שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקראת המשחק ביום חמישי מול ה.ירושלים (ויוסי מזרחי)
28-Sep-2016, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Sep-2016 על ידי 10:02 עידן444.)
הודעה: #38
לקראת המשחק ביום חמישי מול ה.ירושלים (ויוסי מזרחי)
(27-Sep-2016 23:56)אופיר34 כתב:  אח"כ עידן עוד שואל על איזה טאבו אני מדבר.... אז ככה:

עידן, בוא לא נהיה תמימים. אני מדבר באופן כללי ולאו דווקא השנה . סתכל על התגובות גם פה וגם בפייס על כל מי שמעז למתוח ביקורת על דין. מעבר לזה אני לא בטוח שההשוואה לכחלון במקום. דין גם יותר צעיר, גם עוד לא הספיק לנטוש ולחזור וגם ילד מאד חיובי ומחובר לקבוצה. יותר קל לבקר את כחלון( וגם לו מגיעה הביקורת ). ואתה לא באמת חושב שאם לוגסי /מרגוליס /ברק לוי ושות' היו שחקני בית הם היו חוטפים את אותה ביקורת שחטפו( ובצדק )שנה שעברה.
ברור לי שאין פה סימטריה, ולמרות שאני מסכים שלשחקני הבית שלנו צריך להיות יותר סבלניים ורגישים, לא לעולם חוסן. שמגיע ביקורת צריך להגיד אותה.

טל, אם אתה לא מסכים על אחד נראה לי שאנחנו לא רואים את אותה קבוצה... היציאה הבעייתית של דין לכדורי גובה זה בעיה סיסטמתית שחוזרת על עצמה בכל משחק. לא מבין איך אתה לא רואה את זה.
שתיים קצת פחות בולט אבל עדיין קיים. סתכל על כל השערים שחטפנו משנה שעברה.

ומשה, ציניות זה אחלה... משתמש בה הרבה...
רק תאמין לי שאם היה מדובר בעניין חד פעמי לא הייתי כותב מילה על דין.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אני לא מסכים איתך.
לדעתי עם שחקני בית יש החמרה לעומת שחקני רכש למרות שיש לציין שזה גם תלוי בזהות השחקן כך שאין כלל גורף.

במשך 25 שנה שאני במגרשים- לא היה שחקן בית אחד(בעצם אולי כמה בודדים יחידי סגולה), ותקן אותי אם אני טועה- שלא ספג ביקורת- לרוב מרושעת מהקהל- וזה כולל שחקנים שעשו קריירות יפות מאוד. זה כולל את שי הולצמן שנמצא בצמרת כובשי כל הזמנים, זה כולל אוזן וגזל שהגיעו לנבחרת, וטגה כמובן, ונמשך עם בן הרוש שעם כל הביקורת כבר שנה שלישית חלק מהרוטציה במכבי ת״א(לא מעט בהרכב).
תמיד חיפשו מה לא בסדר. למה? אולי מן תפיסה מעוותת ששחקן צעיר שמקבל הזדמנות צריך להיות משהו מיוחד ושחקן רכש יכול להיות בינוני.
ותמיד הדשא של השכן ירוק יותר. אבו עביד זו דוגמה נהדרת. אנשים כאן היללו אותו ולדעתי גם השתמשו במושגים כמו הינה- תראו את ההבדל בין השחקנים שאנחנו מגדלים לעומת איכות אמיתית... עכשיו אשמח לשמוע ממה התפעלתם? פעם ראשונה שראיתם סוס?
הוא היה נחמד. מנסה עדיין להבין מה ההבדל בינו לבין דגני לצורך העניין. גם אני שיבחתי אותו ויכול להיות שהוא סובל מכך שהוא לא נמצא במקומות טובים להתפתח אבל זה לא משנה את השורה התחתונה- הבחור זכה כאן לאקסטרה אקסטרה קרדיט לעומת עידו לוי למשל. נחכה ונראה לאן יגיע אותו אבו עביד אבל עושה רושם שעילוי כמו שעשינו ממנו הוא לא.
ולגבי מרגוליס, ברק לוי ולוגסי- אני לא יודע לגבי ביקורת כן לא למה וכמה אבל אני מרגיש שהם לגמרי נהנו מעודף קרדיט בגלל העבר שלהם וזה ש״הם ממכבי ת״א אז הם בטח יותר טובים״.
אגב- מברק לוי ומרגוליס אני די מחזיק. בעיקר מהשני. לוגסי בלוף מארץ הבלופים ואם היה שחקן בית שלנו הוא מזמן לא היה בליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, לא רואה שום אובר הגנה על כחלון ודין גל.
במקרה של דין גל יש תחושה שמחכים לו בפינה ועל כך מבקרים את המבקרים.
בחור שיושב ליידי במשחקים היה בברצלונה בזמן המשחק נגד הפועל ר״ג ושולח לנו הודעה- שמעתי חטפנו עוד פעם גול של שוער...
תבין כמה אנשים מחפשים כל הזמן ליפול על השוער.
כשרוצים ליפול על שוער זה קל מאוד. גם אם קוראים לו דודו גורש(אלוף ישראל), או קליינמן, ובטח אריאל הרוש... וגם לויטה שהתחיל טוב את העונה ואוהדים של חיפה קרעו לו תצורה במשחק האחרון.
זוכר את הגול של אריאל הרוש נגד מכבי פ״ת ובאופן כללי משחק הבלהות הזו? לדעתי דין גל או כל שוער בית אחר היה גומר ת׳סיפור כשוער ראשון באותו יום אבל על שחקן רכש- המאמן שהביא אותו לא יוותר כל כך מהר ואריאל הרוש בסופו של דבר סיים עונה יחסית שקטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לקראת המשחק ביום חמישי מול ה.ירושלים (ויוסי מזרחי) - עידן444 - 28-Sep-2016 9:39

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים