שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
החתמה מצויינת יונס מלאדה ל- 5 שנים !!!
14-Aug-2018, 21:50
הודעה: #2
RE: החתמה מצויינת יונס מלאדה ל- 5 שנים !!!
חברים כולם בליגה מקנאים ממכבי תל אביב שיש לה הרבה שחקני בית מצוינים שמשחקים היום בהרכב הראשון .
זה בדיוק מה שאנחנו עושים בזמן קצר יותר , מכבי תל אביב השאילה את שחקניה עד שכמעט התייאשו ורק אחרי שהצליחו בליגת העל החזירו אותם בדלת הקדמית .
אצלנו הצעירים שלנו מקבלים במה אצלנו בקבוצה הבוגרת , זאת הסיבה שמחתימים כאן צעירים לטווח ארוך .
את האליפויות שלקחו מכבי תל אביב ובאר שבע זה היה רק בכסף גדול , אין כאן שום עשייה !!

עשינו הרבה רכש לקראת העונה החדשה , שיחררנו חלקים חלשים וחיזקנו במקומות שצריכים , עדיין לא ידוע איך יהיו החדשים אבל יש סימנים טובים , גם עונה שעברה חשבנו שנהיה בשר תותחים ובסופה של עונה היינו הלהיט של הליגה

את ענין ערן לוי לעסנו עד לעייפה הוא רצה ללכת הוא גרם לקרע , אני לא בעד להחזיר אותו , הוא שחקן מצוין נשמה ותמיד הייתי בעדו כאן הפורום , אבל רצה ללכת כבודו במקומו מונח !!! אף שחקן לא יתפוס את מכבי נתניה בביצים .

אם ימכרו את דיע סבע נתחזק עוד קצת יש לנו כבר ככה קבוצה טובה עם הזדמנויות להרבה צעירים .
אשמח מאוד אם מישהו מחברי הפורום הוותיקים יסביר לי אישית ולעוד כמה כאן מה בענין המחליף לניקו אולסק בקישור האחורי .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: החתמה מצויינת יונס מלאדה ל- 5 שנים !!! - זאב רווח - 14-Aug-2018 21:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים