שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אין לנו חלוץ ואין מי שיכניס כדור חכם לחלוץ רק עיוור לא רואה זאת
19-Aug-2018, 22:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2018 על ידי 22:37 זאב רווח.)
הודעה: #1
אין לנו חלוץ ואין מי שיכניס כדור חכם לחלוץ רק עיוור לא רואה זאת
יש לנו קבוצה טובה , ראיתי לחץ טוב על באר שבע מחצית שלמה , מחצית שניה הקשרים נחלשו ולכן נחשפנו להתקפות מתפרצות ....
ההגנה עדיין חורגת אבל טובה יותר ממה שהיתה , שוב המגינים שלנו לא מספיק טובים ויסוקר על המגינים הראשונים , הם חייבים להשתפר במשחק ההגנה קודם משחק ההתקפה .

הקישור מצוין עלי מוחמד חזר לעצמו , ניקו זה הבאנקר , אביב היה גם טוב .

הבעיה שיש לנו היא קשר שלא מכין כדורים של אחד על אחד , החלוצים מתבזבזים ומבזבזים המון אנרגיה באסיפה סתמית אחר הכדור , ואז אין להם כוח לפרוץ .

ויש לנו בעיה עם 2 החלוצים שלנו , גוזלן לא מקבל כמעט כדורים וכשהוא כבר מקבל זה כדורים קשים לכן כמעט כל כדור הוא מאבד !!! יונס מלדה קצת שיכור ....כל כדור שהוא מקבל ישר בועט ...ניחא היה עם בעיטות טובות !!! הבעיטות שלו חלשות שקופות כאילו מאמן את השוער ...

חייבים להביא חלוץ זר , לא התלהבתי מגיא מלמד להשקיע עוד מליון שקל על חלוץ כמו גיא מלמד + השכר שלו אני חושב שזה בזבוז . חייבים סקורר !!!
לפי המשחקים בגביע הטוטו גם גוזלן וגם מלדה לא מתאימים להרכב ראשון !!!

קשר הייתי מביא את דן ביטון מאשדוד לגבי חלוץ זר אין לי מושג . בכל מקרה לשחק בלי קשר התקפי גם גוזלן וגם מלדה מבוזבזים ....איילון ירושלמי או ג'ק רוז'נסקי חייבים להיות בהרכב הראשון בנתיים למלא את תפקיד הקשר שימסור כדור לאחד על אחד ....
עם חלוץ טוב וקשר עושה משחק טוב אנחנו נאבקים על האליפות .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
אין לנו חלוץ ואין מי שיכניס כדור חכם לחלוץ רק עיוור לא רואה זאת - זאב רווח - 19-Aug-2018 22:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים