שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההגנה - כישלון מהדהד וידוע מראש
17-Oct-2018, 9:47
הודעה: #7
RE: ההגנה - כישלון מהדהד וידוע מראש
שי הלוי אני לא מסכים איתך , ואסביר למה .
כל מה שאמרת נכון , אבל אתה טועה במסקנות .
אותי לא מענין מי משחק אותי מענין איך משחקים .
אתה צודק , המגן שמאלי בורשטיין עד עכשיו הפקיר את ההגנה , טויטו הוכיח שאפשר לסמוך עליו בהחלט , הוא טוב הגנתית בינוני התקפית אם כי עדיין עושה טעויות בהגנה אבל שלא באשמתו הבלעדית אלא כי הקשר ה-50-50 אביב אברהם לא עושה הגנה כמו שצריך . כשקניקובסקי משחק הצד השמאלי הגנתית מתפקד מצוין . אביב אברהם חייב לחזור לאינטנסיביות של עונה שעברה הוא מקבל צהובים בגלל פאולים מיותרים שנגרמים בגלל חוסר כושר גופני ...או ניידות מספקת .
המגן הימני אתה צודק , כחלון טוב התקפית ( לא ראינו ממנו עד עכשיו גם בהתקפה מי יודע מה ) חלש הגנתית , אם כי העונה ניתן לראות בבירור שהוא נותן דגש יותר על ההגנה , הבעיה שמבודדים אותו 2 על אחד כמעט בכל משחק , כי עלי מוחמד לא אינטנסבי כמו בהגנה ולא עוזר מספיק לכחלון .
אחרי 2 התפקידים האלו אתה מבין עכשיו שהויבך עוזר משמאל למגן השמאלי , ווארגוץ' או תירם עוזרים הרבה למגן הימני .
מחליף למגן ימני ? אין לי מושג איך הוא לכן איני מחווה דעה כלל עליו .
מכל האמור לעיל ההגנה איך שהוא מספיק טובה יכולה להתמודד היטב בליגת העל .
אז היכן הבעיה ?
בשיטת העליהום ....אני לא מכיר קבוצה יותר התקפית בעולם מברצלונה אבל רואים שם בבירור שכשיש קרן ג'ורדי אלבה נשאר בהגנה . רואים בבירור שלעולם לא עולים שני המגינים שלה למעלה ובמקרה כזה גם ברצלונה חשופה לגולים בגלל איטיות הבלמים שלה .
אנחנו בנתניה חייבים ללמוד לקח . ויקי כחלון מהיר , דודי טויטו יחסית מהיר , אסור לשניהם לעלות למעלה , לבלמים אסור לעלות למעלה עד החצי בגלל האיטיות שלהם , הם חייבים לעמוד בין ה -16 שלנו לחצי של המגרש .
כל קבוצה אם תתקוף אותנו כשאנחנו מסודרים בחצי שלנו לא נספוג שער . אבל כל קבוצה בליגה שנתקיף בצורה עיוורת תעקוץ וגם תביס ....

אז מה עושים ?

או שחוזרים לבסיס של לחץ חזק וצמצום רווחים בין כל השחקנים או שמשנים שיטה .
אפשר לשחק אצלנו הכי טוב את שיטת 3 הבלמים היא התקפית אפילו יותר ממה שראינו עד היום .
הויבך יהיה הבלם השמאלי , וארגוץ' הבלם הימני , תירם או אזולאי הבלם האמצעי . המגינים משחקים מ 16-16 . לא נכנסים למרכז .רק על הקו .
ואז נצטרך לשחק עם ההרכב הזה .
עמוס .
הויבך , תירם , וארגוץ' .
טויטו\בורשטיין - כחלון
פיניש אולסק
קניקובסקי \עלי מוחמד \אביב
בצ'ראי - מלמד

היתרון בהרכב כזה הוא שההגנה לא מופקרת אף פעם כי אף אחד מהבלמים לא עולה למעלה . פיניש ואולסק ינהלו את המשחק עם מסירות חכמות לעומק . עלי מוחמד או קניקובסקי או אביב ינהלו את המשחק ההתקפי , הבחירה שלי עלי מוחמד בגלל ראיית המשחק שלו וחילוצי הכדורים , הבעיה שהוא לא מאיים על השער בגלל בעיטה חלשה . אביב במקרה כזה יכול להיות יותר אפקטיבי בגלל הבעיטות מבחוץ . קניקובסקי מצוין גם הוא .

או שאפשר לחזור לשיטת הלחץ שאפיינה אותנו עונה שעברה הבעיה שאין מי שימסור כדורים ארוכים על הרגל כמו שהיה ערן לוי . חוץ מכך ראינו לא פעם שאם לא לוחצים כולם כמו שצריך אנחנו חשופים למתפרצות .
מקווה שי הלוי שעניתי לך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ההגנה - כישלון מהדהד וידוע מראש - זאב רווח - 17-Oct-2018 9:47

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים