שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה ההרכב הזה ..?
26-Mar-2014, 0:26
הודעה: #17
RE: מה זה ההרכב הזה ..?
כמה דברים :

קודם כל לפותח הפוסט (זה שמאמן כבר 30 שנה, בנה קבוצות לאליפות, והעלה ליגה אינספור קבוצות....) - שאלת שאלה ואני נותן לך את הכבוד לענות עליה בעצמך.
אני לא יודע מה היה קורה אם קאיודה ואקסברד היו פותחים. יכול להיות שזה היה נגמר בשישייה לטובתנו ויכול להיות שהיום היה נגמר סיפור הגביע שלנו, בדבר אחד אני בטוח - לך היה מה להגיד.

בקשר לטופי- אין לי מושג מה אתה רוצה ממנו אמיר. נכון שהוא לוקה במסירה האחרונה (ומי בעצם לא לוקה בזה במדינת הכדורגל שלנו ??), אבל במכלול, לדעתי, היתרונות עולים על החסרונות. אני רק נזכר בפריצה שלו במחצית הראשונה וזה מספיק לי. את המסירה האחרונה הוא עוד יכול לשפר.

ודבר אחרון -
שאלה לי לכל המתלהמים, רואי השחורות ושאר הפסימים (ואני לא אזכיר שמות כי אני בטוח שכולנו מכירים אותם) -
טענתם שהמשחק הזה יוכיח לכולנו כמה אנחנו עלובים וכמה הקבוצה הזאת היא פיקציה ביחס לליגת העל. מאד מעניין אותי מה דעתכם היום, אבל אתם יודעים מה, היות והתשובה שלכם ברורה מאליה אני פוטר אתכם מלענות עליה...

אני יכול להגיד לכם, כמו שאמרתי מקודם, משחק אחד לא מעיד על כלום. אם היינו מפסידים 3:0 זה לא היה אומר שאנחנו פיקציה, ומצד שני גם הנצחון היום לא אומר שאפשר לנוח על זרי הדפנה. צריך לעשות הרבה עבודה בשביל להרים קבוצה ראויה לליגת העל ,בלי קשר למה שקרה היום.

ואחרון באמת - אחד המשחקים הקלים שהיו לנו העונה. ראיתי משחקים יותר טובים שלנו וזה אולי רק מעיד עד כמה התוצאה הזאת מרשימה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה זה ההרכב הזה ..? - לואיס מריןןןןןןןןןן - 25-Mar-2014, 23:22
RE: מה זה ההרכב הזה ..? - לואיס מריןןןןןןןןןן - 26-Mar-2014, 0:04
RE: מה זה ההרכב הזה ..? - אופיר34 - 26-Mar-2014 0:26
RE: מה זה ההרכב הזה ..? - לואיס מריןןןןןןןןןן - 26-Mar-2014, 1:31
RE: מה זה ההרכב הזה ..? - לואיס מריןןןןןןןןןן - 26-Mar-2014, 2:04