שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
11-Jan-2018, 4:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2018 על ידי 4:59 זאב רווח.)
הודעה: #101
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
חחחחח טל.מ למרות שאתה צודק בענין של אם לא ימצא שחקן ל 11 שיעלו מהנוער אהבתי את הפיוט של אופיר כאן " שתה את כוס המים שאתה רגיל לשתות בינואר " חחחח שנון .
אופיר שחקן נוער אם לא יקבל הזדמנות איך יוכיח ?
איך היה עיישה המגן השמאלי בגביע ?? אולי זה אפשרי ??
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jan-2018, 9:50
הודעה: #102
(11-Jan-2018 0:32)אופיר34 כתב:  
(11-Jan-2018 0:20)טל.מ כתב:  אולי אבל גם כל הבלבלת לפני (שאם תבדוק בפייס גם הבוס שלו לא מודע לה) מוכיחה שהבנאדם לא סגור עם עצמו ואולי מוטב שיקמץ במילים

Sent from my iPhone using Tapatalk

שמע, אני מבין שקמפיין "סלובו הטיפש" שלך נמצא בשיאו אבל באמת שזה כבר נשמע פאתטי.
רד מהאנשים כי מדובר באנשי מקצוע מהטובים שיש (על כל טעויותיהם ) .
טעויות קורות לכולם ,אפילו למלך החדש של הכדורגל הישראל מר בכר, שאם היית נכנס לפורום של אוהדי ב"ש יום אחרי שעפו מליגת האלופות היית קורא דברים דומים לאלה שאתה כותב פה.

הצעה ידידותית - שתה את כוס המים הרגילים שאתה שותה בכל ינואר...

אני מבין שאתה אדם משועמם שהענין בחייו הוא ליצור פרובוקציות שימלאו את חייו בתוכן. גם זו דרך להעביר יום..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2018, 10:43
הודעה: #103
(11-Jan-2018 9:50)טל.מ כתב:  
(11-Jan-2018 0:32)אופיר34 כתב:  
(11-Jan-2018 0:20)טל.מ כתב:  אולי אבל גם כל הבלבלת לפני (שאם תבדוק בפייס גם הבוס שלו לא מודע לה) מוכיחה שהבנאדם לא סגור עם עצמו ואולי מוטב שיקמץ במילים

שמע, אני מבין שקמפיין "סלובו הטיפש" שלך נמצא בשיאו אבל באמת שזה כבר נשמע פאתטי.
רד מהאנשים כי מדובר באנשי מקצוע מהטובים שיש (על כל טעויותיהם ) .
טעויות קורות לכולם ,אפילו למלך החדש של הכדורגל הישראל מר בכר, שאם היית נכנס לפורום של אוהדי ב"ש יום אחרי שעפו מליגת האלופות היית קורא דברים דומים לאלה שאתה כותב פה.

הצעה ידידותית - שתה את כוס המים הרגילים שאתה שותה בכל ינואר...

אני מבין שאתה אדם משועמם שהענין בחייו הוא ליצור פרובוקציות שימלאו את חייו בתוכן. גם זו דרך להעביר יום..

חחח...
אני בסוף המשועמם פה שמייצר פרובוקציות...??
אתה בטוח שלא החלפת ביננו ?

נמאס כבר עם הדרמות ,הביקורות החותכות ובעיקר חוסר הכבוד שאתה מפגין כלפי צוות האימון בכל פעם, שנה אחר שנה, שהקבוצה נקלעת לתקופה רעה.

אני בטוח שגם לך יש תקופות פחות טובות בעבודה לעיתים ואני עוד יותר בטוח שהבוסים שלך לא קוראים לך למשרד וקורעים לך את הצורה בכל פעם שזה קורה.

סלובו וברדה הוכיחו בשנתיים שהם פה (וגם בקבוצות הקודמות שהיו) שהם מאמנים טובים ,אנשים נוחים וחיוביים, שדוגלים בכדורגל התקפי, עם טביעת עין מצוינת ובעיקר חסרי אגו מנופח.
אפשר להעביר ביקורת על ניהול המשחק והחילופים שלא תמיד מוסכמים על כולנו, אבל זה ממש (לדעתי לפחות) לא מוריד בצורה דרמטית מאיכותם כאנשי מקצוע.
The following 2 users Like אופיר34's post:
זאב רווח (1111-0101-2018201820182018), יגאל יהב (2020-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 10:49
הודעה: #104
אני מעביר ביקורת עיניינית ולגיטימית לחלוטין על דרך ניהול המשחק שלהם ולא מאתמול, שדרך אגב יש לא מעט ואפילו הרבה שתומכים בה ואתה עד לזה. אז זה קמפיין סלובו טיפש ? הטיפש הוא מי שזורק את האבן למים ובמקרה הזה זה רק אתה.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 11:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2018 על ידי 11:14 עידן444.)
הודעה: #105
סלובו וברדה הם מאסכולות של מאמנים מאוד מצליחים ומוערכים- קלופ, פפ, וונגר(מצליח פחות היום אבל הרעיון ברור) ולא מהאסכולה של מוריניו\סימאונה(שהם גם מצליחים אבל בדרך אחרת).
זה מאוד נכון ל DNA של מכבי נתניה בסך הכל.
נתניה את המשחק הזה היתה מפסידה גם אם היתה משחקת עם שישה בלמים.
היא הפסידה אותו ברגע שהעייפות החלה לדבר. שום קשר לטקטיקה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אליהו (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 11:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2018 על ידי 11:28 אלדד.)
הודעה: #106
אפשר להעביר ביקורת.. סלובו המאמן הכי טוב בארץ אבל זה לא אומר שהוא חסין מטעויות ותמיד אפשר לשפר יותר
פה מותר לנו להתווכח ולהשמיע את דעתנו, ויש אפילו מקרים שהדעה של האוהד נכונה

(11-Jan-2018 11:13)עידן444 כתב:  סלובו וברדה הם מאסכולות של מאמנים מאוד מצליחים ומוערכים- קלופ, פפ, וונגר(מצליח פחות היום אבל הרעיון ברור) ולא מהאסכולה של מוריניו\סימאונה(שהם גם מצליחים אבל בדרך אחרת).

הדרך היחידה שהיינו יכולים לסכן אותם ולעקוץ את מכבי ת"א היא בהתקפות מתפרצות וכדורים ארוכים לסבע וריביירו המהירים
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 11:44
הודעה: #107
(11-Jan-2018 11:13)עידן444 כתב:  סלובו וברדה הם מאסכולות של מאמנים מאוד מצליחים ומוערכים- קלופ, פפ, וונגר(מצליח פחות היום אבל הרעיון ברור) ולא מהאסכולה של מוריניו\סימאונה(שהם גם מצליחים אבל בדרך אחרת).

עידן ראית פעם את פפ משחק עם שני קשרים ושלושה חלוצים שלא עושים הגנה כשהוא ב10 שחקנים מול יריב טוב ממנו ? או אולי כשהוא מוביל 4:2 במשחק חוץ מוציא קשר אמצע ומכניס חלוץ נוסף ?

11-Jan-2018, 11:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2018 על ידי 11:51 עידן444.)
הודעה: #108
(11-Jan-2018 11:21)אלדד כתב:  אפשר להעביר ביקורת.. סלובו המאמן הכי טוב בארץ אבל זה לא אומר שהוא חסין מטעויות ותמיד אפשר לשפר יותר
פה מותר לנו להתווכח ולהשמיע את דעתנו, ויש אפילו מקרים שהדעה של האוהד נכונה

הדרך היחידה שהיינו יכולים לסכן אותם ולעקוץ את מכבי ת"א היא בהתקפות מתפרצות וכדורים ארוכים לסבע וריביירו המהירים

כן, אבל גם צריך לקחת בחשבון ששיחקת מול קבוצה עדיפה, שכבר מעדה בסיטואציה כזו ומן הסתם היתה ערוכה יותר הפעם. שמרה על אגרסיביות. לא נרדמה. שיחקה כל הזמן לעומק וכל עוד היא לא היתה מדויקת הכל היה בסדר... כשהיא דייקה היא הגיעה למצבים. כפי שכתבתי, אם עלי מוחמד היה משחק זה היה הרבה יותר קל לתפקד ב 10 שחקנים כשלמעשה זה 9.5.
בקיצור, זה היה גדול עלינו.

באופן כללי יש מצבים, בטח נגד קבוצות עדיפות, בטח בנחיתות שחקן, שיש מקום להתאמות יותר רציניות. אין לי ספק שמוריניו נניח היה מיד מזהה שהכל שם קורה דרך אלי דסה ודור מיכה- כנראה שכתוצאה מכך היה מיד זורק למשחק את קונסטנטינוס שימאיס את המשחק על מיכה(שגם היה מאוד עצבני והיה מאוד קל להוציא אותו משיווי משחק) ומושך את קייטה ודיא שמאלה לצד של דסה ולא נותן לו לעלות ובזה למעשה השארת לאבי ריקן, גולסה, ודור פרץ את הבמה להכריע את המשחק... סביר להניח שזה היה הרבה פחות קטלני...
העניין הוא שסלובו לא חושב בשום סיטואציה במושגים של "איך אני מונע מהם" אלא איך אני בכל זאת מייצר לעצמי- ובזה הוא לדעתי צריך לשנות תקליט.
כדי להיות מאמן באמת גדול אתה צריך שמצד אחד תהיה לך אגנדה אבל מצד שני גם לשחק לפי הכלים שיש לך. בכר בארץ מתמודד עם זה שהוא צריך להיות דומיננטי, ובאירופה ראינו שהוא גם יודע להכין את הקבוצה שלו טקטית בצורה מעוררת התפעלות. זה ההבדל העיקרי היום בינו לבין השאר.
רוב המאמנים הישראלים יודעים לא רע להכין קבוצה כאנדרדוג. זה לדעתי יותר קל. סלובו הוא בצד השני. לטעמי באופן קיצוני מידי.

(11-Jan-2018 11:44)טל.מ כתב:  

עידן ראית פעם את פפ משחק עם שני קשרים ושלושה חלוצים שלא עושים הגנה כשהוא ב10 שחקנים מול יריב טוב ממנו ? או אולי כשהוא מוביל 4:2 במשחק חוץ מוציא קשר אמצע ומכניס חלוץ נוסף ?

אני מדבר על הרעיון הכללי. על האני מאמין. לא נכנס כרגע לפינה של ניהול משחק.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 11:58
הודעה: #109
(11-Jan-2018 11:44)טל.מ כתב:  

לסיטי לא ירחיקו שחקן בדקה העשירית

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אלדד (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 12:11
הודעה: #110
אז אני כן נכנס לפינת ניהול המשחק ואני טוען שסלובו עושה את זה רע. אין לי בעיה עם אורינטציה התקפית נהפוך הוא, אני לא אוהב כדורגל סגור , אבל אני יותר אוהב להבטיח ניצחון כשצריך ואני עוד יותר שונא לחטוף שלישיות ורביעיות (תא , ים) בגלל טעויות של מאמן בניהול המשחק. נגד ים ב1:1 קובי מור נפצע ועד שסלובו נזכר להחליף שחקן מדדה על רגל אחת התוצאה כבר היתה 3:1. נגד מכבי תא כבר טחנו את רשימת הטעויות . אז בעיני סלובו הרוויח ביושר את הביקורת הזו ומה שיותר עצוב הוא העובדה שאני לא מאמין שהוא מבין שהטעויות החוזרות שלו גורמות לאובדן נקודות.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים