שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק שמיני העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
03-Dec-2013, 22:26
הודעה: #37
RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
(03-Dec-2013 22:13)אופיר34 כתב:  
(03-Dec-2013 20:32)טל.מ כתב:  
(03-Dec-2013 19:41)אופיר34 כתב:  
(03-Dec-2013 19:37)אייל ס כתב:  
(03-Dec-2013 19:09)Shaul כתב:  מוזר שמזרחי עוד לא מצא הרכב לרוץ איתו, יותר מידי שינויים.
ואולי מישהו יכול להסביר מה עושים טובול, סופר, ורול בקבוצה שלנו.

רול הוא האחרון שהייתי בא אליו בטענות במשחק אתמול
עשה קילומטראז כמו של ערן בכל העונה.

זה לא חכמה.... גם אני ואתה עושים יותר קילומטרז' מערן לוי...
הדיעה שלי לגבי ערן רק הולכת ומתחזקת ממשחק למשחק. לעלות ולשחרר !

סלח לי אבל זה לא רציני. אני מסכים שיש כאן חלק גדול להתנהלות השחקן לגבי משקלו וכו. אבל 50 אחוז לפחות שייכים לצוות המקצועי. אם רול שופך מנוע כל משחק בדקה הששים אם ערן לוי בעודף משקל ואם כל הקבוצה מפסיקה לרוץ בערך מהדקה ה70-75 , יש כאן חלק לא קטן לצוות המקצועי. הקבוצה לא בכושר ל90 דק השחקן הכי טוב סובל מעודף משקל. תפתרו את זה. אימוני כושר תזונאי וואטאבר. זה לא בלתי פתיר.

ערן לוי סובל מעודף משקל מהיום שהוא נולד....
אני באמת מאד מצטער אבל המקרה של ערן לוי הוא חסר תקנה. הוא לא סתם נחשב כל כך הרבה שנים כפוטנציאל לא ממומש. אנחנו כבר לר נצליח לשנות אותו וצריך להשלים עם זה. מבחינתי, שחקן שתוקע את המשחק ,שלא משקיע, שעומד ברב המשחק ,שצועק ורודה בכולם ,גם אם יש לו את השמאל הכי טובה בארץ אין לו מקום בקבוצה שלי.
באמת שהכנתי את עצמי נפשית לעונה הזאת עם ערן לוי ,אבל מסתבר ששום הכנה מוקדמת לא יכולה לעזור במקרה הזה....

תקשיב טוב!
אם כל המגרעות של ערן לוי , שים אותו על ״ המדף״ בינואר חצי ליגת העל תהיה בעקבותיו , למרות שכולם מכירים אותו , ואתה יודע למה? כי בשביל הקצת שהוא נותן משלמים עבור כרטיס .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד - Shaul - 03-Dec-2013 22:26

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים