שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
13-Aug-2017, 23:29
הודעה: #13
RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
נתחיל מהנושא הרגיש...
תופתעו לשמוע אבל מסכים עם דוד.... דיא וערן בהרכב אחד זה לוקסוס גדול מידי, זה פוגע בצורה קשה במשחק הלחץ ומקטין את האגרסיביות שלנו במרכז המגרש. יסלחו לי כל מעריצי ערן אבל אני מבין שניהם בוחר בדיא על המגרש (ולא בגלל השערים שלו היום). מקווה שבב"ש לא נעשה את הטעות ונעלה עם שניהם בהרכב. נצטרך שם קילרים ושחקנים שעובדים ולא כאלה שעומדים כמו עמודים באמצע המגרש ולעיתים יותר מפריעים מעוזרים.

לגבי צעירי - הסכמנו שהוא לא היורש של פיזה.... ועדיין, בשלב זה אין מה לעשות מהפכות. כפי שאמיר אמר ,לסחוב איתו עד ינואר לפחות ושם לקבל החלטות לכאן או לכאן.

עלי - כל מי שדיבר על עלי והיכולת שלו להתמודד בליגת העל שיסיר דאגה מליבו. עלי יוכל להתמודד בהרבה ליגות בעולם ,בטח בליגה המפוארת שלנו. ורק על הקילומטרז' שהוא עשה היום בסאונה שהייתה באיצטדיון מגיע לו בונוס...

ריבריירו - ממשחק למשחק שאני רואה אותו אני מבין למה סלובו וברדה בחרו בסופו של דבר "לבזבז" משבצת של זר גם אם זה אומר עיכוב בהבאה של חלוץ. לילד הזה יש פוטנציאל מטורף. כח וטכניקה שיכולות להביך הרבה הגנות בליגה שלנו. חייב לדעתי להיות יותר אגואיסט קצת (אולי דיא ילמד אותו את המקצוע...) ואז גם נראה שערים ממנו. לדעתי חיזוק מצוין בעיקר לטווח הרחוק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עוזרי (1414-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - אופיר34 - 13-Aug-2017 23:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים