שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בושה וחרפה
15-Dec-2018, 23:18
הודעה: #2
RE: בושה וחרפה
גול השיויון באשמתו הישירה של אביב אברהם , המשחק היה שקול יכולנו לנצח אבל החמצנו הרבה . לא היה פאול בגול השני של חיפה השופט פשוט עיוור לא רואה ממטר , שופט כזה אסור לו לשפוט אם הוא לא ראה ממטר שכחלון מוציא כדור נקי אז למה לשפוט ?? הוא קבע את תוצאת המשחק תיקו היה יותר משקף , אבל אני מעדיף הפסד על תיקו .

לא נראה לכם הזוי שמרבית הזמן מכבי נתניה שיחקה עם זר אחד בלבד ? סתם שאלה איזה מן זר זה דידייה קוגבניה ??

דווקא עם החיסרון של עלי מוחמד הסתדרנו . מוזר לי החולשה של ניקו אולסק וגיא מלמד , מוזר לי עוד יותר הקרדיט שגיא מלמד מקבל , אין לו כושר גופני ומהדקה ה 65 נשפך לו הלאגר . גם דני עמוס היה חלש הרבה פאניקה במסירות רגל לא מדוייקת , תירם ואזולאי היו טובים חשוב פעם דודי תירם לא צריך לבנות את ההתקפות מאחור שימסור כדור פשוט למגן !!!
כחלון נכנס אחרי 3 שבועות והיה חלש לא ראיתי ממנו לא הגנה ולא התקפה משהו לא ברור עובר על המגן הכשרוני שלנו בדיוק כמו אביב אברהם

לגבי אביב אברהם פשוט צל של עצמו , במקום לשחק פשוט להיות לוחם הוא מחפש להיות פליימייקר מה שהוא לא בהחלט , יש לו מהירות אבל גם הוא שופך לאגר מוקדם מדי , טויטו היה בסדר חסר לו חלק התקפי וחבל .

למה טוב שהפסדנו ?? כי אם היינו מנצחים לא היו חושבים לחזק טוב את הקבוצה ועכשיו כבר ברור שהסכנה לירידה גדול מהאפשרות לפלייאוף עליון . אנחנו קבוצה מאוד רכה בהגנה .

ספרתי 2 טעויות של המאמנים במשחק !!! הראשונה האשראי המוגזם שגיא מלמד מקבל . השני קוגבניה . חבל . בכל זאת לציין לטובה את ההזדמנות לתת לאיילון ירושלמי לשחק הבחור הצעיר הזה מוכיח כל משחק שמגיע לו לשחק .
הכי טוב אצלנו היה גבי קניקובסקי וגם בצ'יראי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
בושה וחרפה - שימי - 15-Dec-2018, 22:35
RE: בושה וחרפה - זאב רווח - 15-Dec-2018 23:18
RE: בושה וחרפה - שימי - 16-Dec-2018, 8:29

קפיצה לפורום: