שלח תגובה 
 
דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
08-Mar-2017, 14:03
הודעה: #206
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
(08-Mar-2017 13:06)אייל ס כתב:  
(08-Mar-2017 11:46)טל.מ כתב:  היתה התעוררות אוהדים אייל זה לא מדויק . שערים 1 ו2 היו לרוב מלאים. הציפייה היתה שבעונה שאחרי בעידן האצטדיון תהיה נהירה . מה קרה בעונה הזו כולם יודעים


Sent from my iPhone using Tapatalk

שום התעוררות....
הממוצע ברוטו(כולל כל ההזמנות ומחלקת נוער),עמד על בין 2000 ל3000) בדיוק כמו בתקופת יאמר והעונה.

לא התעוררו כי מבחינת האוהדים הרדומים לעטר נדבקה הסטיגמה (ובצדק) של מאמן שדוגל בכדורגל מקרי ומשעמם, וכמה משחקים נחמדים של עזרא, דג׳אני וסבע לא יכולים לשנות את ההרגשה שנוצרה כבר שנים קודם. ומזה נובע הכעס הגדול שלי לפחות. המאמן הזה עם הכדורגל שלו פשוט גרם לאנשים לא להגיע ,ולא מקום שני, ולא חצי גמר ולא אף הישג אחר היה מוציא את האנשים מהבית. אוהדים (בטח הרדומים) פשוט השלימו עם זה שעם ראובן עטר כדורגל הם לא יראו. תוצאות אולי כן (אבל מסתבר שזה לא מה שקובע).

ולגבי יאמר, לצערי האיש היקר הזה מדיי וואן שהודיע לכולם שהוא בא לתקופה מוגבלת של 5 שנים גרם לכולנו להבין שישועתנו ממנו לא תגיע. מעבר לזה, מלבד השנה בראשונה שבו החיבור היה מצוין עם הקהל האיש פתאום התהפך והחל לקבל החלטות קפריזיות חד צדדיות (עזיבת הקופסא, החלפת תלבושות וכו׳) ועם נוסיף לזה את הכדורגל המכוער שהיה פה, הקופסא , ההתבטאויות נגד האוהדים חוסר המוטיבציה נקבל 3000 אוהדים בקבוצה שרצה כביכול בצמרת.

ולגבי היום, אני חושב שהמצב שונה לגמרי. קודם כל יש מתקן מצוין, אח״כ בעל בית משלנו נטול אינטרסים ושגעונות (לעת עתה... Wink), צוות מיקצועי טוב, כדורגל התקפי, אווירה טובה. כל זה מביא אותנו ל 2500-3000 אוהדים במשחק בליגה שנייה. זה לא כזה נורא ואני בטוח שאם נעלה והכיוון הזה ימשך המספרים ילכו ויגדלו. רק סבלנות ואורך רוח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון - אופיר34 - 08-Mar-2017 14:03

קפיצה לפורום:


משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים