שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
09-Mar-2017, 2:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 2:59 דוד חטב.)
הודעה: #23
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
מישהו חייב לעשות משהו עם בזבוזי הזמן זה מוציא את החשק מהמשחק...
אני יכול לקבל טעויות שיפוט אבל ששופט נותן לגיטימציה לבזבוזים כאלה ובסוף מוסיף 4 דקות זה בעיני בושה וחרפה לכדורגל.
לא שופט את עטר מקצועית אבל שמאמן שנחשב למאמן ששיחק כדורגל שמח לפחות בחלק גם אם קצר בקריירת האימון צריך בעיני להסתכל במראה ולשאול את עצמו אם שם הוא רוצה לראות את עצמו אותי אישית הוא פשוט הגעיל היום.....
מקצועית לגבי הקבוצה שלנו.
שוער חלש מאד בכדורי גובה נחמד מאד על הקרקע ובמשחק הרגל...לא ברור למה סלובו מרשה לשחקנים להיכנס ל-16 בכדורים חופשיים כשהוא יודע שמשחק הגובה של השוער גרוע....
מגן שמאל חלש בכל קנה מידה גם לליגה לאומית דוחף כמו שחקן ילדים במקום לקפוץ לכדור מבוהל....בעיני שווה ערך לעדי משהו שהיה פה בעליה עם מזרחי...
פדול- לא מורגש בחלק הקדמי סביר הגנתית
עלי מוחמד- באחד המשחקים החלשים העונה חצי ראשון קטסטרופלי לא מאיים על השער ...יש לו גולים העונה ? בישולים ? בחלק האחרון של המשחק גם התנהל עם הכדור בדריבלים מרגיזים ומיותרים בחצי שלנו
ורגוץ ושינה במשחק טוב בעיקר שינה...
אולסק- ממש כמו שמשון הגיבור מאז שהוריד את הקוקו זה לא אותו ניקו בלי רגש במסירה ובלי איומים על השער ...גם בחלק האחורי הצהוב הרס לו את האגרסיביות....
קוגבניה- אדיש אדיש אדיש כשהוא עם הכדור הוא בסדר אבל אין לו תנועה בלי כדור ויכולת קבלת ההחלטות שלא לומר אגואיסטיות מרגיזים ופה אני בא בטענות לצוות הממקצועי כבר חודשיים שהוא בינוני ומטה לא יקרה כלום אם הוא ינוח קצת...
ערן- חצי ראשון מצויין חצי שני חלש
דיא כל המשחק חלש אמנם ניסה בכמה בעיטות מבחוץ אבל זה לא זה... איום מצויין בדקה 90 לא עשה כלום....
שון וייסמן - מאמץ אדיר הגנתית ומשחק טוב בחלק הקדמי אבל לוקה מאד בפעולה האחרונה....מישהו חייב להסביר לילד לבוא לקורה הקרובה שם רוב הגולים קורים....החילוף בעיני היה בגלל פציעה אחרת זה לא ברור....
בדש- דיברנו פה בפורום על חימום של שחקנים החימום שלו בחצי הראשון הגעיל אותי זה נראה כאילו לא בא לו...על המגרש דווקא ניסה. .
אביב- נכנס טוב למשחק
ניסן - לא השפיע כלל....

צוות מקצועי בעיני לא חד מספיק למתרחש על המגרש נותן יותר מידי חופש לשחקנים יש לי הרגשה שגם הם טיפה אדישים למצב וזה טיפה מדאיג אותי....
כשברור ששני המגינים לא טובים למה הקשרים כולם באמצע אין משחק אגפים בכלל לא מהמגינים ולא מהקשרים...
משהו בעניין ההשקיה של הדשא נראה כאילו הדשא הושקה יותר מידי לפני תחילת המשחק ושחקנים בעיקר הטכניים עלי ודיא החליקו על הדשא כמו בבלט...
בקיצור עדיין לא יצאנו מהמשבר....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like דוד חטב's post:
אלדד (0909-0303-2017201720172017), חזום חזום (0909-0303-2017201720172017), עידן444 (0909-0303-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים - דוד חטב - 09-Mar-2017 2:54

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים