שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן להגיד את האמת ...
22-Jan-2018, 8:30
הודעה: #5
RE: הגיע הזמן להגיד את האמת ...
(22-Jan-2018 0:44)אופיר34 כתב:  דוד, אתה יודע שאני מחזיק ממך ,ואני גם מסכים עם חלק מהדברים שכתבת אבל בוא לא נגזים ולא נצא מגדרנו (לטוב ולרע). כמה הערות:

"מאמן- כל המשחק הזה עליו...טעה בענק בהרכב.." - הפעם ,ממש לא מסכים. ערן וטים חולים, ניקו עם 5 צהובים , עלי פצוע, בדש ושרם לא אופציה, עוד שלשה ימים משחק גביע, עוד שבוע בית"ר. מה היה חסר לך בהרכב הזה ??
מעבר לזה, ראינו חילוף מהיר (כפי שהרבה דרשו פה ) בגלל הבעיתיות בהגנה, החילוף של גלזר והעברה של ניקו קדימה דווקא שיפרו במשהו את משחק הקישור שלנו ושרם נכנס כי ריביירו שפך לאגר. היום באמת לא ראיתי בעיה בניהול המשחק.

לא פגע העונה בשום זר...ברנקו, עלי וקוגבנייה זה נדוניה מעונה קודמת... - ומי הביא אותם סבתא שלי ?? ואלו בדיוק אותם זרים שלפני כמה שבועות היללנו ושיבחנו.
בגדול, הזרים שלנו ,בטח ביחס לעלותם, מספיק טובים לליגה הזאת.

למה סלובו כל שבוע צריך לשנות את כל ההגנה ?? - כי שחקנים נפצעים\מורחקים\חולים\לא מספיק טובים\וכי רוצים לחלק את העומס בשבוע עם 3 משחקים.

אז שוב, בתחילת עונה כולנו היינו קונים את המצב הזה ואולי באמת חבל שהרימו לנו את הציפיות כל כך גבוה וגרמו לנו להאמין שיש פה קבוצה לאירופה, אבל מצד שני , אני לא מקבל את ההתהפכות הזאת בביקורות שנשמעים פה. אין זרים, אין מאמן, אין שיטה ואין קבוצה. זה מוגזם ולא במקום. אנחנו שווים העונה לפחות מקום באמצע ומבחינתי כל מקום מעל מקום 8-9 הוא הצלחה.
מסכים לחלוטין עם כל מילה שאופיר כתב. שאפו, זו בדיוק שרציתי לכתוב לדוד חטב.

הקטילה של סלובו אינה במקום לחלוטין. לא היה לנו צוות מקצועי כזה המון המון שנים.
נכון שיש נפילה ברמת הכושר וברמת הביצוע של השחקנים. וזה תוצר ברור של עומק הספסל, עייפות החומר ואי יכולת להעמיד את ההרכב החזק.
השחקנים נותנים מעצמם מעל ומעבר לכושר וליכולת.

אתה יוצא בראש חוצות ומגנה את צוות האימון בצורה מעוותת ופוגעת.
אין אדם מושלם
אבל מה שיש לנו זה הכי טוב ובדיוק מה שחלמנו עליו.
חשוב שבמצב שהיינו בו על פי התהום איזה סוג של מאמנים היו מסכימים לעבוד פה?

סגנון ושיטת המשחק נקבעים עפ"י מה שיש בסגל. והשיטה הזו הוכיחה את עצמה. כאוהד לא הייתי רוצה לראות סגנון הגנה של 80% ויציאה לעקיצות. מעדיף את הסיכון אבל משחק שבשבילו באים אוהדים לאיצטדיון.

משברים יש בכל קבוצה לפרקים בעונה. והם מתאזנים לרוב.
ראה מכבי ת"א חסרו לה שני שחקנים וחצי ועם הגל העמוק שלה דישדשה. לצד משחקים של שליטה מוחלטת לאחרונה ניצחה אמש במשחק יבש ולא מרתק ובקושי רב...

בקיצור חטב רד מסלובו וחבל ביקורת שמרעילה את הצעירים בטרם יתחילו הקללות ביציע

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אליהו's post:
זאב רווח (2222-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הגיע הזמן להגיד את האמת ... - אליהו - 22-Jan-2018 8:30