שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה תשחרר את הבלם תומאס נילסן
26-Jul-2017, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 9:40 דוד חטב.)
הודעה: #40
RE: מכבי נתניה תשחרר את הבלם תומאס נילסן
(26-Jul-2017 7:43)אייל ס כתב:  
(25-Jul-2017 18:59)Baranes כתב:  חלק מהעניין של מחלקת סקאוט היא לא רק למצוא את השחקנים הטובים ביותר מקצועית, אלא גם מנטלית. נראה לכם שדודו עזריה של ב"ש למשל, רק בוחן את ביצועי השחקנים מסרטונים כאלה ואחרים? לא, הוא עושה אלף ואחד דברים אחרים לפני שהוא מביא את השם של השחקן למאמן. חלק מהדברים זה לבדוק האם השחקן מתאים חברתית לחדר ההלבשה, האם השחקן חזק מנטלית, אפילו מתבצעות שיחות בין הסקאוט לשחקן טרם הפנייה של המועדון. לצערי אני לא חושב שיש לנתניה בכלל מחלקה כזו, ועם כל הכבוד לעין המקצועית של סלובו, שיכול מאוד להיות שפגעה בול עם נילסן מהצד המקצועי, לפעמים הצד המנטלי חשוב הרבה יותר. אני חושב שפה קבור הכלב, ואין לי ספק שהמועדון ילמד מהמקרה הזה לעתיד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

א.אתה צודק.
ב.מנסים לעשות את זה בעזרת "מקומיים"(ועושים את זה) בלי להכנס לפרטים....
ג.תבדוק באחוזים הצלחות לעומת כשלים...מצבה של ב"ש לא יותר טוב...ושל חיפה ומכבי ת"א הרבה יותר גרוע(בסדרי גודל).
ד.איש לא צפה ולא יכול לצפות את "הארוע המשפחתי" שחווה רגע לפני העליה למטוס(ולמועדון זה נודע רק כמה ימים אחרי הגעתו).
ה.זה לא הפעם האחרונה שיוחלפו שחקנים(וזה לא פשוט להחליף בכבוד ובלי שיטת "המנודים"),מדובר בבני אדם(להזכירך).
ו.מעל כל במה(תקשורתית) וגם כאן נאמר,שהשלמת רוב הסגל(למעט חלוץ) לפני תחילת האימונים,תאפשר לנו לבצע בחינה ותיקונים והשלמות תוך כדי תנועה וכך נעשה.

(26-Jul-2017 0:26)דוד חטב כתב:  ללא ספק אם נילסן אכן ישוחרר ואין עוד חלוץ זה מראה על טעויות בהכנה בעיקר שידענו מחודש מרץ שנעלה...
יש עוד טעות עקרונית היא הבניה של משחקי אימון....
בעיני בונים בהדרגה...מהקל לקשה...ת

ממש לא ידעת במרץ...ועד שלא הובטח לא נעשה דבר...ומהרגע שהובטח נבנה סגל,תבחן את סיכומי הדברים עם השחקנים ותראה מתי הושלמו הדברים.
וכן היו עמדות שלא היינו מוכנים להתפשר...וכן היו עמדות שקיווינו שישראלים יאיישו ולכן צריך היה למצות קודם בישראל..וכן קיווינו שהבלם(על פי החומר שראינו) הוא "בול פגיעה".
ולגבי המשחקים,שהוזמנו היריבות...המשחק האחרון הוזמן כקל יותר,כי בנינו על משחק בגביע הטוטו בשבת הקרובה ולא רצינו עומס יתר על השחקנים(המחנה הוזמן חודשים מראש והמשחקים הוקדמו לראשונה לסוף יולי...).

ושוב,יש המון מומחים לכל תחום ומעטים שמקבלים החלטות.
לעולם לא ניתן להסכים על הכל,זה היופי בפורום עינייני.

ידענו בינואר לא במרץ ...כי אם היה חשש ולו הקטן ביותר שהעלייה תסתבך אז היית מביא חיזוק בינואר...
ומסכים שזה נראה קל מהצד ובדיעבד כולם חכמים...
היות ומדובר במשפחה חמה ואוהבת אז הכל על השולחן ולמרות הכל...אני חושב שגם בסגל הנוכחי אנחנו יותר טובים לפחות מחמש קבוצות(עכו,אשקלון, הפועל חיפה, אשדוד, סכנין) בליגה אין שום מקום ללחץ או לפניקה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי נתניה תשחרר את הבלם תומאס נילסן - דוד חטב - 26-Jul-2017 9:39

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים