שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
24-Feb-2016, 7:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2016 על ידי 7:15 אייל ס.)
הודעה: #25
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון
(24-Feb-2016 1:06)אופיר34 כתב:  
(23-Feb-2016 23:23)אייל ס כתב:  ניסיתי לקבל את תגובתו של רואה החשבון ולוודא איתו שהוא אחראי לפרסום,לצערי הוא "מסנן" כל אפשרות...

אחראי לפרסום או אחראי לתוכן?
כי כל הדו"ח הזה פורסם שחור על גבי לבן תחת שמו של רואה החשבון במסמכים רשמיים שלו כולל השם, הלוגו וכו'

ואת האמת, הדו"ח הזה קצת סותר את כל מה שנאמר פה כבר הרבה מאד זמן. ולא, זה לא הופך את אוסידון למנהל גדול זה בטוח, אבל כנראה גם מעיד על זה שלא נגיע לפירוק.
ובכל זאת נמתין לסוף העונה ונראה איפה נעמוד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

על איזה מסמך רשמי אתה מדבר?
המסמך הרשמי שהתייחסו אליו בכתבה היה הדו"ח של ברבי שמתייחס לחוב של 12.9 מיליון בהגעת אוסידון.
.כל השאר זה סיפור אלף לילה ולילה בלי אלף לילה ולילה.
זו אגדה לילידים בלי ילידים,כך לא ניראה דו"ח רישמי כך ניראה סיפור ילדים תדמיתי שמגיע כדי לתרץ את הסיבות למצב המקצועי הגרוע ביותר שמכבי נתניה הגיע בהיסטוריה שלה ודווקא בשנה שהעיריה השקיע במועדון בתקציבים ובהלוואות יותר מ10 מיליון ש"ח(הלוואה 7.5+תקציב 2.8) +1.3 מהאמריקאים,סה"כ 11.5 מיליון.
בעונה שאוהדים רכשו יותר מ2000 מנויים,,בעונה שאוהדים אחרים תרמו יותר מ5 מיליון ש"ח.
.בעונה שכל קיצוץ וכל שינוי מיבני היה מתקבל בברכה.
ובסופו של הליך גם התרסקנו מקצועית וגם מצבנו הכלכלי לוט בערפל ודורון וחבריו הרוויחו עוד כותרת לא אמינה ועוד שבוע/שבועיים שקט תעשייתי ולהערכתי בסופו של הליך,לא דובים ולא איזון תקציבי,לא רק של קטן הגרעון,הוא גדל ולא יהיה בעונה הבאה יכולת לאזנו(במידה ונסיים את העונה).

(24-Feb-2016 0:38)Shaul כתב:  ערב טוב אייל
הרושם שאני מקבל ממך , שאתה כל פעם נכווה מחדש אבל אתה לא מפסיק להתעסק עם האש למה?
ודבר שני , לפי הראיות שלך יש פה ראיות פליליות , למה אתה לא פועל בכוון?

מתייחס לחלק הראשון.
האהבה שלי למכבי נתניה,החזירה אותי כל פעם מחדש.
מודה,טעיתי שניסיתי לעזור לשגב,טעיתי שבעתיים שנהנתי לחיזורי דורון,מקווה מאוד שהצליח לעמוד בגזירה שגזרתי על עצמי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון - אייל ס - 24-Feb-2016 7:13

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים