שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
21-Feb-2014, 22:32
הודעה: #33
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
(21-Feb-2014 22:23)אייל ס כתב:  
(21-Feb-2014 22:06)אופיר34 כתב:  תגידו לי, מה צריך לעשות כדי שיהודים יהיו מרוצים פעם ??
רק מטרה אחת עמדה לנגד אלו שבנו את הקבוצה הזאת - עליית ליגה ! יוסי מזרחי והקבוצה (כולל כולם) עושים את זה בסטייל (וסטייל זה לאו דווקא כדורגל גדול). אני לא יודע אם בהיסטוריה של הליגה הזאת, אי פעם, קבוצה סגרה את הסיפור בשלבים כל כך מוקדמים של העונה. הובאו לפה השחקנים האלה כי יוסי מזרחי חשב שאלה השחקנים שמסוגלים לבצע את המשימה. למרות שחלקנו (כולל אני) חשבנו שקצת הגזימו עם "הבית אבות" הזה יוסי מזרחי הוכיח לכולנו שניסיון וידע לא חסר לו. אז עשו לי טובה, באמת הגיע הזמן להפסיק לחפש את הצרות עם פינצטה.
לגבי הכדורגל - גם פה אנשים נוטים להגזים ולצאת מפרופרציות. כן, אנחנו לא ריאל מדריד ואפילו לא קריית שמונה, אבל אנחנו בהחלט מציגים לפרקים רגעים של כדורגל. זה לא קורה בצורה רציפה ולא קורה מספיק אולי אבל בהחלט כמעט בכל משחק יש לנו את הדקות הטובות שלנו. כמעט בכל משחק (כולל היום) אנחנו מגיעים ל4-5 מצבים של 100 אחוז גול ואם לא החמצות שלומאיליות יחס השערים שלנו היה נראה הרבה יותר טוב. וגם שאנחנו חלשים אנחנו כמעט תמיד עדיפים בדרגה אחת או שתיים על היריב.
יוסי מזרחי מאמן מצוין ומנוסה שיודע לקרוא את המפה ולבנות קבוצה בהתאם למטרות שמציבים בפניו. אין ספק שבשנה הבאה (אם לא יקרה משהו הזוי) מזרחי ידע לעשות את העבודה ,לשחרר את מי שצריך (ולא חסר כאלה) ולגייס חדשים. כולי תקווה שהוא יקבל את הכלים והמשאבים הרצויים. אני סומך עליו.

ואחרון, משה, המשפט הזה אפשר להגיד הוא המנטרה שלי. אני מבטיח לך שעוד נשתמש בו הרבה בשנים הבאות הודות למספר חברים פה שתמיד ידאגו להזהיר אותנו מהשואה הספורטיבית שממשממשת ובאה גם מדובר במחזור 5 שעוד 90 נקודות מחכות לנו בקופה....

מה זה משנה לכמה מצבים הגענו נגד קבוצה שמתאימה לתחתית הליגה השלישית...אנחנו ניראים רע בכל המשחקים השנה למעט מחצית נגד הפועל פ"ת,חלק מהמשחק נגד ראשל"צ והמשחק נגד אשקלון בשבוע שעבר,אין הנאת כדור ואין שיטה ואין הגנה ואין התקפה אך יש דבר אחד עיקרי,עליית ליגה.
האם זה הדבר החשוב,כן!
האם זה הדבר היחיד החשוב,ממש לא.

אני האחרון שחושב שזה הדבר הכי חשוב, נהפוכו - מבחינתי כדורגל חיובי ואטרקטיבי חשוב לא פחות מהתוצאות. אני גם טוען שכשאתה אטרקטיבי (וזה כולל גם משחק הגנה נורמלי) אתה בדר"כ גם תביא תוצאות.
במקרה הספציפי הזה כולנו הבנו שאסור להתקע בליגה הזאת ולכן בנו קבוצה כמו שבנו.
לא מסכים שנראים רע בכל המשחקים. נראים רע זה נכון ולא מעט, אבל עדיין כמעט תמיד יש לנו את הדקות שמראות שפוטנציאל קיים. וכשאתה מגיע לכל הרבה מצבים זה לא בכדי. אתה מגיע למצבים כי אתה מייצר אותם - לפעמים זה סתם פוקס מעוד בעיטה למעלה אבל לפעמים מהלך של כדורגל הוא זה שגורם למצב.
בקיצור, יש הרבה עבודה לשנה הבאה. בוא נסיים את המשימה ונעבור ליעד הבא...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - אופיר34 - 21-Feb-2014 22:32
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 0:40
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 0:58
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 2:36
RE: הכלבים נובחים והפער גדל - לואיס מריןןןןןןןן - 23-Feb-2014, 14:20