שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עמוד החדשות
31-Jan-2016, 19:30
הודעה: #171
RE: עמוד החדשות
(31-Jan-2016 18:42)טל.מ כתב:  ממש לא . לא עמדתי בהבטחתי והייתי באצטדיון אתמול. ולפני המשחק כל הויכוחים שעפו מסביבי חזרו וחזרו על אותו מספר - מכר שחקן במיליון שבע מאות. וזה מה שאתה לא מבין. אנחנו פה פסיכיים .. יורדים לפרטים . בשביל האוהד הממוצע אוסידון גאון סגר את כל החוב והכל עכשיו סבבה .. מיליון שבע מאות !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה לא נכון !
פורסם 1.7 כאשר ה 1.7 כולל בתוכו את השכר של ביטון שהוא סביב 500K ש"ח. זה היה כתוב שחור על גבי לבן . וככה זה בתקשורת שלנו, כותרות גדולות ואדומות. מי שמעניין אותו הפרטים קורא גם את האותיות הקטנות.
והיות ואתה ידעת את זה אני בטוח שדאגת לתקן את כל הטועים....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2016, 19:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2016 על ידי 19:30 זיו פלם.)
הודעה: #172
לפי הפירסומים השונים

ההסכם שנחתם יש תת הסכם שבמידה ודודו ביטון חותם בקבוצה אחרת הפועל מעבירה 200 אלף ש"ח קנס לנתניה

בנוסף צניציפר מדווח שהפועל החליטה לרדת מפאדי נאג'ר ורוצה את שויינפלד במידי
31-Jan-2016, 19:40
הודעה: #173
עמוד החדשות
(31-Jan-2016 19:30)אופיר34 כתב:  
(31-Jan-2016 18:42)טל.מ כתב:  ממש לא . לא עמדתי בהבטחתי והייתי באצטדיון אתמול. ולפני המשחק כל הויכוחים שעפו מסביבי חזרו וחזרו על אותו מספר - מכר שחקן במיליון שבע מאות. וזה מה שאתה לא מבין. אנחנו פה פסיכיים .. יורדים לפרטים . בשביל האוהד הממוצע אוסידון גאון סגר את כל החוב והכל עכשיו סבבה .. מיליון שבע מאות !!

זה לא נכון !
פורסם 1.7 כאשר ה 1.7 כולל בתוכו את השכר של ביטון שהוא סביב 500K ש"ח. זה היה כתוב שחור על גבי לבן . וככה זה בתקשורת שלנו, כותרות גדולות ואדומות. מי שמעניין אותו הפרטים קורא גם את האותיות הקטנות.
והיות ואתה ידעת את זה אני בטוח שדאגת לתקן את כל הטועים....

נכון . תיקנתי ודיברתי לקיר. ואם תיקנתי אחד או שניים לא תיקנתי מאות ולא אלפים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2016, 19:43
הודעה: #174
לא הבנתי עדיין את מי אתה מאשים....
31-Jan-2016, 19:43
הודעה: #175
עמוד החדשות
בגלל כל מה שכתוב כאן- ברור שהעסקה מנופחת. דודו ביטון מפברואר עד מאי שווה 500 אלף ש״ח... בהחלט ריאלי ומוכיח איזה גאון אוסידון...

The following 1 user Likes עידן444's post:
shraga (3131-0101-2016201620162016)
31-Jan-2016, 19:45
הודעה: #176
(31-Jan-2016 19:43)עידן444 כתב:  בגלל כל מה שכתוב כאן- ברור שהעסקה מנופחת. דודו ביטון מפברואר עד מאי שווה 500 אלף ש״ח... בהחלט ריאלי ומוכיח איזה גאון אוסידון...

כמו שאמרתי לך קודם - כנראה שהשכונה בהפועל יותר מתקדמת....
כבירי זורק שם כסף כמו חול על כלום ושום דבר. ואני בהחלט מאמין שזה מה שהוא משלם לביטון...
31-Jan-2016, 19:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2016 על ידי 19:51 עידן444.)
הודעה: #177
עמוד החדשות
(31-Jan-2016 19:45)אופיר34 כתב:  
(31-Jan-2016 19:43)עידן444 כתב:  בגלל כל מה שכתוב כאן- ברור שהעסקה מנופחת. דודו ביטון מפברואר עד מאי שווה 500 אלף ש״ח... בהחלט ריאלי ומוכיח איזה גאון אוסידון...

כמו שאמרתי לך קודם - כנראה שהשכונה בהפועל יותר מתקדמת....
כבירי זורק שם כסף כמו חול על כלום ושום דבר. ואני בהחלט מאמין שזה מה שהוא משלם לביטון...

זה שהוא פראייר לא אומר שגם אנחנו צריכים להיות דבילים ולקבל את זה כאילו זה השווי שלו.
לכן ברור שכשמדברים על כך שדודו ביטון ועוד 1.1 מיליון ש״ח זה 1.7 מיליון ש״ח...
דודו ביטון עבור מכבי נתניה בשבוע שעבר לא היה שווה כמעט כלום. אחרי אתמול הוא לא שווה למכבי נתניה אגורה שחוקה. אין סיבה שנקלוט אותו עכשיו וימכרו לנו שהוא שווה חצי מיליון ש״ח עד סוף העונה. זה מה שהוא שווה לכבירי האידיוט- לא בשבילי!

31-Jan-2016, 20:01
הודעה: #178
עמוד החדשות
(31-Jan-2016 19:43)אופיר34 כתב:  לא הבנתי עדיין את מי אתה מאשים....

את המועדון ? את אוסידון ? מישהו יצר מצג שווא כל האתרים דיברו על 1.7 מיליון וזה מה שאוהדי הכדורגל קלטו. אני עדיין לא אחראי על הבנת הנקרא שלהם, אבל יש לי תחושה שמישהו יודע לנצל אותה לצרכיו

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2016, 20:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2016 על ידי 20:33 עידן444.)
הודעה: #179
עמוד החדשות
(31-Jan-2016 20:01)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2016 19:43)אופיר34 כתב:  לא הבנתי עדיין את מי אתה מאשים....

את המועדון ? את אוסידון ? מישהו יצר מצג שווא כל האתרים דיברו על 1.7 מיליון וזה מה שאוהדי הכדורגל קלטו. אני עדיין לא אחראי על הבנת הנקרא שלהם, אבל יש לי תחושה שמישהו יודע לנצל אותה לצרכיו

היה רק כלי תקשורת אחד שכתב את זה כמו שזה- 900 אלף ש״ח מזומן + השאלת דודו ביטון בתמורה לפאדי ושויינפלד. כשהחלה הביקורת שוב דיברו על 1.7 מיליון + דודו ביטון בתמורה ל 60% משויינפלד ו 80% מפאדי כשהראשון עובר רק בעונה הבאה והשני מיידית- ללא ספק נראה הרבה הרבה יותר טוב. גאונות לשמה תיארו את זה- ומה בסוף? היום כבר הפועל לא רוצה את פאדי, את שויינפלד רוצים מיידית, ודודו ביטון בכלל בדרך לכ״ס.
היום שמעתי את צנציפר מספר שגם כבירי וגם ג׳ורדי, עם שניהם היו לאוסידון קשרים מצויינים- זועמים עליו! האיש אסון. יש סרט שראיתי כשהייתי נער- ״איש ההרס״. זה האיש. כמו שלקבוצה הכל הולך הפוך- ככה קורה עם האיש הזה. אשמתו\לא אשמתו- שורה תחתונה האיש מרסק את המועדון והוא חייב לפנות את המקום!

31-Jan-2016, 22:15
הודעה: #180
תפסיקו לאכול כל מה שמפרסמים,נתניה עוד לא קיבלה שקל , עכשיו הפועל נסוגים מההסכם ורוצים את שוינפלד עכשיו בניגוד להסכם שישאר עד סוף העונה, ומה אתם חושבים , שאוסידון לא ישתף איתם פעולה?
ביקש מהם להוציא הודעה שאם לא יעבור עכשיו , אז אין הסכם, הכל צפוי מראש!
אין מצב שמישהו בעיריה מתעורר מידית ומעיף את אוסידון מפה!!!
ההזוי הזה גרוע משגב , שגב לפחות לא לקח פה משכורת מנכ״ל .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים