקצועיות (אגב כתבתי שציקי הוא ממש לא כוס התה שלי...) שורה תחתונה מאמני בית טובים מסתובבים בחוץ...
וגם שימי ג'אן בעיני ראוי ולא נמצא ...
ללא קשר לחילוקי דיעות אני מאחל לך מזל טוב ובהצלחה....
הלוואי ותצליח לשנות דרך חשיבה והקנייה של דרכי עבודה ולא ברברת....(לא שלך של העובדים...)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים